کاسه و پیاله

کاسه چینی 31 مدل رنگ شاد و شیک قیمت ارزان

کاسه چینی و دیگر ظروف آشپز خانه چینی از پر مصرف ترین و رایج ترنی ظروف در تمام دنیا هستند به طوری که بیشتر افراد استفاده از این ظروف را به دیگر ظروف مثل ظروف فلزی ، ظروف پلاستیکی ، ظروف چوبی ، و … ترجیح می دهند ؛ ظروف چینی امروزه به دلیل استقبال مردم از آنها در انواع سایز و اندازه در بازار های کشور موجود می باشند که شما می توانید با حضور در این مراکز و فروشگاه های پخش محصولات چینی به راحتی مدل و طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و خریداری کنید ، همچنین به دلیل گسترش استفاده از اینترنت و فضای مجازی در کل دنیا برخی از مردم علاقه مند به خرید آنلاین هستند ، ظروف چینی نیز مانند بسیاری از کالا ها در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی موجود هستند ، که شما می توانید با وارد شدن به این سایت ها و مشاهده مدل های موجد با توجه به علاقه و بودجه خود ظرف مورد علاقه خود را سفارش دهید ، نکته مهم در خرید آنلاین این است که حتما از معتبر بودن سایت اطمینان پیدا کنید ، مثلا از تجربیات بقیه استفاده کنید و سپس از آن سایت کالا خود را سفارش دهید تا هم وقت و هزینه خود را سیو کنید و هم خریدی موفقیت آمیز داشته باشید .

کاسه چینی قدیمی

کاسه چینی دارای تارخچه ای بسیار قدیمی هستند به طوری که اولین طروف چینی توسط انسان حدود 1700 سال پیش کشف و ساخنه شده اند ، کشف ظروف چینی در کشور چین صورت گرفته است ، یعنی اولین طروف چینی در کشور چین ساخته و از انجا به کل دنیا پخش شده اند . این صادرات طروف برای اولین بار ذر قرن ۸ به مقصد خاورمیانه از چین صورت گرفت این طروف در ان زمان دارای قیمت و ارزش بسیار بالایی ببودند به طوری که فقط اشرف زاده ها و خانواده های سلطنتی می توانستند از این طروف استفاده کنند ، اما بعد از گذشت سال ها از کشف این ظروف حدود قرن نهم این ظروف به یکی از پر سود ترین ظروف برای داد و ستد و فروش بودند . در قرن ۱۶ نیز این طروف به کشور های اروپایی اول کشور پرتقال و سپس دیگر کشپر ها وارد شد ، و هلند نیز ال ها بعد پس از اینکه به دریای غربی مسلط شده بود تبدیل به یکی از بزرگترین خرداران ظروف چینی شد . این کشور صد ها قطعه از ظروف چینی را از جین دع جن خرداری کرد . چرا که ظروف تولیدی در این شهر بیشتر مطابق میل غربی ها بود . امروزه نیز ظروف زیاذی از ان زمان ها باقی مانده است که داخل موزه های بزرگ جهان نگه داری و محافظت می شوند و به عنوا میراثی با ارزش که از گذشتگان باقی مانده است شناخته می شوند . بیش تر ظروف باقی مانده دارای طرح هایی مثل طرح گل لاله ، طرح هایی از شل انسان ، گل ها ، پرنده ها ، برخس از حیوانات خاص و … می باشد . امروزه نیز با الهام رفتن از این طروف قدیمی ، طرح های بسیار زیبایی که شبیه به این ظروف قدیمی و سنتی هستند توسط کارخانه ها تولید و توضیع می شوند ، که شما در صورت علاقه به لوازم قدیمی و سنتی این ظر.ف های چینی را خریداری کنید و از استفاده از ظروف لذت ببرید .

کاسه و پیاله پلاستیکی 35 مدل با طرح های مختلف قیمت مناسب

تفاوت کاسه و پیاله چینی

پیاله چینی ، با کاسه فرق دارد ، در واقع اصلی ترین تفاوتی که بین پیاله و کاسه ما قائل می شویم این است که پیاله در سایز کوچک برای سرو خوراکی هایی است که کنار غذا مثل رو انواع ترشی ها , ماست , زیتون و … استفاده می شواستفاده می شوند اما کاسه معمولا خیلی بزرگ تر از پیاله می باشد یعنی نسبت به پیاله دارای دهانه های بزرگ و لبه های بلندتر می باشد و برای سرو خوراک و غذا های آبکی که حالت مایع دارند ، مثل سوپ و آش و … استفاده می شود ، معمولا پیاله ها داخل سرویس های کامل غذا خوری موجود هستند ولی کاسه را خودتان باید به ست اضافه کنید ، اما باز هم سرویس هایی هستند که روی خود آنها کاسه موجود است ، اطلاعات کامل تر را باید از فروشنده کالا کسب کنید .

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.