کوسن

کوسن بافتنی خرید 43 مدل شیک و عروسکی با کیفیت

کوسن بافتنی به کوسن هایی گفته می شود که کاور آنها از جنس کاموا و الیاف پشمی ضخیم بافته می شود. داخل کوسن نیز مانند سایر مدل کوسن ها از بالشتکی تشکیل شده که از ساتن یا جنسی دیگر دوخته شده و درونش با الیاف مصنوعی ضد حساسیت پر می شود. اینگونه کوسن ها بسیار گرم و نرمند و بهترین انتخاب برای فصول سرد سال هستند.

از آنجایی که بافت چنین کوسن های زیبایی بسیار وقتگیر است معمولاً قیمت آنها از سایر کوسن ها کمی بیشتر است اما کیفیت، زیبایی، راحتی و ماندگاری آنها گزینه هایی هستند که مصرف کننده را به خرید کوسـن بافتنـی ترغیب خواهد کرد.

کوسن بافتنی سنتی

کوسن های بافتنی بیشتر توسط دست و به کمک قلاب بافته می شوند که یکی از دلایل جذابیت فراوان آنها برای خانم ها نیز همین مسئله است. اصولاً کارهایی که توسط دست ساخته و آماده مصرف می شوند هم کیفیت بیشتری دارند و هم زیبایی فراوان تری. استفاده از این نوع کوسن ها زیبایی خاصی به دکوراسیون خانه می دهد حتی اگر خانه شما معماری داخلی مدرنی داشته باشد.

به راحتی می توان با خرید کوسن سنتی بافتنی هارمونی جالبی با دیگر وسایل خانه از جمله فرش ها، تابلو فرش ها، گلیم و سایر وسایل منزل ایجاد کرد.

کوسن بافتنی مدرن

در کوسن های بافتنی مدرن از طرح های امروزی تر و بروزتر استفاده می شود تا بتوان سلیقه های مختلف را پوشش داد. همچنین در مورد کسانی که تمایل دارند تمامی جنبه های زندگی و البته دکوراسیون منزل مدرن خود را با وسایلی امروزی تزیین کنند استفاده از چند عدد کوسن مدرن بافتنی بر روی مبلمان مدرن می تواند طرح و فضایی خاص ایجاد کند.

اگر خانه و مبلمان شما مدرن، بزرگ و جادار بود می توانید از کوسن های بافتنی در ابعادی بزرگ تر استفاده کنید مثلاً دو عدد کوسن بزرگ بافتنی در بین 4 یا 6 عدد کوسن استاندار. این شیوه تزیین کردن مبلمان و دکوراسیون خانه مدرن می تواند تضاد و زیبایی خاصی در نما و ظاهر دکوراسیون خانه زیبای شما ایجاد کند.

کوسن بافتنی ماشینی

همیشه هم قرار نیست برای تولید یک کالا از یک شیوه استفاده شود بخصوص زمانی که تقاضا برای مصرف و خرید آن بالا باشد. در مورد کوسن های بافتنی هم با توجه به اینکه سال هاست تقاضا برای خرید آن افزایش یافته در نتیجه، مدل هایی که رویه و کاور آن به صورت ماشینی با انواع کاموا و الیافت ضخیم بافته شده هم در بازار موجود است که این دسته کوسن ها نیز در کنار مدل های سنتی، بسیار زیبا و مشتری پسند هستند.

کوسن برای مبل کرم خرید 51 مدل با کیفیت عالی قابل شستشو

استفاده از ماشین برای بافت اینگونه کوسن ها سبب شده هم تعداد طرح ها بیشتر شود که این به نفع مشتری ست و هم ریزه کاری های بیشتری بتوان در ظاهر کوسن بافتنی ماشینی ایجاد کرد. این عوامل سبب افزایش تولید و عرضه شده است همچنین در برخی موارد قیمت این کوسن های ماشینی از کوسن های بافتنی سنتی پایینتر است که این مورد هم می تواند به خرید بیشتر آنها کمک کند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.