گلدان

گلدان به همراه گل مصنوعی لیست خرید 43 مدل شیک و فانتزی

گلدان با گل مصنوعی را می توان پس از خرید برای تزیین هر جایی استفاده کرد. به دلیل زیبایی و البته ماندگاری این گل و گلدان ها می توان آنها را در کورترین و کم نورترین نقاط خانه هم استفاده کرد و هیچ نگرانی از بابت سوختن! و پژمرده شدن! نداشت. قیمت چنین گلدان هایی با توجه به نوع گلدان، رنگ و طرح آن، نوع گل، متریال گل و گلدان، اندازه و ابعاد آنها تعیین می شود. با توجه به تمامی این شرایط در حال حاضر می توان مدل هایی با قیمت بسیار ارزان تا مدل هایی با قیمت بسیار گران را مشاهده نمود.

گل های مصنوعی بکار رفته در این گلدان ها از بهترین متریال تولید می شوند به همین دلیل هم بسیار زیبا و هم بسیار ماندگارند، اگر هم دچار کمی گرد و خاک شدند براحتی می توان آنها را پاک کرد یا زیر آب شست. با توجه به این مشخصات چنانچه قصد خرید بهترین مدل گلدان با گل مصنوعی دارید توصیه می کنیم با خواندن این مطلب تا انتها هم با مدل های زیبا آشنا شده و هم بهترین روش استفاده از آنها را بیاموزید. همراهی شما تا انتها سبب دلگرمی ست.

گلدان با گل مصنوعی سبز

گل مصنوعی سبز اگر در گلدان سرامیکی سفید رنگ قرار گیرد یکی از بهترین مجموعه ها را تشکیل می دهند به همین دلیل در حال حاضر یکی از بهترین و جدیدترین مدلهای گلدان باگل مصنوعی را همین طرح تشکیل می دهد. این گلدان ها به دلیل ظاهر بسیار براق و جلایافته سبب انعکاس نور و زیباتر نشان دادن گل و گلدان خواهند شد. ابعاد این گلدان زیبا از حدود 10 در 10 تا ابعاد بسیار بزرگتر موجودند.

چنین گلدان زیبایی را می توان در محل کار بر روی میز کار، در منزل روی اپن آشپزخانه، در مدرسه روی میز معلم، در اتاق خواب روی میز پاتختی و در صدها موقعیت دیگر استفاده کرد و از زیبایی آن لذت برد. قیمت گلدان با گل مصنوعی سبز هم از مبالغ بسیار ارزان در حدود 15000 تومان تا مبالغ بیشتر در همین سایت دکوری فروشی موجود است.

گلدان با گل مصنوعی پارچه ای

گل پارچه ای سال های سال است در بسیاری نقاط جهان تولید و عرضه می شود، به دلیل تنوع متریال پارچه و صدها رنگ در آن، تنوع گل پارچه ای بسیار فراوانتر از سایر متریال هاست. این گل ها در رنگ های قرمز، زرد، نیلی، بنفش و دهها رنگ دیگر در بازار موجودند، اگر این گل های زیبا در گلدان قرار گیرند زیبایی آنها دوچندان خواهد شد. برای ایجاد سرزندگی در اتاق خواب خود می توانید با خرید گلدان با گل مصنوعی پارچه ای و قرار دادن در اتاق خواب هم حال و هوای اتاق را تغییر دهید و هم روحیات خود را.

گلدان فانتزی لیست خرید 39 مدل طرح حیوانات بزرگ رومیزی

خرید گلدان با گل مصنوعی پارچه ای اگر در ابعاد بسیار کوچک باشد قاعدتاً قیمتی بسیار ارزان خواهد داشت که همین گلدان ها به دلیل جمع و جور بودن قابل استفاده در هر جایی هستند از جمله وسط میز غذاخوری، روی سنگ اپن و دهها موقعیت دیگر. اگر گلدانی با گل مصنوعی پارچه ای بزرگ خریده اید می توانید آنرا در موقعیت های مختلف از جمله روبروی میز خاطره در کنج دیوار پذیرایی، سمت راست یا چپ ال ای دی و یکی از طرفین کاناپه به زیبایی هرچه تمامتر استفاده کنید.

برای خرید اینترنتی گلدان با گل مصنوعی جدید و زیبا می توانید در همین سایت بسیار جامع یعنی سایت دکوری فروشی بهترین مدل گلدان را انتخاب و پس از تایید سفارش، براحتی درب منزل دریافت نمایید. پس از دریافت هم می توانید آنرا در جهت چیدمان خانه به کمک گلدان در بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.