کوسن

کوسن مستطیلی قیمت 32 مدل متفاوت خرید اینترنتی

کوسن مستطیل به دلیل حجم و ابعاد بزرگتر و شکل متفاوت برای بسیاری افراد راحتی بیشتری در استفاده کردن دارد. این نوع کوسن ها گاهی تا حدود دو برابر بزرگ تر از کوسن مربع هستند و همین ابعاد بزرگ آنها می تواند نه تنها این کوسن ها را بعنوان یک کوسن جذاب و راحت بلکه به عنوان یک متکای بسیار مناسب برای تلویزیون دیدن هم مورد استفاده قرار دهد.

البته لازم به ذکر است ابعاد کوسن مستطیلی همیشه هم نباید بسیار بزرگ و دقیقاً دو برابر کوسن مربعی باشد بلکه گاهی ابعاد آنها می تواند چیزی در حدود 40 در 60 یا 30 در 60 و یا ابعاد مختلف دیگر باشد.

همچنین جنس و الیاف مورد استفاده در این کوسن ها هیچ فرقی با سایر مدل ها ندارد اما سایز بزرگ تر و شکل متفاوت و جذاب آنها سبب شده بتوان در مدل های طرح دار آنها، طراحی های بیشتری استفاده کرد یا طرح ها را بزرگ تر و واضح تر بر روی آنها به نمایش گذاشت.

کوسن مستطیل و مبل بزرگ

مبل های بزرگ زیبایی های خاص خود را دارند و هر چه خانه شما بزرگ تر باشد راحتتر می توان از این مبل ها برای خلق فضایی جذاب در خانه استفاده کرد. یکی از بهترین گزینه ها برای زیباتر شدن دکوراسیون هال-پذیرایی بزرگ شما، استفاده از تعدادی کوسن مستطیلی بزرگ در کنار این مبل های بزرگ و راحت هستند.

در چنین مواقعی چون مبل ها بزرگ و جادار هستند در نتیجه راحتتر از مبل هایی با سایز و ابعاد کوچکتر، می توان از این نوع کوسنها استفاده کرد همچنین هارمونی و یکدست شدن این دو با هم به دلیل ابعاد بزرگ آنها نیز بسیار جالب خواهد بود.

کوسن مستطیل مخمل

جنس مخمل نه تنها ضخامت و مقاومت بسیار بالایی دارد بلکه راحتی مثالزدنی هم در خود نهفته دارد. از این جنس پارچه هم در دوخت انواع پوشاک و کیف استفاده می شود و هم در تهیه بهترین کوسـن مستطیل. همچنین تولیدکنندگان مبل نیز برای دوخت بسیاری از مدل های برتر مبلمان از این جنس پارچه استفاده می کنند.

در مورد کوسن ها هم، یکی از باکیفیت ترین و مقاوم ترین مدل کوسن همین کوسن مخمل مستطیل است که تنها بسیار راحت و نرم است بلکه به دلیل جنس پارچه اش، بسیار مقاوم بوده و ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به سایر کوسن ها در استفاده طولانی مدت خواهد داشت.

کوسن مستطیل فانتزی

هر جایی نامی از فانتزی برده شود می توان انتظار اشیائی جذاب، زیبا و لطیف را داشت، حال تصور کنید این مشخصات در ابعادی بزرگ بر روی یک کوسن مستطیلی دوست داشتنی دیده شوند. چنین مشخصاتی نتیجه ای جز ایجاد فضایی جذاب و  چشمنواز در حال و هوای خانه و زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه نخواهند داشت و این دقیقاً همان چیزی ست که همه در پی آن هستیم.

کوسن بافتنی خرید 43 مدل شیک و عروسکی با کیفیت

کوسن فانتزی مستطیل را می توان هم بر روی مبل های بزرگ، هم بر روی مبل های کوچک و همچنین بر روی مبل راحتی در طرح های مختلف استفاده کرد زیرا همین طرح فانتزی کوسن می تواند سبب تغییرات لذتبخش در مبلمان و فضای خانه گردد.

آن چیزی که استفاده از کوسن مستطیل را جذابتر می کند نه تنها ابعاد آن بلکه شکل و فرم جذاب مستطیلی آن است. اگر قصد ایجاد تغییرات زیبا در خانه و زیباتر کردن مبل های خود را دارید بد نیست یکی از مدل های متنوع و فراوان این کوسن را امتحان کنید؛ استفاده از چنین کوسن هایی نه تنها بسیار کاربردی ست بلکه بسیار جذاب و لذتبخش هم خواهد بود.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.