پرده زبرا

پرده زبرا آشپزخانه 25 مدل 2021 شیک قیمت ارازن

پرده زبرا آشپزخانه برای استفاده در محیط نسبتاً کوچک و همچنین آشپزخانه های بزرگ بهترین انتخاب است زیرا با پرده ای بسیار زیبا، مقاوم و ماندگار در طراحی های متنوع روبرو هستیم. این پرده ها پس از خرید و نصب در آشپزخانه، فضایی خیال انگیز به آن داده و حالت سه بعدی آن شما را از صرف هزینه های سنگین برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رها خواهد کرد.

خرید پرده زبرا آشپزخانه در رنگ و طرح مختلف به راحتی و از طریق فروشگاه اینترنتی پرده زبرا امکانپذیر است خریدی که می تواند نه فقط برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی آشپزخانه بلکه برای جلوگیری از دید به درون و همچنین کنترل نور طبیعی ورودی انجام شود. اگر از عاشقان این نوع پرده هستید لطفاً تا انتهای این مقالۀ سایت دکوری فروشی همراهمان باشید تا ترفندهایی برای استفاده بهتر از اینگونه پرده ها در آشپزخانه بازگو کنیم.

 

پرده زبرا آشپزخانه به رنگ سفید

اگر گشت و گذاری کوتاه اما لذتبخش در یکی از فروشگاههای اینترنتی پرده زبرا انجام دهید اولین چیزی که توجهتان را جلب خواهد کرد استفاده از رنگ زمینه روشن و سفید در بسیاری از این پرده هاست که این موضوع به چند دلیل عمده انجام می شود:

سفیدیِ زمینه سبب تلطیف روحیه در آشپزخانه خواهد شد

تمیزی را بیشتر به رخ می کشد

نور بیرون را به شکل کامل فیلتر نکرده بلکه هاله ای زیبا از نور را حفظ می کند

و دلیل آخر اینکه طرحهای روی آن بهتر و مشخص تر به نمایش در خواهند آمد.

این 4 مورد دلایلی بسیار مهم و اساسی در استفاده فراوان از رنگ سفید و طیف های روشن در پرده زبرا آشپزخانه است.

حال در چنین شرایطی چنانچه قصد خرید پرده زبرا آشپزخانه از فروشگاه اینترنتی داشتید بهتر است آن دسته از پرده هایی که زمینه روشن و سفیدرنگ دارند را در اولویت انتخاب خود قرار دهید هم به دلایل بالا و هم به دلیل بزرگتر نشان دادن آشپزخانه شما.

گلدان و پرده زبرا آشپزخانه کنار هم

محیط آشپزخانه حال و هوایی خاص دارد و این شرایط به دلیل حضور خانم ها و انجام امورات پخت و پز در آن است. در  چنین شرایطی و به دلایل متعدد دیگر از جمله تلطیف روحیه زنانۀ خانمها، همیشه حداقل از یک گلدان زیبا (بزرگ یا کوچک) در این فضای خاص استفاده می شود. استفاده از گلدانها نه فقط سبب تلطیف روحیه خانمها و همچنین تغییر دکوراسیون آشپزخانه می شود بلکه از بیرون، سبب تغییر فضای داخلی خانه هم خواهد شد.

حال با جمیع این شرایط و وجود گلدانی زیبا در آشپزخانه می توان با خرید پرده زبرا آشپزخانه در طرح گل و یا گل و گلدان با هم، چنان هارمونی و هماهنگی خاصی بین پرده زبرا و گلدان آشپزخانه ایجاد کرد که تاثیرش سبب زیبایی هرچه بیشتر چیدمان آشپزخانه گردد. اگر گلدان و پرده دقیقاً در یک سمت آشپزخانه قرار گیرند می توان با ایجاد یک قاب زیبا از این دو، به نتیجه ای بسیار حیرت آور در چیدمان حرفه ای لوازم آشپزخانه دست یافت.

پرده زبرا اتاق خواب 30 مدل دخترانه و پسرانه جدید قیمت مناسب

هارمونی پرده زبرا آشپزخانه و کابینت آشپزخانه

زمانی می شد آشپزخانه ها را فقط با یک اجاق گاز ساده و چند قابلمه و ماهیتابه راه انداخت اما امروز علاوه بر این وسایل البته از نوع زیبا نیاز به کابینت و سایر لوازم از جمله پرده آشپزخانه جدید و زیباست. دقت در نوع چیدمان و استفاده از لوازم آشپزخانه فضای آشپزخانه را به سمت لاکچری شدن و باکلاس تر شدن خواهد برد بخصوص اینکه بتوانیم از مدل های زیبای پرده آشپزخانه زبرا و بهترین کابینت ها استفاده کنیم.

در حال حاضر می توان با خرید پرده زبرا آشپزخانه سه بعدی و خرید کابینت هایگلاس که از زیباترین و جذاب ترین مدل های کابینت آشپزخانه امروزی ست بهترین هارمونی و دکوراسیون لاکچری در آشپزخانه را ایجاد کرد. کابینتهای هایگلاس به دلیل زیبایی و شفافیت ظاهری در کنار پرده زبرا سه بعدی آشپزخانه بسیار زیباتر دیده می شوند. شاید بهتر است همچنین بد نیست بگوییم که یک پرده زبرای آشپزخانه از نوع سه بعدی قدرت زیباتر کردن آشپزخانه در حد و اندازه های یک دست کابینت گرانقیمت هایگلاس را براحتی خواهد داشت.

خرید پرده زبرا ارزان آشپزخانه

در انتخاب و خرید لوازم منزل یکی از مهم ترین عوامل، قیمت آنهاست در واقع این قیمت کالاست که ما را به سمت خود کشیده و یا دور خواهد کرد. پرده های زبرا با توجه به قیمت بسیار گرانِ پرده های بزرگی که در تمامی خانه ها استفاده می شوند هم قیمت بسیار نازلتر و معقول تری دارند و هم ظاهری زیباتر به همین دلیل بسیار مشتری پسند هستند.

اگر قصد انتخاب و خرید پرده زبرا آشپزخانه از فروشگاه اینترنتی دارید که البته تصمیم بسیار درستی با توجه به شرایط فعلی ست، می توانید از فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی بعنوان متنوع ترین مرکز عرضه و فروش انواع پرده زبرا آشپـزخانه شروع کنید تا هم خریدی ارزان داشته باشید و هم زیباترین پرده آشپزخانه زبرا را برای خود تدارک دیده باشید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.