گلدان

گلدان پلاستیکی خرید 51 مدل بزرگ گلخانه ای مستطیلی ارزان

گلدان پلاستیکی دارای مدل های بسیار متعدد در رنگ و طرح بسیار متنوع است. این گلدان ها در هر شکل و شمایلی که تصورش را بکنید وجود دارند؛ مدل های گرد، مثلثی، مربع و مستطیل، بیضی، چندین ضلعی، طرح های مفهومی. و دقیقاً همین مزیتها سبب فروش بسیار فراوان این گلدان ها شده است. مزیت های دیگری مانند سبک بودن، ثابت بودن رنگ و مقاومت بسیار عجیب در برابر ضربه و فشار سبب شده این گلدان ها معمولاً اولین انتخاب هر خریداری باشند.

اگر خانه ویلایی دارید یا سالی چند بار برای استراحت چند روزه به ویلای خود مراجعه می کنید، اگر دارای خانه آپارتمانی بزرگ یا کوچک هستید، اگر دارای پنت هوسی لاکچری و درجه یک هستید توصیه می کنیم برای انتخاب و خرید گلدان پلاستیکی زیبای خود حتماً این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید تا پس از معرفی بهترین مدل گلدان پلاستیکـی بتوانید انتخاب و خرید بهتری داشته باشید.

گلدان پلاستیکی کلاسیک

برای اینکه بتوانیم زیباترین محیط زندگی را برای خود و دیگر اعضای خانواده محیا کنیم لازم است از لوازم منزل زیبا و مناسب در اطرافمان استفاده کنیم، یکی از این لوازم زیبای زندگی گلدان ها هستند که با کاشت گلی زیبا، شاید موثرترین وسیله در تاثیر مثبت بر روحیاتمان باشند. در همین زمینه گلدان کلاسیک که مجموعه ای زیبا از 1 تا 10 گلدان را شامل می شود یکی از بهترین گزینه هاست.

این گلدان زیبا دارای زهکش برای استفاده بهتر و در چند رنگ بسیار زیبا مثل سبز، سفید، قرمز، نارنجی و… ارائه می شود، قابلیت آویزان کردن دارد و دهها ویژگی دیگر. این گلدان ها به دلیل تعداد مناسب، پس از استفاده زیبایی مناسبی در خانه ایجاد می کنند از نظر قیمت هم بشدت قابل قبول و مشتری پسند هستند. پس از انتخاب و خرید گلدان پلاستیکی کلاسیک می توان آنرا هم در فضای داخلی و هم فضای بیرونی خانه در جهت زیباتر کردن محیط زندگی استفاده کرد.

گلدان پلاستیکی طرح مکعب

طرح مکعب به دلیل ایستایی و فضای کافی برای کاشتن گلها یکی از بهترین گزینه ها برای تولید گلدان های پلاستیکی زیباست. این نوع گلدان ها زیبایی بی نظیری دارند و مقاومت در برابر انواع عوامل آسیب رسان از جمله سرما و گرما، آب و از جمله اشعه ماوراء بنفش خورشید از دیگر ویژگی های آنهاست. همچنین گلدان طرح مکعب پلاستیکی دارای زیرگلدانی برای تمیزی بیشتر و البته زهکش برای آبیاری راحتتر است.

ابعاد این گلدان ها در انواع کوچک چیزی در حدود 7 در 7 سانتیمتر و در انواع بزرگ می توان هر ابعادی را با توجه به نوع استفاده انتظار داشت. به دلیل ظریف، مقاوم و مدرن بودن می توان پس از خرید گلدان پلاستیکی طرح مکعب آنرا در هر جای خانه استفاده کرد.

گلدان بتنی و سیمانی خرید 61 مدل سبک مازو و دیاکو شیک

گلدان پلاستیکی طرح استوانه

برای اینکه گلدانی هم زیبا باشد هم کارآمد لازم است در ابتدا دارای ظاهری زیبا باشد، مقاومت در برابر انواع ضربه و فشار داشته باشد، در برابر تغییرات دما مقاومت مناسبی داشته و خلاصه اینکه بتوان از آن برای مدتی به راحتی استفاده کرد؛ گلدان استوانه ای پلاستیکی تمامی این مشخصات را بصورت کامل دارد.

در کنار این مشخصات، ویژگی هایی مثل سبک بودن، قابلیت آویزان کردن، وجود زیر گلدانی، تنوع در طرح و رنگ هم باعث شده خرید گلدان پلاستیکی طرح استوانه ای یک خرید منطقی و درست باشد.

این گلدان زیبا همراه با سایر گلدان هایی که در این مطلب به توضیح مشخصات و کارایی آنها پرداختیم همگی در فروشگاه اینترنتی گلدان پلاستیکی دکوری فروشی موجودند آنهم با قیمتی استثنائی و بسیار رقابتی. براحتی می توانید با نشستن در منزل، ورق زدن صفحات و مطالعه لذتبخش مشخصات کامل این گلدان ها اقدام به خرید گلدان پلاستیکی مورد نظر خود کرده و آنرا برای بهتر و زیباتر کردن محیط زندگی استفاده کنید.

مشاهده سریع محصولات 

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.