کوسن

کوسن پولکی خرید 46 مدل طلایی نقره ای و دو حالته جدید

کوسن پولکی همانطور که از نامش پیداست دارای ظاهری پولک مانند است که در تولید آن از پارچه ای به همین نام یعنی «پارچه پولکی» استفاده می شود. این نوع کوسن ها به دلیل زیبایی خاص و مثال زدنی دارای مشتری های ویژه ای هم هستند و تعداد فروش آنها نیز بسیار بالاست.

از مزیت های این نوع کوسن ها می توان به براق بودن ظاهر کوسن، بازی با نور محیط، جذب کردن نگاه ها و دهها مورد دیگر اشاره کرد. ابعاد کوسن های پولکی تفاوتی با سایر کوسن ها ندارد و می توان آن را هم در ابعاد استاندارد و هم در سایر اندازه ها مشاهده و خریداری نمود.

کوسن پولکی طرح قلب

کوسن های طرح قلب از زیباترین و دوست داشتنی ترین کوسنها در بین خریداران هستند، دلیل آن هم زیبایی فراوان، زنده بودن طرح و ایجاد حسی عاشقانه در محیط خانه است همچنین قدرت هماهنگی بسیار زیاد این شکل و فرم با هر نوع مبلمان نیز بسیار مهم است. به همین منظور، استفاده از طرح قلب در تولید کوسن های پولکی بسیار متداول است. این کوسن ها را می توانید بر روی مبل راحتی، مبل ال، مبل های کلاسیک! و سایر مبل ها به راحتی استفاده کنید.

تنوع مدل ها و رنگ های موجود در این نوع کوسنها نیز می تواند به قدرت انتخاب و خرید شما بیفزاید.

کوسن پولکی بزرگ

گاهی در منزل سلیقه ها به شکلی ست که تقریباً تمامی افراد خانه تمایل به استفاده از ابزار، وسایل و لوازم در ابعادی بزرگتر از معمول دارند. به همین منظور، تولیدکنندگان دست بکار شده و کوسن هایی در ابعاد بزرگ نیز تولید کرده اند؛ ابعاد بزرگتر، طراحی متفاوت تر، راحتی بیشتر در زمان استفاده، پرکاربرد بودن زیرا می توان آن را حتی بر روی زمین برای راحتی بیشتر استفاده کرد، اینها از مزیت های این نوع کوسن های پولکی بزرگ هستند.

برای خرید کوسن های پولکی چه بزرگ و چه در انواع استاندارد و کوچک بهتر است ابتدا شکل و فرم مبلمان خود را در نظر گرفته و کوسنی با طراحی مناسب انتخاب کنید که با طرح مبلهایتان هارمونی لازم را داشته باشد، همچنین برای زیبایی بهتر پیشنهاد می شود رنگ کوسن را مخالف رنگ مبلتان انتخاب کنید تا هم کوسن ها زیباتر دیده شوند و هم مبل هایتان بیشتر به چشم بیایند.

کوسن پولکی دورو

کوسن های پولکی در مدل های مختلفی تولید می شوند. در این بین یکی از زیباترین مدل ها کوسن های پولکی دور هستند که نه فقط جذابیت و زیبایی بلکه تغییرات دوست داشتنی را هم در خود نهفته دارند. این کوسن ها از پارچه های پولکی تولید شده و متریال آنها به شکلی ست که می توان با دست کشیدن بر روی آن، طرح پارچه را تغییر داد.

خرید 30 مدل کوسن مربع زیبا با کیفیت درجه یک قیمت ارزان

یکی از مهم ترین دلایل پرفروش بودن این نوع از کوسن های پولکی نیز همین مورد است که به نوعی توانسته استفاده از آن را برای مصرف کننده شیرین تر کند. الیاف استفاده شده در داخل این مدل کوسن، بسیار نرم و راحت است و در پشت آن نیز از زیپ های راحت و مخفی استفاده می شود. ترکیب این ویژگیها سبب جذاب شدن و دوست داشتنی بودن این کوسن ها شده است.

با توجه به سلیقه خود می توانید کوسن پولکی دورو را هم بر روی مبل راحتی، هم بر روی مبلمان ال و هم بر روی سایر مبل ها استفاده کنید؛ زیبایی این کوسن های دورو بر روی هر مبلی به چشم می آید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.