کاسه و پیاله

کاسه تبتی خرید 47 مدل اصل و اورجینال دست ساز با آب قیمت عالی

آیا چیزی درمورد کاسه های تبتی میدانید؟

کاسه های تبتی یا پیاله تبتی بهترین راه برای دور کردن انرژی منفی از ذهن و اطراف انسان می باشند.
این کاسه ها از هفت عنصراصلی ساخته شده اند”این عناصر عبارتند از:مس، طلا، روی،نقره، اهن، سرب، قلع!
برای به صدادرآوردن این کاسه های تبتی از یک تکه چوب کمک میگیریم و آن تکه چوب راروی لبه ی کاسه قرار می دهیم و بعد به آرامی و با تمرکز زیاد و با ملایمت چوب را بر خلاف عقربه های ساعت روی کاسه آوازخان به چرخش درمیاوریم.
این صدا اول دلخراش است ولی کم کم بسیار آرامش بخش و روح نواز می شود.
این صدا هم باعث آرامش ذهن و روح و هم باعث پاکسازی اطراف شما از امواج و انرژی های بد و منفی می شود.
ارتعاشات این کاسه باعث ماساژ تک تک سلول های بدن می شود و باعث جریان انرژی در چاکراه ها می شود که نتیجه ی آن سلامت بدن وآرامش روح است .

 

این کاسه هاحتی برای رفع و کاهش استرس بسیار مفید هستند. ناهماهنگی فعالیت چاکراه ها یکی از عوامل اصلی بروز بسیاری از بیماری هااست.
صدای کاسه ی تبتی باعث هماهنگ شدن فعالیت چاکراه ها ،بهبودی بیماری ها،کنترل هیجان،کنترل خشم و عصبانیت، بهبودخواب، کاهش فشارخون، بالابردن سیستم ایمنی بدن، کاهش افسردگی وغیره می شود.
برای استفاده از انرژی این کاسه اول تمام درب ها و پنجره های مکانی که در آن هستید را باز کنید تا هوا در آن مکان جریان یابد بعد کار با کاسه را شروع کنید وت مام فضا را از امواج و انرژی های منفی دور کنید.
بهترین زمان استفاده ازاین کاسه بعد از تمام شدن بارش باران و برف و صاف شدن هوا می باشد.
صدایی که ازاین کاسه خارج می شود بسیار قدرتمند است چون باعث رفتن ذهن انسان به ناخودآگاه است.
راهبان بودایی درزمان گذشته ازاین کاسه ها برای مراقبه استفاده می کرده اند مانند موسیقی درمانی یا یوگا.
در زمان امروز اثرات صدای این کاسه ها همیشه مثبت است ولی بعضی افراد با شنیدن ارتعاش این کاسه ها سردرد میگیرند و همچنین تاثیرخوبی بر روی خانم های باردار ندارد.
دربعضی ازموارد هم باعث تشنج بیماران صرعی هم میشود.
این کاسه برای سازگاری و هماهنگی بین افراد و اجسام هم کاربرد بسیاری دارد.
کاسه ی تبتی یا کاسه آوازخان هر جا که باشد باعث می شود تعادل بین انرژی های منفی و مثبت حفظ شود.
هرچه تمرکز و آرامش شما بیشتر باشد این صدا بیشتر به ارتعاش درمی آید و محیط اطراف هم کامل تر پاکسازی می شود.

برای پاکسازی محیط حداقل ماهی یکبار از این کاسه ی مرتعش استفاده کنید.  درخرید کاسه های تبتی توجه داشته باشید که کاسه های تبتی قدمتی صدساله یا بیشتردارند. ولی کاسه های موجود در بازار از چنین قدمتی برخوردار نیستند. کاسه هایی که دهانه ی بزرگتری دارند برای تمرین های مراقبه ای مناسب است و کاسه های تبتی با دهانه کوچک برای اهداف درمانی مناسب هستند. ارتعاش و لرزشی که توسط کاسه های تبتی ایجاد می شود باید مدتی در هوا بماند . وقتی ارتعاش ایجادشده به سرعت ازبین رفت مطمعن باشید کاسه ی شما از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشد و در خرید آن اشتباه کرده اید.

تاریخچه ی کامل کاسه تبتی

قدمت کاسه های تبتی یا کاسه ی آوازخوان به بیشتر از ۱۰ قرن برمیگردد. با اینکه نام این کاسه از تبت گرفته شده است اما ساخت آن در حومه ی هندوستان بوتان و کشمیر هم بسیار رواج داشته است .
در گذشته های بسیار دور عده ای از فرقه های مذهبی وحتی مردم عادی در معبد نپال از این ظرف برای ظرف های غذا استفاده می کردند.
کم کم این کاسه ها در معابد به شی مقدسی تبدیل گردید و از این کاسه برای مراسم های مذهبی بزرگ مدیتیشن به کار گرفته می شد.
کاسه ی آوازخان یک نماد بسیار قدیمی و با قدمت است که در افسانه های زیادی در فرهنگ شرق دور از آن نام برده شده است . گفته شده است که این کاسه ها نمادی از رحم زن است و چوب یک نماد مردانه است حالامی خواهیم بدانیم این کاسه ها اولین بار در کجا کشف شده اند: در هیمالیا و بعد در چین کشف شد و بعدها به اروپا و آمریکا رسید.
پیاله تبتی یک معجزه صدایی است این صداباعث یک آرامش و تمرکز عمیق در ذهن می شوند و انرژی های منفی و بد را از انسان دور می کند .
صدای این نوع ساز از واژه ی (اوم) می آید که به صدای جهان و کاعنات مربوط است .
ارتعاش صدا در این کاسه ها بعد از ضربه زدن به آن ها تا مدتی ادامه دارد و به همین دلیل به این کاسه ها کاسه ی آوازخان میگویند. در ساخت این کاسه هفت عنصر اصلی به کار گرفته شده است از قبیل: مس، آهن، قلع، سرب، نقره، طلا و روی این عناصر با کهکشان ارتباط دارند. مثلا کاسه هایی که از آلیاژ اهن ساخته شده اند مربوط به مریخ هستند کاسه های مسی مربوط به سیاره ی زهره هستند و کاسه هایی که طلا در آن بکار رفته است نماد خورشید هستند.

مشاهده سریع محصولات

کاسه تبتی مدل GL113

مشخصات کلی

این وسیله یکی از بهترین ابزار ها برای پالودن فضا از انرژی منفی است، همچنین برای هم آهنگی و سازگاری بین افراد خانواده کاربرد دارد. کاسه مرتعش در هر مکانی باشد ، انرژی یین یانگ در خانه به وجود می آورد. کاسه تبتی از ترکیب هفت فلز ساخته میشود: مس، آهن ، سرب، روی، نقره ،طلا و جیوه. این فلزات هر کدام برای منظور خاصی به کار رفته اند و به سیاره ای خاص مانند ماه یا خورشید مربوط می شوند.

کاسه تبتی مدل hsr19.5

مشخصات کلی

کاسه تبتی چیست کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان (Singing Bowl) که در آوا درمانی و مدیتیشن و یوگا از آن استفاده می شود با تاثیری سریع باعث از بین رفتن استرس و تنش فیزیکی می شود، فقط با گوش دادن به صدای کاسه تبتی ، باعث افزایش بینش و خلاقیت فردی، آرامش ذهن می شود، حتی در صورتی که فقط کاسه آوازخوان را به محل درد در بدن نزدیک کنید، به تدریج درد از بین خواهد رفت.

کاسه تبتی مدل hsyy18

مشخصات کلی

کاسه آوازخوان یا همان کاسه مرتعش یک موسیقی اسرارآمیز و جادویی دارد که نوعی زنگ است حتی افسانه هایی قدیمی وجود دارد که در ساخت کاسه تبتی های قدیمی از عناصر نوعی شهاب سنگ نیز استفاده می شده.ابعاد این کاسه ها معمولا بین ۳ سانت تا ۲۰ سانت هست ولی در بعضی معابد کاسه هایی با قطر دهانه ۱ متر هم موجود است.

کاسه تبتی مدل BL111

مشخصات کلی

ناگفته نماند مس موجود در معادن نپال در هیچ کجای دنیا یافت نمیشود و منحصر به فرد است. این کاسه ترکیبی از هفت فلز شامل طلا، نقره، مس، آهن، قلع، سرب و روی است. ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است.

کاسه تبتی مدل GL111

مشخصات کلی

هنگام استفاده از کاسه مرتعش باید آن را روی یک بالشتک نرم مثلا از جنس ابریشم قرار داد ، این کار باعث میشود وقتی کاسه را مرتعش میکنیم ، صدای رساتر و طولانی تر داشته باشد. برای مرتعش کردن کاسه از قطعه چوبی میله ای شکل استفاده میکنیم و آن را به صورت مورب بر لب کاسه قرار داده و با ملایمت در جهت عقربه های ساعت دور لبه کاسه میگردانیم.

کاسه تبتی مدل BL115

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  15x15x8 سانتی‌متر


 • وزن

  970 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hr5b14

مشخصات کلی

این کاسه ترکیبی از هفت فلز شامل طلا، نقره، مس، آهن، قلع، سرب و روی است. ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد

کاسه تبتی مدل hbk5b14

مشخصات کلی

امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

کاسه و ظروف مسی 30 مدل با طرح های متنوع قیمت عالی

کاسه تبتی مدل RE113

مشخصات کلی

کاسه آوازخوان یا همان کاسه مرتعش یک موسیقی اسرارآمیز و جادویی دارد که نوعی زنگ است حتی افسانه هایی قدیمی وجود دارد که در ساخت کاسه تبتی های قدیمی از عناصر نوعی شهاب سنگ نیز استفاده می شده.ابعاد این کاسه ها معمولا بین 3 سانت تا 20 سانت هست ولی در بعضی معابد کاسه هایی با قطر دهانه 1 متر هم موجود است.

کاسه تبتی مدل hb12

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  12x12x8 سانتی‌متر


 • وزن

  700 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hs13

مشخصات کلی

بهترین راه برای بهتر شدن ارتعاشات انرژی خانه ، استفاده از کاسه تبتی است. کاسه مرتعش در اندازه های متفاوت در بازار وجود دارد و برای تصفیه انرژی های موجود در خانه، بسیار استفاده میشود. این وسیله یکی از بهترین ابزار ها برای پالودن فضا از انرژی منفی است، همچنین برای هم آهنگی و سازگاری بین افراد خانواده کاربرد دارد. کاسه مرتعش در هر مکانی باشد ، انرژی یین یانگ در خانه به وجود می آورد.

کاسه تبتی مدل BLC110

مشخصات کلی

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان (Singing Bowl) که در آوا درمانی و مدیتیشن و یوگا از آن استفاده می شود با تاثیری سریع باعث از بین رفتن استرس و تنش فیزیکی می شود، فقط با گوش دادن به صدای کاسه تبتی ، باعث افزایش بینش و خلاقیت فردی، آرامش ذهن می شود، حتی در صورتی که فقط کاسه آوازخوان را به محل درد در بدن نزدیک کنید، به تدریج درد از بین خواهد رفت.

کاسه تبتی مدل GL110

مشخصات کلی

هنگام استفاده از کاسه مرتعش باید آن را روی یک بالشتک نرم مثلا از جنس ابریشم قرار داد ، این کار باعث میشود وقتی کاسه را مرتعش میکنیم ، صدای رساتر و طولانی تر داشته باشد. برای مرتعش کردن کاسه از قطعه چوبی میله ای شکل استفاده میکنیم و آن را به صورت مورب بر لب کاسه قرار داده و با ملایمت در جهت عقربه های ساعت دور لبه کاسه میگردانیم.

کاسه تبتی مدل hsr15

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  15x15x10 سانتی‌متر


 • وزن

  600 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hgch14

مشخصات کلی

این کاسه ترکیبی از هفت فلز شامل طلا، نقره، مس، آهن، قلع، سرب و روی است. ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاسه تبتی مدل GR115

مشخصات کلی

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان (Singing Bowl) که در آوا درمانی و مدیتیشن و یوگا از آن استفاده می شود با تاثیری سریع باعث از بین رفتن استرس و تنش فیزیکی می شود، فقط با گوش دادن به صدای کاسه تبتی ، باعث افزایش بینش و خلاقیت فردی، آرامش ذهن می شود، حتی در صورتی که فقط کاسه آوازخوان را به محل درد در بدن نزدیک کنید، به تدریج درد از بین خواهد رفت.

کاسه تبتی مدل ZR95N

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  10x10x5 سانتی‌متر


 • وزن

  300 گرم


 • جنس

  فلز


 • سایر ویژگی‌ها

  آوا درمانی با استفاده از کاسه تبتی

کاسه تبتی مدل hdsaz15

مشخصات کلی

این کاسه دستساز اصل ترکیبی از هفت فلز شامل طلا، نقره، مس، آهن، قلع، سرب و روی است. ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاسه تبتی کد htch9

مشخصات کلی

کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

کاسه تبتی مدل ZB95Y

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  10x10x5 سانتی‌متر


 • وزن

  350 گرم


 • جنس

  فلز


 • سایر ویژگی‌ها

  آوا درمانی با استفاده از کاسه تبتی

کاسه تبتی کد hb10

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  10x10x6 سانتی‌متر


 • وزن

  550 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hrs10

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  10x10x6 سانتی‌متر


 • وزن

  550 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hht12

مشخصات کلی

کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

کاسه تبتی مدل ht13

مشخصات کلی

امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

کاسه تبتی کد hb9

مشخصات کلی

ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد کاسه تبتی در فنگ شویی یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد

کاسه تبتی مدل ht9

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  9x9x5 سانتی‌متر


 • وزن

  350 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hgch17

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  17x17x11 سانتی‌متر


 • وزن

  2200 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی کد MR9785

مشخصات کلی

اطلاعات کلی
 • ابعاد

  17x17x10 سانتی‌متر


 • وزن

  660 گرم


 • جنس

  فلز

کاسه تبتی مدل hsg16.5

مشخصات کلی

کاسه تبتی چیست کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان (Singing Bowl) که در آوا درمانی و مدیتیشن و یوگا از آن استفاده می شود با تاثیری سریع باعث از بین رفتن استرس و تنش فیزیکی می شود، فقط با گوش دادن به صدای کاسه تبتی ، باعث افزایش بینش و خلاقیت فردی، آرامش ذهن می شود، حتی در صورتی که فقط کاسه آوازخوان را به محل درد در بدن نزدیک کنید، به تدریج درد از بین خواهد رفت.

کاسه تبتی مدل hbs13

مشخصات کلی

امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.