گلدان

گلدان سفالی خرید 43 مدل بزرگ رنگی استوانه ای شیک

گلدان سفالی از سالیان دور یکی از اولین و ساده ترین لوازم دکوری خانه محسوب می شد اما در کنار سادگی، زیبایی و حس زندگی زیادی در خود داشت. امروزه متریالی مثل خاک رس باز هم در تولید این گلدان ها استفاده می شود اما طرح های این دوره با آن روزها اصلاً قابل مقایسه نیست. طرح های جدید گلدان های سفالی نه تنها در کشورهای شرقی بلکه در تمامی کشورهای غربی هم به وفور استفاده می شوند.

در زمان انتخاب و خرید گلدان سفالی جدید برای منزل می توانید با توجه به رنگ دیوارهای خانه، رنگ و مدل پرده خانه، رنگ و مدل مبلمان خانه و همچنین با در نظر گرفتن دکوراسیون خانه خود اقدام به انتخاب و خرید گلدان جدید سفالی نمایید. این گلدان ها هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارند و بهترین مدل ها را می توان با بهترین و مناسبترین قیمت ها خریداری کرد. با معرفی چند نمونه بسیار زیبای این گلدان ها و بهترین نحوه چیدمان گلدان سفالی در خانه در این مطلب سایت دکوری فروشی در خدمتتان هستیم.

گلدان سفالی مستطیلی بزرگ

با توجه به کمبود فضا در خانه های امروزی و البته علاقه فراوانتر مردمان این روزها به نگهداری از گل و گیاه، گلدان هایی بزرگ در ابعادی حدود 40 تا 50 سانتیمتر از جنس سفال وارد بازار شده اند. این گلدان ها دقیقاً مناسب قرار گرفتن در تراس و بالکن خانه هستند. بسیاری از گل های رونده و آویز را می توان در آنها کاشت. به دلیل سفالی بودن، هم زیبایی مناسبی دارند و هم رطوبت خاک را به خوبی تنظیم می کنند.

قیمت این گلدان های سفالی مستطیلی بسیار مناسب و با توجه به مقاومت مناسب، دارای صرفه اقتصادی هستند. علاوه بر بالکن و تراس می توان پس از خرید گلدان سفالی مستطیلی بزرگ آن را در آشپزخانه کنار پنجره و یا روی کابینت ها هم به زیبایی هرچه تمامتر استفاده نمود.

گلدان سفالی استوانه ای

با توجه به زندگی مدرن این روزها، هر چیزی را می توان به شکل مدرن و امروزی مشاهده کرد، این سبک زندگی تاثیر خود را در هر چیزی گذاشته است گلدان های سفالی هم از این امر مستثنی نیستند. یکی از بهترین مدل های گلدان مدرن سفالی نوع استوانه ای آن است که در ابعادی بسیار مختلف با ارتفاع 10 سانتیمتر تا ارتفاع 40 سانتیمتر و سایر ابعاد عرضه می شوند. شکل استوانه ای این گلدان زیبا بهترین موقعیت برای قرار دادن هر نوع گلی با هر تعدادی را درون آن فراهم می کند.

جاگلدانی چوبی طبقاتی خرید 49 مدل در ابعاد و طرح های متنوع

همچنین با توجه به ایستایی مناسب این گلدان جدید سفالی براحتی می توان آن را در هر جایی و هر سطحی استفاده نمود. پس از خرید گلدان سفالی استوانه ای جایی را برای قرار دادن آن انتخاب کنید که یا در دید مستقیم از تمام خانه باشد یا بیشترین استفاده از آن نقطه خانه می شود، به این شکل می توانید از تاثیر زیبایی آن در دکوراسیون خانه خیلی بیشتر بهره مند شوید.

خرید آنلاین گلدان سفالی

با توجه به برخی محدودیت ها در رفت و آمدهای روزانه و شبانه در این ماهها یکی از بهترین شیوه های خرید گلدان جدید سفالی خرید آنلاین گلدان سفالی ست. در اینگونه فروشگاه های اینترنتی مجموعه ای از بهترین مدل های گلـدان سفالـی کنار هم جمع آوری شده و قیمت ها نیز با توجه به نرخ روز البته با تخفیف مناسب تعیین شده اند؛ گلدان های کوچک و بزرگ و مدل های زیبا در کنار یکدیگر.

با ورود به فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی نیازی به هیچ کار سختی نیست بلکه با استفاده از موبایل خود براحتی می توانید تصاویر و صفحات را ورق زده و پس از انتخاب گلدان مورد نظر با لمس گزینه خرید محصول، گلدان زیبای سفالی خود را ثبت سفارش و بعد از پرداخت مبلغ، پس از مدتی بسیار کوتاه در آدرسی که ثبت کرده اید دریافت نمایید، به همین راحتی.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.