کوسن

کوسن مبل فانتزی خرید ۳8 مبل با کیفیت عالی قیمت ارزان

کوسن مبل فانتزی برای تزئین و زیباسازی هر چه بیشتر دکوراسیون خانه و زیباتر کردن مبلمان شما بسیار مناسب است خصوصاً اینکه در این روزها به دلیل تنوع طلبی بسیار زیاد مردم و البته رقابت بسیار زیاد بین تولیدکنندگان و طراحان، مدل های بسیار زیبایی از اینگونه کوسن ها عرضه شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با برخی از زیباترین کوسن های فانتزی آشنا شویم.

کوسن مبل فانتزی طرح قلب

طرح قلب در بسیاری از وسایل شخصی و غیر شخصی کاربرد دارد. اینبار و در اینجا نیز می توان از همین طرح ها در کوسن ها استفاده کرد که به درستی هم استفاده شده است؛ کوسن فانتزی طرح قلب یکی از بهترین و شیرین ترین انتخاب ها برای قرار دادن بر روی مبل هاست.

برخی از این کوسن ها به شکل چهارگوش و سپس دارای طرحی از قلب بر روی خود است و برخی دیگر، خودِ کوسن به شکل قلب طراحی شده سپس آنرا به رنگ و طرح های مختلف و به شکل فانتزی تزئین می کنند. هر دویِ این موارد برای استفاده بر روی مبل های زیبای شما بسیار مناسب و دوست داشتنی خواهند بود.

کوسن مبل فانتـزی طرح حیوانات

شاید عده ای تصور کنند استفاده از چهره و حتی پر و بال پرندگان و حیوانات فقط مناسب سنین کودکی و نوجوانی ست اما طراحان کاری کرده اند که می توان همین فرم های زیبا را در کوسن مبل هم به زیبایی استفاده کرد. بهترین کوسن فانتزی می تواند طرحی از سرِ پرندگان و سایر موجودات باشد که می توان آن را بر روی مبلمان خانه استفاده کرد، تنوع اینچنین کوسن هایی هم بسیار فراوان و ایدئال است.

کوسن مبل فانتزی نمدی تکه دوزی شده

همیشه لباس و پوشاک نمدی از جذابیت و گرمای خاصی برخوردارند و سال هاست این متریال در تولید برخی پوشاک و لوازم منزل راه پیدا کرده است، در تولید کوسن ها نیز می توان استفاده فراوان از نمد را مشاهده نمود. در این بین یکی از بهترین کاربردها، تولید کوسن مبل نمدی فانتزی ست که بر روی آن طرح هایی زیبا تکه دوزی شده است.

این تکه دوزی می تواند طرح هایی از گل های مختلف، برگ درختان، ده ها قلب زیبا، تصویر حیوانات، نماد ساختمان های شهری و روستایی و صدها ایده جذاب دیگر باشد. نمد به دلیل گرم بودن، نرم بودن و جذابیت بسیار فراوان در متریال، بسیار مورد استقبال است به خصوص در مورد خرید کوسن مبل فانتزی نمدی تکه دوزی شده.

کوسن برای مبل سفید خرید 54 مدل نارنجی و طلایی و سبز جدید

کوسن مبل فانتـزی رنگارنگ

استفاده از رنگ های مختلف در کنار هم و یا به صورت تک رنگ برای بیشتر افراد جذاب است. در این روزها به دلیل مشغله فراوان و فشارهای عصبی می توان کالاهایی زیبا همراه با رنگ هایی بسیار شاد را مشاهده کرد که کوسن فانتزی رنگارنگ هم یکی از بهترین ها در بین آنهاست.

این کوسن های رنگارنگ فانتزی و زیبا را می توان بر روی تمامی مبل ها با هر طرح و رنگی استفاده کرد زیرا هدف روحیه بخشیدن به اعضای خانواده و فضای خانه است؛ استفاده از کوسن مبل فانتزی رنگارنگ بهترین کاری ست که می توانید در این جهت انجام دهید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.