گلدان

گلدان شیشه ای بزرگ خرید 54 مدل استوانه ای بلند و گرد و طلایی

گلدان شیشه ای در کنار سایر لوازم دکوری خانه از بهترین و موثرترین لوازم دکوری محسوب می شود. این گلدان ها نه فقط در یک رنگ بلکه در مجموعه ای کامل از رنگ ها عرضه می شوند تا هم تمامی سلایق را به درستی پوشش دهند و هم در تمامی دکوراسیون ها و چیدمان ها نقش خود را به درستی ایفا کنند. اندازه و ابعاد این گلدان ها نامحدود است و از کوچک ترین تا بزرگ ترین را می توان در بین آنها مشاهده نمود. گلدان های شیشه ای در واقع رونق دهنده زیبایی دکوراسیون خانه شما هستند.

استفاده از این گلدان های شیشه ای در تزیین خانه و دکوراسیون لاکچری خانه بسیار موثر است. تصور کنید خانه ای بسیار کوچک و نقلی دارید، فقط با استفاده از یک گلدان می توان حال و هوای این خانه را به زیبایی هرچه تمامتر متحول کرد. خرید گلدان شیشه ای با قیمت هایی بسیار نازل و البته گران بصورت اینترنتی امکانپذیر است. در این مقاله فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی با معرفی چند مدل بسیار زیبای گلدان شیشـه ای در کنار شما خواهیم بود؛ خرید، چیدمان مناسب، دکوراسیون بهتر خانه و استفاده در بخش های گوناگون خانه مواردی ست که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

گلدان شیشه ای استوانه ای سبز

گاهی برای زیباتر شدن لوازم دکوری خصوصاً آنهایی که از شیشه ساخته می شوند لازم است رنگ های مختلفی به آنها افزوده شود تا هم ظاهری زیباتر و هم تاثیر بسیار بیشتری بر زیبایی دکوراسیون خانه داشته باشند؛ گلدان سبز شیشه ای استوانه ای یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است. این گلدان با ابعادی در حدود 18 در 6 سانتیمتر یکی از بهترینها در بین سایر مدل ها محسوب می شود. از نظر ضخامت شیشه و وزن این مدل هم می توان اطمینان داشت، وزن این گلدان در حدود 300 گرم است.

این مدل گلدان به دلیل دراز و کشیده بودن، پس از اینکه توسط شاخه کلی زیبا آراسته شد مجموعه ای موثر در تزیین خانه خواهد بود. بهترین جایی که می توان از آن استفاده کرد وسط میز غذاخوری ست و یا گوشه میز کار و تحریر و یا بر روی تک میز کنج هال پذیرایی. با خرید گلدان شیشه ای سبز می توان تمامی این چیدمان های زیبا را به خانه هدیه کرد.

گلدان شیشه ای ویال

این گلدان زیبا دارای ظاهری تخت همراه با دهانه ای بسیار باریک است و این بدان معناست که فقط برای قرار دادن یک شاخه گل و یا نهایتاً دو-سه شاخه می توان از آن استفاده کرد. همچنین از این گلدان ها می توان با پر کردن داخل آن با آب، برای کاشت و پرورش گل های رونده و پیچک های خاص استفاده نمود. با توجه به اینکه این مدل گلدان زیبای شیشه ای هم بصورت تکی و هم بصورت مجموعه های چند عددی فروخته می شود می توان پس از خرید، آنها را در جای جایِ خانه استفاده نمود.

گلدان فلزی خرید 32 مدل سطلی پایه دار فانتزی طلایی

قدرت تاثیر این گلدان ها به دلیل همشکل و هم اندازه بودن بسیار زیاد است زیرا می توان به کمک گلدان هایی شبیه به هم، چیدمانی متفاوت را در خانه ایجاد نمود، خرید اینترنتی گلدان شیشه ای ویال در این سایت براحتی امکانپذیر است.

هم گلدان شیشه ای ویال و هم مدل گلدان شیشه ای استوانه ای سبز در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی در شکل و اندازه متفاوت در حال فروش هستند. این گلدان ها در کنار مجموعه ای بسیار کامل از سایر گلدان ها، در این فروشگاه برای ارائه به شما محیا شده اند. برای خرید گلدان شیشه ای جدید و زیبا فقط با چند دقیقه گشت و گذار شیرین در این سایت حتماً به گزینه مورد نظر خود دست خواهید یافت و سفارش را به سرعت درب منزل دریافت خواهید کرد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.