گلدان

گلدان فلزی خرید 32 مدل سطلی پایه دار فانتزی طلایی

گلدان فلزی در کنار سایر مدل گلدان ها در جهت بهتر کردن محیط زندگی استفاده می شوند. این گلدان ها که عموماً در ابعاد متوسط و بزرگ تولید می شوند هم کاربرد داخلی دارند و هم مناسب فضای بیرونی خانه هستند. بسیاری از مدل های اینگونه گلدان ها را می توان در حیاط خانه ویلایی با رنگ های مختلف استفاده کرد و از بابت مقاومت و ماندگاری آنها اطمینان داشت زیرا از بهترین جنس گالوانیزه تولید می شوند.

در بین مدل های مختلف گلدان های فانتزی می توان برندهای نام آشنایی مانند IKEA را مشاهده کرد که یکی از برترین برندهای حال حاضر اروپا و جهان است. برای خرید گلدان فلزی می توان از مبالغ بسیار پایین تا هزینه ای سنگین با توجه به سلیقه صرف کرد. در این مطلب سایت دکوری فروش تصمیم گرفتیم در مورد استفاده از این گلدان ها در موقعیت های گوناگون و معرفی مدل های زیبا در خدمت شما باشیم، لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

گلدان فلزی دیواری

بهتر و زیباتر کردن فضای زندگی با استفاده از روش های مختلف امکانپذیر است که استفاده از گلدان در موقعیت های مختلف یکی از این شیوه هاست. گلدان ها را نبایستی فقط بر روی زمین و کف خانه استفاده کرد بلکه می توان آنها را در موقعیت های دیگری مانند آویزان کردن از سقف و کوبیدن به دیوار هم استفاده نمود. مدل گلدان دیواری فلزی یکی از بهترین گلدان هایی ست که می توان برای زیباتر کردن خانه از آن استفاده نمود.

این مدل گلدان جدید فلزی را می توان هم در حیاط خانه ویلایی به دیوارها کوبید یا آویزان کرد و هم می توان آن را بر روی یکی از دیوارهای خانه آپارتمانی نصب نمود. با توجه به وجود رنگ های متنوعی مانند قرمز، سبز، زرد، یاسی، آبی و… می توان با در کنار هم قرار دادن چند گلدان زیبای فلزی مجموعه ای جذاب را در خانه ایجاد نمود. برای رسیدن به چنین مجموعه ای بایستی ابتدا اقدام به خرید گلدان فلزی کرد که چنین اقدامی براحتی از طریق صفحات مختلف همین سایت (دکوری فروشی) امکانپذیر است.

گلدان فلزی پایه دار

برخی از گلدان های فلزی بدون پایه هستند به این معنا که طرح آنها دقیقاً مانند سایر گلدان هاست و در آنها از پایه گلدان خبری نیست اما در برخی مدل های جدید گلدان های فلزی می توان انواع پایه دار آنها را هم مشاهده نمود. این مدل گلدان جدید فلزی دارای پایه ای با ارتفاع متنوع است و درون گلدان هم از قطری در حدود 10 یا 15 سانتیمتر آغاز و تا قطرهای بیشتر را شامل می گردد.

گلدان دیواری خرید 34 مدل چوبی و پلاستیکی و شیشه ای جدید

این گلدان ها به دلیل جنس فلزی و مقاومشان دارای طرفداران فراوانی هستند. براحتی می توان پس از خرید گلدان فلزی پایه دار آنرا دقیقاً کنار درب ورودی خانه (آپارتمانی یا ویلایی) قرار داد و از زیبایی آن لذت برد. همچنین این مدل گلدان پایه دار فلزی گزینه ای بسیار مناسب برای قرار گرفتن در محیط آشپزخانه در جهت بهتر کردن دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. قیمت چنین گلدان هایی هم مناسب است.

گلدان فلزی چه در مدل های پایه دار و چه در مدل هایی مثل مدل دیواری دارای جذابیت فراوانی هستند زیرا هم متریال مناسبی دارند، هم تنوع رنگ و هم طراحی متفاوت همچنین می توان آنها را هم در فضای داخلی خانه و هم در حیاط به زیبایی استفاده نمود. اگر در تصمیم خود برای خرید گلدان فلزی جدید و زیبا مصمم هستید می توانید با مدل هایی که در این سایت تدارک دیده ایم آغاز نمایید؛ بهترین مدل گلدان فلزی و زیباترین طرح ها در کنار هم قرار دارند تا با صرف کمترین زمان به بهترین مدل دست یابید، خریدتان هم بلافاصله و با بیشترین سرعت در آدرسی که ثبت می کنید به دستتان خواهد رسید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.