گلدان

گلدان دیواری خرید 34 مدل چوبی و پلاستیکی و شیشه ای جدید

گلدان دیواری وسیله ای در جهت بهتر شدن فضای خانه و حیاط خانه و هم ابزاری برای دکوراسیون بهتر خانه است. این گلدان ها در مدل های بسیار متنوعی عرضه می شوند از انواع پلاستیکی ساده و مقاوم گرفته تا انواع گلدان شیشه ای دیواری مدرن اما در تمامی این مدل ها یک چیز ثابت را می توان به راحتی لمس کرد و آن، پخش جریان زیبای زندگی در محیط خانه به کمک گیاهان زیبا و دوست داشتنی ست.

این گلدان ها را می توان در صدها مدل خرید و استفاده کرد اما آن خریدی مناسبتر است که همراه با آگاهی باشد. در این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد بهترین مدل گلدان دیـواری و خرید گلدان دیواری مناسب خانه در خدمت شما عزیزان هستیم. علاوه بر معرفی بهترین گلدان های دیواری به چگونگی نصب روی دیوار و البته بهترین مکان نصب روی دیوار خواهیم پرداخت. اگر شما هم مثل ما از دوستداران این اشیاء زیبا هستید لطفاً تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

گلدان دیواری پلاستیکی ساده

همیشه گلدان هایی که از جنس پلاستیک ساخته می شوند طرفداران پر و پا قرص خود را دارند و آنهم به دلایل مهمی مربوط می شود از جمله مقاومت بسیار زیاد در برابر سرما و گرما، ثابت بودن رنگ، عدم تخریب در برابر رطوبت و آب فراوان و مواردی دیگر از این قبیل. در انواع دیواری این گلدانها می توان هم گلدان های پلاستیکی دیواری گرد یا بصورت نیم دایره را مشاهده نمود که یکوجه آن صاف بوده و برای نصب روی دیوار گزینه مناسبی هستند.

این گلدان های پلاستیکی زیبا در دهها رنگ متنوع و شاد عرضه می شوند که در ترکیب با رنگ سبز گل و گیاه، نتیجه بسیار لذتبخشی در زیباتر شدن دکوراسیون خانه خواهند داشت. خرید گلدان دیواری پلاستیکی ساده هم با قیمت هایی بسیار ایدئال امکانپذیر است، چنین قیمتی با توجه به مدت زمان ماندگاری آن بسیار مقرون بصرفه است. یکی از بهترین مکان ها برای نصب چنین گلدان هایی، دیوار منتهی به درب ورودی در خانه های ویلایی ست، همچنین در خانه های آپارتمانی می توان دیوار سمت چپ یا راست راهروی خانه را با چند گلدان زیبا و کوچک دیواری دکوراسیون نمود.

گلدان دیواری شیشه ای

در ابتدا با شنیدن نام گلدان شیشه ای آنهم برای کاشت گیاه زنده و باز آنهم روی دیوار شاید عده ای تعجب کنند اما این نوع گلدان ها سال هاست در حال استفاده و ایجاد بهترین مدل دکوراسیون خانه هستند. این گلدان های زیبا را می توان در طرح های مرسوم مثل گرد، استوانه ای و سایر مدلها مشاهده نمود. همچنین طرح هایی جدید و مدرن مانند طرح لامپ، طرح نیم استوانه با برشی مورب و دهها مدل زیبای دیگر هم در دسترس هستند.

پایه گلدان چوبی ایکیا خرید 39 مدل سفید و رنگی سه تایی شیک

به دلیل مشخص بودن ریشه و خاک گلدان در این مدل گلدان دیواری لازم است نسبت به نصب در مکان مناسب که هم نور کافی داشته و هم گرمای لازم را دریافت کنند اقدام کنید. همچنین پس از انتخاب و خرید گلدان دیواری شیشه ای از فروشگاه اینترنتی لازم است پایه های زیبا و البته مقاوم آنها را هم دریافت نمایید. این پایه ها معمولاً به صورت مخفی و در برخی مدلها به دلیل زیبا بودن، پس از نصب مشخص هستند.

گلدان دیواری جدید در مدل های بسیار زیبا و جذاب هم اکنون در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی محیاست. برای خرید اینترنتی گلدان های شیشه ای نیاز به صرف بیش از حد زمان نیست بلکه مدل های مختلف به شکلی مرتب شده اند تا بتوانید با چندبار کلیک و لمس ساده صفحه به مدل مورد نظر خود دست یابید، قیمت ها هم بسیار مناسب و مشتری پسندانه در نظر گرفته شده اند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.