کوسن

کوسن گلیمی و نمدی خرید 46 مدل فوق العاده شیک و خاص

کوسن نمدی همانگونه که از نامش پیداست از جنس نمد دوخته می شود و در طرح و رنگ های بسیار مختلفی در بازار وجود دارد. این کوسن نسبت به سایر مدل ها از نرمی و راحتی بیشتری برخوردار است زیرا پارچه نمدی ذاتاً متریالی بسیار نرم و لطیف اما در حین حال بسیار مقاوم است. از این نوع پارچه در دوخت انواع پوشاک گرم هم استفاده می شود.

کوسن های نمدی نه تنها در شکل و فرم ساده بلکه در طرح هایی بسیار مدرن و امروزی هم دوخته می شوند تا برای تمامی دکوراسیون ها مناسب باشند. گاهی دکوراسیون خانه مدرن است و گاهی نیز کلاسیک پس باید طرح های مختلفی از کوسن های جذاب نمدی وجود داشته باشند تا بتوان در تمام شرایط از آنها استفاده کرد.

کوسن نمدی گرد

کوسن ها در طرح های مختلفی تولید می شوند که طرح دایره ای یا گرد آن بسیار جذاب و زیباست. این کوسن ها ابعاد متنوعی دارند و می توان از ابعاد 30 در 30 تا ابعادی بسیار بزرگتر یعنی حتی 60 در 60 سانتیمتر نیز آنها را خریداری کرد که به کوسن بزرگ معروفند.

کوسن گرد نمدی را هم به شکلی کاملاً ساده و بدون طراحی و هم با طرح های مختلف از جمله دکمه دار تولید و عرضه می کنند. موارد استفاده از آنها هم بسیار متنوع است؛ گاهی کوسن گرد نمدی ساده دقیقاً همان چیزی ست که یک معماری مدرن خانه به آن نیاز دارد و گاهی نیز طرحی مانند کوسن دکمه دار همان چیزی ست که خانه هایی با دکوراسیون داخلی فانتزی تر نیاز دارند.

کوسن نمدی فانتزی

به کوسن هایی که بر روی خود طرح هایی جالب و بامزه از تصاویر مختلف داشته باشند کوسن های فانتزی گفته می شود. چنین طرح هایی سبب تلطیف روحیه، تغییرات مثبت در حال و هوای خانه و همچنین افزایش جذابیت دکوراسیون خانه مدرن یا کلاسیک شما خواهد شد. در دنیای بزرگ کوسن های نمدی می توان طرح هایی بسیار زیبا از کوسن فانتزی نمدی را به دست آورد؛ کوسن هایی که از جنس نمد دوخته شده و بر روی خود طرح هایی بکر از جانوران، تصاویر پر زرق و برق، ترکیب های مختلفی از حروف و اعداد و صدها تصویر بامزه دیگر داشته باشند.

با خرید کوسن فانتزی نمدی و استفاده از آنها بر روی مبلمان می توان با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بر دکوراسیون خانه و روحیات افراد خانه داشت.

کوسن سلطنتی خرید 48 مدل لوکس و کلاسیک با کیفیت عالی

کوسن نمدی طرح برجسته

کوسن های نمدی طرح برجسته دارای روح و سرزندگی خاصی هستند زیرا نه تنها متریال اصلی کار به شدت با کیفیت، مقاوم و راحت است بلکه طرح های برجسته آنها نیز به جذابیت و کیفیت کار افزوده اند. این کوسن ها در کنار سایر طرح ها از باکیفیت ترین و پرطرفدارترین مدل های کوسـن هستند.

طرح های کار شده بر روی این نوع کوسن آنچنان زنده و قابل لمس هستند که همیشه در اولین برخورد تمایل به دست کشیدن بر روی آنها و لمس زیبایی آنها خواهید داشت. اگر قصد خرید کوسن و روح بخشیدن به کالبد خانه زیبای خود دارید حتماً استفاده از چند عدد کوسن نمدی طرح برجسته را در کنار سایر مدل ها در ذهن داشته باشید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.