گلدان

گلدان بتنی و سیمانی خرید 61 مدل سبک مازو و دیاکو شیک

گلدان سیمانی در این روزهای شلوغ و پرمشغله بسیار مرسوم شده، این مدل گلدان در گذشته های دور اصلاً مرسوم نبود و نمی توان اثری از این گلدان در آنزمان ها یافت! اما امروزه به ارزش بتن بیشتر از قبل پی برده اند و نه فقط در ساخت و ساز بلکه در تولید انواع لوازم دکوری منزل استفاده می شود. مقاومت بسیار زیاد، زیبایی ظاهری و ذاتی سیمان، طرحپذیری مناسب و دهها دلیل دیگر، این متریال مهم را به ماده ای جذاب در تولید گلدان مدرن تبدیل کرده است.

مقاومت سیمان این امکان را ایجاد کرده تا بتوان گلدان هایی با ابعاد بسیار کوچک را هم تولید کرد، این گلدان ها بعنوان گلدان مینیاتوری شناخته شده و به دلیل مقاومت زیادشان طرفداران زیادی هم دارند. با خرید گلدان سیمانی بزرگ یا کوچک می توان دکوراسیون داخلی مدرن خانه را به سمت مدرنیته، بیشتر از قبل سوق داد. در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی با ما همراه باشید تا با مدل هایی زیبا از این گلدان ها و مسائل وابسته آشنا شوید.

گلدان سیمانی چند وجهی

در دنیای مدرن و مدرنیته استفاده از طرحهای عجیب اما مهندسی شده و بر اساس طراحی روز، بهترین راهکار برای ایجاد زیبایی در هر چیزی ست بخصوص در لوازم دکوری خاص مثل گلدان ها. این مسئله در گلدانهای سیمانی به زیبایی مورد استفاده قرار گرفته که نتیجه آن تولید گلدان چند وجهی سیمانی ست. چنین گلدان هایی به دلیل مدرن بودن قابلیت استفاده در تمامی فضاهای مدرن را براحتی دارند.

این گلدان های چند وجهی را می توان هم در اتاق خواب روی میز کار یا میز تحریر یا حتی روی میز پاتختی، در اداره و روی میز رسمی کار، روی میز جلو مبلی، روی میز تلویزیون و دهها موقعیت دیگر هم استفاده کرد. از نظر ارزش مادی هم قیمت گلدان سیمانی چند وجهی برای خرید بسیار مناسب و ایدئال است.

گلدان سیمانی دو تکه

آیا قرار است تمامی مدل گلدان ها بصورت تکی تولید شوند؟ مطمئناً به اینصورت نیست. می توان گلدان ها را به صورت جفت جفت و یا حتی در تعداد بیشتر هم تولید و عرضه کرد، چنین گلدان هایی قدرت بسیار بیشتری در زیبایی دکوراسیون خانه مدرن و تغییرات مهم در چیدمان خانه مدرن دارند. قیمت چنین گلدان هایی هم با توجه به تعداد بیشتر، کمی با سایر مدل های تکی متفاوت است.

گلدان فلزی خرید 32 مدل سطلی پایه دار فانتزی طلایی

مدل گلدان سیمانی دو تکه با توجه به اندازه متفاوت هر کدام از گلدان ها تاثیر خیلی زیادی در زیبایی فضای داخلی مدرن دارد. در هال پذیرایی مدرن خانه پس از خرید گلدان سیمانی دو تکه می توان گلدانها را روی اپن آشپزخانه همچنین بر روی یکی از میزهای عسلی کنار مبل و یا در هر موقعیتی که تمایل داشته باشید استفاده کنید. این گلدانها به دلیل تاثیر بسیار زیاد رنگ و متریال سیمان بعنوان مدرن ترین گلدان های حال حاضر جهان شناخته می شوند و استفاده از آنها به معنای زندگی به سبک مدرن است.

گلدان سیمانی چند وجهی و گلدان دو تکه سیمانی در کنار تعداد زیادی از مدل های مدرن این گلدان ها هم اکنون در این سایت در حال فروش هستند. فروشگاه اینترنتی گلدان سیمانی دکوری فروشی از گلدان هایی کوچک تا مدل گلدان بزرگ سیمانی را با بهترین قیمت ها عرضه می کند مدل هایی که در جهت زیباتر کردن دکوراسیون مدرن خانه شما بیشترین تاثیر را خواهند داشت. پس از خرید اینترنتی گلدان سیمانـی هم این خرید بصرفه و جذاب شما درب منزل تحویل خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.