کاسه و پیاله

کاسه ماست خوری 40 مدل جالب و زیبا قیمت عالی

کاسه ماست خوری ظرفی کوچک و جمع و جور برای ریختن انواع ماست، ترشی جات و… داخل آن و پذیرایی از میهمان ها و البته مصارف و کاربردهای روزمره در خانه است، این ظرف کوچک اما مهم را باید یکی از اصلی ترین لوازم و ظروف پذیرایی دانست و تصور ظروف آشپزخانه بدون این اینها کاملاً محال است. این نوع کاسه ها هم در اندازه های متنوعی برای خرید در بازار موجود است و در طرح و مدل های بسیار مختلفی، هر کدام از آنها را هم می توان برای استفاده روزمره در وعده های غذایی و برای پذیرایی از میهمان ها استفاده کرد.
با ما باشید تا شما را با بهترین مدل کاسه های ماست خوری بیشتر آشنا کنیم،پس از آشنایی می توانید خرید موفق تری را تجربه نمایید، این مطلب سایت دکوری فروشی به صورت کامل در مورد این نوع کاسه هاست. لطفاً در ادامه همراهمان باشید.

 

کاسه ماست خوری بامبو فونیکس مدل Daisy

بیشتر افراد عادت به خرید کاسه چینی در طرح های مختلف برای موارد مصرف متنوع سر سفره و میز غذاخوری دارند همچنین علاوه بر کاسه های چینی خرید کاسه شیشه ای و پلاستیکی هم بسیار مرسوم است اما اینجا مدلی خاص به نام بامبو فونیکس مدل Daisy را به شما معرفی می کنیم که از فیبر بامبو تولید شده است. این کاسه زیبا در ابعاد مختلفی به بازار عرضه شده اما با متریالی بسیار متفاوت. یکی از مناسب ترین ابعاد چیزی در حدود 8 در 8 در 6 سانتیمتر است که هم اکنون برای خرید در دسترس قرار دارد.
طرح های روی آن نیز بسیار زیبا و از طرح هایی مانند و گل و بوته تا دیگر طرح ها را می توان مشاهده نمود. این کاسه زیبا بصورت دست های 6 عددی فروخته می شود.

کاسه ماست خوری سفالی

دنیای سفال یکی از جذاب ترین دنیاهاست، جایی که می توان در آن هر نوع ظرفی با هر شکل و طرحی اما با متریال بسیار دوست داشتنی سفال پیدا کرد، در میان این ظروف می توان به بهترین مدل کاسه های ماست خوری هم دست پیدا کرد کاسه هایی با ابعاد بسیار متنوع از 5 در 5 سانتیمتر که بسیار جمع و جور و زیبا هستند تا ابعادی بزرگتر بعنوان ماست خوری در حدود 10 در 10 سانتیمتر. این مدل کاسه ها را می توانید پس از خرید هم برای استفاده های روزانه سر میز غذای خانواده استفاده کنید و هم در پذیرایی از میهمان های ویژه چون جذابیت خاصی دارند. خرید کاسه ماست خـوری سفالی در بسته های یک عددی با قیمتی بسیار ناچیز و در بسته های کامل (یک دست) با قیمتی کمی بیشتر براحتی قابل انجام است.

کاسه و ظروف مسی 30 مدل با طرح های متنوع قیمت عالی

کاسه ماست خوری سرامیکی مدل ماهی

همیشه طرح هایی که نشانی از طبیعت دارند بعنوان اولین انتخاب هر خریداری هستند و از میزان فروش بالایی هم برخوردارند؛ کاسه سرامیکی مدل ماهی یکی از همین نمونه هاست، این مدل کاسه زیبا در ابعاد مختلفی عرضه شده که یکی از بهترین ابعاد 9 در 9 در 4 سانتیمتر همراه با لبه هایی منحنی با برجستگی و فرورفتگی متعدد است. داخل این ظرف زیبا طرح هایی از چند ماهی کنار هم همراه با روکشی مقاوم ایجاد شده که سبب جذابیت آن هم شده است. به دلیل چنین طرح خاصی، نه تنها بعنوان مصارف کاربردی بلکه برای تزیین میز غذاخوری شما هم بهترین انتخاب است. با توجه به قیمت کاسه مدل ماهی که قیمتی مناسب است می توان براحتی آنرا خریده و مورد استفاده قرار داد.
کاسه ماست خوری از هر جنس و متریالی هم اکنون برای خرید در دسترس شما قرار دارد، باید آن تصور تکراری و همیشگی در مورد جنس کاسه ها را فراموش کرد و از دیگر متریال ها هم استفاده نمود قیمت متنوع و مناسبی هم در دسترس شما قرار دارد. حال می توانید با اطلاعاتی که در این مطلب سایت دکوری فروشی در اختیار شما قرار دادیم اقدام به خرید کاسه ماست خــوری مورد نظر خود کرده، آنرا هم برای خانواده و هم میهمان ها براحتی مورد استفاده قرار دهید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...