گلدان

پایه گلدان چوبی ایکیا خرید 39 مدل سفید و رنگی سه تایی شیک

پایه گلدان چوبی هم ابزاری برای نگهداشتن گلدان های ریز و درشت است و هم بهانه ای برای زیباتر کردن گلدان و خانه. استفاده از گل و گلدان زیبا به تنهایی زیبایی آفرین است اما اگر این مجموعه را همراه کنیم با پایه ای چوبی به رنگی زیبا، به نتیجه ای بسیار جذابتر در خانه دست خواهیم یافت. این پایه ها در هر شکل و شمایلی دیده می شوند و در واقع نمی توان قانونی خاص برای طرح و مدل آنها وضع کرد که مثلاً این استندها حتماً باید به این شکل یا آن شکل باشند؛ دنیای پایه گلدان های چوبی دنیایی بی انتها و وسیع است.

قیمت پایه گلدان چوبی هم با توجه به ویژگی هایی مانند متریال مورد استفاده، ابعاد آن، نوع رنگ و پوشش دهنده ها و سایر ابزار مورد استفاده تعیین می شود اما در کل، این قیمت آنچنان زیاد نیست. خرید پایه چوبی گلدان هم بسیار راحت است و از طریق فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی امکانپذیر است. اگر تمایل به خرید این پایه گلدان های زیبا دارید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید چون می خواهیم در کنار شما به معرفی مشخصات برخی از زیباترین مدل های آن بپردازیم، همراهی شما باعث افتخار است.

پایه گلدان چوبی سه پایه

گلدان ها برای اینکه زیباتر دیده شوند نیاز به مقدار تزیین و آراستگی دارند، گاهی این آراستگی را می توان با یک روبان ایجاد کرد و گاه با یک زیر گلدانی زیبا. اما گاهی می توان با یک پایه چوبی گلدان درجه یک هم گلدان را از کف زمین در ارتفاعی بالاتر قرار داد و هم سبب افزایش تاثیر آن در زیبایی دکوراسیون خانه شد؛ یکی از این پایه های زیبا و کارآمد  استند گلدان چوبی سه پایه است که در رنگ قهوه ای روشن، عسلی،رنگ طبیعی چوب و برخی دیگر رنگ ها عرضه می شود.

زیبایی این سه پایه شکیل در این است که دارای ارتفاعی کاملاً مناسب و در حدود 35 سانتیمتر است، چنین ارتفاعی برای قرار دادن هر نوع گلدانی بسیار مناسب است. همچنین این ارتفاع استاندارد با توجه به ارتفاعی که یک گلدان متوسط زیبا به آن اضافه می کند از لابلای مبلمان، کنار سایر میزها و از تمامی منزل قابل دیدن است. خرید پایه گلدان چوبی با قیمت مناسب و استفاده از آن در خانه تاثیر فراوانی در ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون خانه خواهد داشت.

آویز گلدان خرید 32 مدل مکرومه و کنف + چوبی و پلاستیکی

پایه گلدان چوبی گرد

با توجه به اینکه گلدان ها هم در مدل مدور، هم چهارگوش و هم در سایر طرح ها تولید می شوند لازم است پایه هایی در مدل های گوناگون هم تولید شود. گاهی برای بهتر شدن دکوراسیون خانه لازم است از پایه هایی گرد برای گلدان گرد استفاده شود و گاه باید برای ایجاد زیبایی بیشتر، پایه چوبی گلدان گرد را برای گلدان سه گوش یا چهارگوش به کار برد. در تمامی این موارد و شرایط، لازم است ابتدا مکانی مناسب مانند بین دو مبل یا یکی از طرفین کاناپه را انتخاب کرده، اطراف آن را خلوت کنید سپس با گذاشتن این پایه چوبی گلدان گرد و نهایتاً قرار دادن گلدان روی آن، به همان چیدمان حرفه ای خانه دست یابید.

خرید اینترنتی پایه گلدان چوبی گرد و همچنین خرید پایه گلدان چوبی سه پایه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت هم اکنون در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی امکانپذیر است؛ تنوع ابعاد، تنوع رنگ، قیمت باورنکردنی و خدمات بسیار مناسب از ویژگی های برتر این فروشگاه بزرگ اینترنتی ست. خرید شما هم در کوتاه ترین زمان، به آدرسی که اعلام می کنید تحویل خواهد شد، به همین راحتی!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.