ساعت دیواری و رومیزی

ساعت دیواری آینه ای 43 مدل شیک قیمت مناسب

ساعت دیواری آینه ای دارای مدل های بسیار فراوانی ست که در ساخت تمامی آنها از قطعات متعدد و فراوان آینه استفاده شده است؛ آینه های ذوزنقه ای، آینه های گرد، آینه های هلالی و دهها شکل و طرح دیگر. این ساعت ها عموماً در ابعادی بیش از 50 سانتیمتر عرضه می شوند تا هم زیبایی خود را با قدرت بیشتری به اطراف ساطع کنند و هم انعکاس تصاویر و نور محیط در آینه سبب افزایش جذابیت فضا گردد.

در این مطلب سایت دکوری فروشی قصد داریم در مورد این نوع ساعت ها و استفاده مناسب از آنها در جای جایِ خانه برای شما بگوییم. برای استفاده از این ساعت ها اولین قدم خرید ساعت دیواری آینه ای و سپس نصب آن بر روی دیواری مناسب است. اگر موافق هستید معرفی مدل های مختلف این ساعت را آغاز کنیم.

ساعت دیواری آینه ای سه تکه

استفاده از ساعت آینه ای سال هاست ترند شده به همین دلیل خانه دارها با خیالی راحت برای استفاده در هر بخش از خانه از این ساعت استفاده می کنند. مدلی که برای معرفی در این بخش انتخاب کرده ایم مدلی سه تکه است به این شکل که ساعتی گرد همراه با عقربه و سایر متعلقات در وسط و دو آینه گرد دیگر در طرفین این ساعت به صورت مجزا قرار می گیرند. در اطراف قاب و فریم این ساعت و همچنین اطراف آینه ها طراحی های زیبایی انجام شده است. این ساعت سه تکه گرد دارای ابعادی بیش از 35 سانتیمتر است و برای استفاده در هال پذیرایی، اتاق نشیمن و اتاق خواب مناسب می باشد.

برای خرید ساعت دیواری آینه ای سه تکه باید چیزی در حدود 200 تا 250 هزار تومان (البته قیمت ها در مدل های مختلف کمتر یا بیشتر خواهد بود) هزینه کنید که با توجه به زیبایی و لاکچری بودن ساعت دیواری به مبلغی که هزینه کرده اید می ارزد. این ساعت دیواری زیبا را می توان حتی در مراکزی غیر از خانه از جمله آرایشکاه زنانه و مردانه، شرکت و مکان های دیگر هم براحتی استفاده کرد.

ساعت رومیزی 30 مدل زیبا و دکوراتیو قیمت عالی

ساعت دیواری آینه ای طرح گل

گل ها برای تلطیف روحیه در خانه و در هر مکان دیگری بهترین گزینه هستند. تاثیر زیبایی گل ها سبب شده انواع مصنوعی آنها هم تولید شوند تا بتوان از تاثیرات مثبت گلها به این شکل هم استفاده نمود. با توجه به تاثیر مثبت گلها، تولیدکنندگان ساعت آینه ای دیواری از طرح گل برای تولید چنین ساعت هایی استفاده کرده اند که نتیجه کار بسیار زیبا و موثر از آب درآمده است.

ساعت آینه ای دیواری طرح گل در مدل هایی بسیار مختلف با طرحهایی گوناگون از گلها موجود است. با خرید ساعت دیواری آینه ای طرح گل می توان هم از زیبایی آینه های موجود در آن استفاده نمود، هم می توان زیبایی طرح گلِ جای گرفته بر روی دیوار را به زیبایی هرچه تمامتر لمس نمود و همچنین می توان با هر بار نگاه کردن به ساعت خود را در بین دنیای از گل های زیبا و شفاف تصور کرد.

ساعت دیواری آینه ای طرح گل و همچنین ساعت دیواری آینه ای سه تکه در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی موجودند. قبل از خرید ساعت آینه ای ابتدا به ابعاد جایی که قرار است آینه در آن استفاده شود توجه کرده سپس اقدام به انتخاب و خرید ساعت آینه ای دیواری کنید. پس از خرید هم لازم است در زمان نصب دقت مناسبی داشته باشید و نهایتاً پس از نصب مدت ها از دیدن چنین آینه زیبایی بر روی دیوار خانه نهایت لذت را ببرید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.