پرده زبرا

پرده زبرا اتاق خواب 30 مدل دخترانه و پسرانه جدید قیمت مناسب

پرده زبرا اتاق خواب طرح و مدل بسیار فراوانی دارد و می توان آن را در هر اتاقی با هر معماری و دکوراسیونی استفاده کرد. این پرده ها آنچنان متنوع و بی نظیرند که هم برای خانه های کاملاً مدرن لاکچری و هم برای خانه های کلاسیک لاکچری می توان آنها را استفاده کرد. در طراحی اینگونه پرده های زیبا از هر طرح و ایده ای به خوبی استفاده می شود تا همۀ سلیقه ها به خوبی پوشش داده شوند.

برخی از این پرده ها آنچنان زیبا هستند که نمی توان براحتی از کنار آنها گذشت. با توجه به تمامی این شرایط تصمیم گرفتیم تا در این مقالۀ سایت دکوری فروشی به موضوع پرده زبرا اتاق خواب، مدل های مختلف و سایر مسائل بپردازیم. چنانچه کمی در مورد پرده های زبرا اطلاعات داشته باشید می دانید که استفاده از آنها چقدر لذتبخش است. لطفاً تا انتهای این مطلب همراهمان باشید تا کمی بیشتر به این موضوع بپردازیم.

پرده زبرا اتاق خواب بزرگ

تمامی اتاق خواب ها در یک اندازه و ابعاد نیستند بلکه با توجه به متراژ خانه اندازه اتاق خواب ها نیز تغییر می کند. در شرایطی که ابعاد اتاق بسیار بزرگ باشد هم می توان از پرده اتاق خواب زبرا استفاده کرد، این پرده ها با عرضی بسیار بیشتر (با توجه به اندازه پنجره ها که گاهی بزرگ و سراسری هستند) و همچنین در ارتفاع بلندتر هم دوخته و عرضه می شوند. البته گاهی با توجه به ابعاد بزرگ اتاق، پنجره ها در سایز معمولی اما در تعداد بیشتر خواهد بود.

در اتاق خواب های بزرگ لازم نیست حتماً از پرده زبرا رنگ روشن استفاده کنید تا هم اتاق بزرگتر دیده شده و هم دلبازتر شود بلکه براحتی می توان با خرید پرده زبرا اتاق خواب هم به رنگ تیره و هم به رنگ روشن از تمامی طرحها استفاده کرد. همچنین می توان با سِت کردن رنگ پرده زبرای اتاق خواب با صندلی راحتی اتاق خواب یا مبل تکنفره اتاق، بهترین دکوراسیون اتاق خواب را ایجاد کرد.

سِت کردن پرده زبرا اتاق خواب با کاغذ دیواری

تمامی طرح های پرده اتاق خواب زبرا به شکل سه بعدی و زیبا دیده می شوند که این موضوع علاوه بر طراحی روی آنها و همچنین رنگ پرده زبرا به نوع دوخت آنها که ترکیبی از پارچه و تور هستند بر می گردد. در چنین شرایطی می توان برخی طرح های بسیار جالب را مشاهده کرد که دقیقاً همطرح با برخی کاغذ دیواری ها هستند. چنانچه اتاق خواب خود را کاغذ دیواری کرده اید می توانید پرده و کاغذ دیواری اتاق خواب خود را با هم سِت کنید.

برای رسیدن به چنین هدفی فقط کافی ست در زمان سفارش و خرید پرده زبرا اتاق خواب نمونه ای از کاغذ دیواری اتاق را همراه داشته باشید یا چنانچه از بهترین راه خرید پرده زبرا یعنی فروشگاه اینترنتی پرده زبرا استفاده می کنید می توانید به آسانی با ورق زدن طرحها و گشت و گذار لذتبخش در آن، طرحی که با کاغذ دیواری شما مطابقت دارد را انتخاب کرده و پس از دریافت درب منزل، آنرا نصب کنید؛ پس از نصب، هارمونی بسیار زیاد پرده و کاغذ دیواری، سبب لذتبخش تر شدن دکوراسیون اتاق خواب شما خواهد شد به شکلی که تصور می کنید پنجره و پرده زبرا در کاغذ دیواری اتاق خواب محو شده اند!

پرده زبرا آشپزخانه 25 مدل 2021 شیک قیمت ارازن

پرده زبرا اتاق خواب پسرانه

شاید در ابتدا برای برخی هنوز هم عجیب باشد که در بین پرده ها هم باید در پی مدل های پسرانه و دخترانه بود! با توجه به فراوانی طرح ها و دوخت مناسب اینگونه پرده ها، طرح ها بسیار زیاد هستند که هم از نظر ظاهری و هم از نظر طرح خاصی که روی پرده استفاده شده، هم می توان مدل های پسرانه (مردانه) را انتخاب و جدا کرد و هم مدل ها دخترانه (زنانه) را. در مدل های دخترانه بیشتر از طرح گل، پرنده و طرحهایی به این شکل استفاده شده اما در مدل های مردانه خبری از این طرحها نیست بلکه می توان مدل های راه راه ساده یا مدرن همراه با کمی طراحی بر روی آنها مشاهده نمود.

پرده زبرا مدرن همراه با طراحی خاص یا پرده زبرا ساده و زیبا را می توان در اتاق خواب مردانه یا پسرانه براحتی استفاده کرد، اصولاً پرده هایی که بدون طرح های لطیف و مختص دختران باشند را می توان در اتاق خواب پسرانه و مردانه براحتی استفاده نمود. خرید پرده زبرا اتاق خواب پسرانه هم بسیار راحت است؛ استفاده از فروشگاه اینترنتی پرده زبرا اتاق خواب بهترین و مقرون بصرفه ترین راه برای چنین خریدی ست.

پرده زبرا اتاق خواب دخترانه

دختران و زنان جمعیت بسیار بزرگی را تشکیل می دهند به همین دلیل توجه به نیازهای گوناگون آنها یکی از مهمترین اهداف بسیاری از تولیدکنندگان است. در همین راستا در دنیای پرده زبرا می توان مدل هایی بسیار زیبا و جذابی که در تنوع آنها هیچ انتهایی نیست را مشاهده کرد؛ طرح هایی به رنگ صورتی، سفید، سبز، آبی، خاکستری، قرمز و رنگ و مدل های بسیار جذاب دیگر. تمامی این طرح ها را می توان براحتی در اتاق خواب دخترانه استفاده کرد.

پرده هایی که دارای طرح هایی لطیف مانند گلی بزرگ و زیبا، طرح ماه و ستاره و مدل هایی اینچنین باشند برای استفاده در اتاق خواب دخترانه و زنانه بسیار مناسب هستند. برای اینکه به دنیای بسیار متنوع اینگونه پرده ها دسترسی بهتر و راحت تری داشته باشید می توانید از بروزترین شیوه خرید این دوره یعنی فروشگاه اینترنتی پرده زبرا اتاق خواب دخترانه استفاده کنید. در چنین فروشگاه هایی هم طرح ها بسیار متنوع است و هم قیمتها مقرون بصرفه، تحویل هم درب منزل خواهد بود.

← تمامی طرح و مدل های پرده زبرا اتاق خواب که در این مقاله به آنها پرداخته شد همگی در بهترین شرایط در فروشگاه اینترنتی پرده زبرا اتاق خواب دکوری فروشی در دسترس هستند. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید به هزاران مدل از اینگونه پرده ها دسترسی داشته و بهترینها را انتخاب کنید، پس از انتخاب هم پرده زبرا درب منزل تحویلتان خواهد شد به همین راحتی!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.