ظروف پذیرایی

ظرف سوپ خوری 48 مدل مدرن با کیفیت قیمت خوب

سوپ خوری نیز یکی دیگر از ظروف پر کاربرد و رایج بین مردم است که امروزه کمتر کسی وجود دارد که از این ظروف استفاده نکند ، در این ظروف معمولا غذا هایی که مایع هستند ، این ظرف ا یکی از اصلی ترین از ظروفی هستند که در تمام سفره های غذا یافت می شوند ، به همین دلیل بیشتر سرویس های کامل ظروف اشپزخانه این ظرف های سوپ خوری وجود دارند . این ظروف در انواع سایز و طرح وجود دارند ، برخی از نوع سوم خوری ها در سایز های بزرگ وجود دارند ، که برای پذیرایی هستند یعنی داخل این قرار می گیرند و سوپ خوری های تک نفره برای هر کس جدا گانه قرار می گیرد و هر کس از داخل سوپ خوری های بزرگ داخل سوپ خوری های کوچک استفاده می کنند و سوپ و یا آش شما سرو می شوند . بیشتر ظروف سوم خوری معمولا از جنس چینی و یا شیشه ای می باشند البته انواع پلاستیکی و چوبی آن نیز در بازار موجود است که شما در صورت علاقه می توانید از این ظروف استفاده کنید ، اما معمولا از این جنس زمانی که احتمال شکستن ظرف وجود دارد مثل مسافرت استفاده می شود ، اما نکاتی در رابطه با نگه داری ظروف سوم خوری وجود دارد که شما با انجام این اقدامات می توانید به صورت خوب از ظرف های خود نگه داری کنید و در سال های طولانی از آن استفاده کنید . این نکات عبارت است از : ۱ ) حتما سعی کنید ظرف را پس از استفاده بشوید و بعد از شستن نیز آن را خشک کنید زیرا ماندن آب رو ی آنها می تواند تاثیرات مخربی در ساختار و یا ظاهر ظرف بگذارد به خصوص اگر ظرف شما شیشه ای و یا چوبی باشد . ۲ ) از استفاده لوازم تیز مثل چاقو ، چنگال و … که باعث خش انداختن روی ظرف مس شود استفاده نکنید و یا با دقت حساسیت از انها استفاده کنید ‌. ۳ ) ابتدا از اینکه ظرف شما قابلیت قرار گیری در ماشین ظرف شویی و یا فر را دارد اطمینان حاصل فرمائید سپس ان را داخل این دستگاه ها قرار دهید تا مشکلی برای ظرف شما ایجاد نشود . ۴ ) ظروف خود را در مکان هایی امکان شکستن و پرت شدن آنها وجود دارد قرار ندهید . و …

ظروف سوپ خوری وارمردار

ظروف سوپ خوری سوفله خوری و یا وارمردار یکی از انواع سوپ خوری ها می باشند که بسیار زیبا و کاربردی هستند و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است ، امروزه شاید یکی از اصلی ترین مشکلات ما در هنگام مهمان داری نگرانی از سرد شدن غدا در هنگامی که هنوز غذا سرو نشده است باشد ، در این شرایط ظروف سولفه خوری بسیار پر کاربرد و مفید خواهند بود زیرا در این ظروف شمع مانندی قرار گرفته است که با روشن کردن این شمع غذا و سوپ شما ۱۰ الی ۱۵ دقیقه می تواند گرم بماند ، این ظروف در انواع مختلف تولید و در سایز و طرح های متنوع ساخته و در بازار به عرضه یم رسند که شما در صورت داشتن علاقه می توانید با حضور در بازار های سراسر کشور و همچنین می توانید لز طریق سایت های معتبر و پیج های معتبر اینترنت و فضای محازی به راحتی این ظروف را در مدل و سبک مورد علاقه خود خریدار کنید . اگر بخواهیم این ظروف را تقسیم بندی کنیم می توانیم دو گروه برای این ظروف در نظ بگریم که این دثته ها عبارت است از : ۱ ) سولفه خوری استیل : این ظروف در این جنس همان گونه که قبلا هم اشاره کردیم از محبوب ترین ظوف بین مردم می باشند این ظروف دارای شیشه ای از جنس پیرکس می باشند و دارای تنوع بسیار بالا و رنگ های مختلف و طرح های مختلف و همچنین سایز های مختلف موجود هستند . ۲ ) دسته دوم ظروف سوم خوری سولفه خوری سرامیکی هستند که در قسمت بعد بیشتر در باره انها توضیح می دهیم .

ظرف شیرینی خوری 40 مدل فانتزی و مدرن قیمت خوب

ظروف سوپ خوری سرامیکی

ظروف سوپ خوری همان طور که گفتیم در جنس و طرح های مختلف تولید می شوند که سرامیک نیز یکی از انواع انها هستند که شما می توانید از انها در صورت علاقه استفاده کنید ظروف سوفله خوری نیز در این جنس موجود هستند .

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.