پارچ و بطری

پارچ و لیوان سفالی 26 مدل طرح دار و رنگی زیبا قیمت مناسب

پارچ و لیوان سفالی هم به دلیل رنگ و لعاب و هم به علت پیوند با فرهنگ و سنت یکی از بهترین لوازم کاربردی-تزیینی ست که می توان هم در خانه و هم در مکان هایی مانند سفره خانه، رستوران، اقامتگاه و… از آن استفاده کرد. این لوازم منزل سنتی زیبا بیشتر در ست 7 پارچه ای متشکل از 6 لیوان سفالی و یک پارچ سفالی عرضه می شوند اما در برخی مدل ها هم می توان ست 2 پارچه شامل یک پارچ و یک لیوان هم مشاهده نمود. وجود چنین سرویس زیبایی در خانه نشان دهنده اهمیت دادن صاحبخانه به فرهنگ و سنن است و این پیام را به بیننده می رساند که با افرادی فرهنگ دوست روبرو هستند.

به دلایل ذکر شده در یالا و همچنین به دلیل افزایش استفاده از این نوع پارچ و لیوان ها تصمیم بر این شد تا این مطلب سایت دکوری فروشی را به همین موضوع اختصاص دهیم. اگر قصد خرید پارچ و لیوان سفالی جدید و زیبا دارید و چنانچه می خواهید با اطلاعاتی بهتر نسبت به خرید لیوان و پارچ سفالی اقدام کنید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کرده و از نکات موجود در آن برای خرید آنلاین پارچ و لیوان سفالی استفاده نمایید. اگر موافق هستید با هم به ادامه مطلب می پردازیم.

پارچ و لیوان سفالی رنگ آبی نیلی

بعضی رنگ ها گویی فقط برای استفاده در موردی خاص خلق شده اند و اگر در آن مورد خاص از رنگی دیگر استفاده شود شاید آن زیبایی و اصالت را نشان ندهد؛ رنگ آبی نیلی بر روی پارچ و لیوان های سفالی بسیار زیبا و مناسب نشسته است و نمی توان رنگ دیگری را روی آنها به این زیبایی لمس نمود. این ست پارچ و لیوان سنتی سفالی دارای ابعادی در حدود 10 سانتیمتر طول برای لیوان ها و تقریباً 20 سانتیمتر برای پارچ است. این ست زیبا براحتی قابل استفاده برای نوشیدن آب، میل کردن دوغ و هر نوشیدنی دیگری ست.

خرید پارچ و لیوان سفالی با مبلغی بسیار مناسب در همین سایت ممکن است و بهترین تولیدات در این زمینه کنار هم در دسترس شما هستند. در زمان خرید می توانید هم به ابعاد هم به لعاب و هم رنگ این مجموعه زیبا توجه داشته باشید.

استفاده تزیینی از پارچ و لیوان سفالی

برخی لوازم علاوه بر کاربردهای روزمره قابل استفاده به عنوان یک شیئ تزیینی هم هستند که هرچه زیبایی آن بیشتر، قدرت تغییر دکوراسیون خانه توسط آنها هم بیشتر. در چنین شرایطی به جرات می توان گفت تمامی مدل های پارچ سفالی و لیوان سفالی بهترین گزینه برای زیباتر کردن فضای خانه هستند. براحتی و بدون کمترین زحمتی می توان آنها را روی سنگ اپن گذاشت و از زیبایی آنها استفاده کرد همچنین می توان با گذاشتن آنها با چینشی مناسب روی کابینت از قدرت دکوراسیونی آن برای زیباتر کردن آشپزخانه استفاده نمود.

ست تنگ و لیوان 24 مدل لاکچری قیمت مناسب

خرید پارچ و لیوان سفالی با هر مبلغی که انجام شود چه ارزان و چه گران، استفاده از آنها در خانه هم روی میز غذاخوری، هم روی اپن آشپزخانه، هم روی میز خاطره و هم در دهها موقعیت دیگر می تواند جنبه تزیینی هم داشته باشد؛ اصولاً دکوراسیون خانه به وسیله لیوان و پارچ سفالی نتیجه بسیار مناسبی دارد. برای خرید این اشیاء سفالی زیبا می توانید از مدل های جدید و مقاومی که در دکوری فروشی با ارزان ترین قیمت محیا کرده ایم استفاده نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.