پارچ و بطری

پارچ و لیوان سرامیکی 33 مدل زیبا و مقاوم قیمت عالی

پارچ و لیوان سرامیکی هم از نظر زیبایی و هم از نظر مقاومت یکی از بهترین هاست. این سرویس های زیبا که غالباً به صورت سرویس 7 پارچه سرامیکی فروخته می شوند هم دارای ابعاد متنوعی هستند و هم از نظر قیمت می توان با هر میزان بودجه ای به مدلی زیبا از این لیوان و پارچ سرامیکی دست یافت. بسیاری از مدل ها آنچنان زیبا هستند که می توان از آنها به عنوان لوازم دکوری خانه هم استفاده نمود، طراحی روی پارچ و لیوان ها هم بسیار متنوع و هنری ست.

با توجه به فروش فراوان این مدل پارچ و لیوان در بین سایر مدل ها همچنین به دلیل استفاده زیاد از آنها هم در خانه هم در هتل و اقامتگاه و همچنین در هر مرکز پذیرایی لاکچری تصمیم گرفتیم با معرفی بهترین مدل های پارچ و لیوان از نوع سرامیکی و البته معرفی بهترین شکل استفاده از آنها در خانه در خدمت شما باشیم. چنانچه تمایل به خرید پارچ و لیوان سرامیکی و استفاده از آن در هر جایی علاوه بر خانه دارید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی با ما همراه باشید.

ست 7 تکه پارچ و لیوان سرامیکی مدل آیریس

مدل آیریس دارای طراحی بسیار زیبا روی بدنه با استفاده از 6 تا 7 رنگ بسیار زیباست. این سرویس 7 تکه از نظر گنجایش لیوان ها و پارچ هم بسیار مناسب است. ارتفاع پارچ سرامیکی آیریس حدوداً 20 سانتیمتر و ارتفاع لیوان سرامیکی آیریس تقریباً 10 سانتیمتر است، از نظر قطر یا عرض لیوان و پارچ هم در بین مدل هایی با پهنای بسیار مناسب جای می گیرند که به شدت برای نوشیدن آب و آبمیوه و البته دوغ مناسب است.

این 6 لیوان سرامیکی و 1 پارچ سرامیکی مدل آیریس را می توان هم سر سفره و روی میزغذاخوری خانه، هم در مراکز اقامتی-تفریحی براحتی استفاده نمود. از نظر وزنی هم می توان این ست 7 تکه سرامیکی را در بین مناسبترین ها با وزنی مجموعاً در حدود 400 گرم دانست. اگر تمایل به خرید پارچ و لیوان سرامیکی مدل آیریس دارید می توانید بهترین طرح آنرا در همین سایت خریداری و به زیبایی در منزل و هر مکان دیگری استفاده کنید.

پارچ و لیوان سرامیکی طرح گل

پارچ و لیوان های سرامیکی به دلیل براقیت و جلای ظاهری، طراحی های روی بدنه را به زیباترین شکل ممکن نمایش می دهند. طرح های روی این ست 7 تکه هرچه که باشند زیبا دیده می شوند، حال تصور کنید طرحی بسیار زیبا از گل بروی این ست 7 تکه طراحی شود، نتیجه بسیار لذتبخش خواهد بود. سرویس 7 تکه پارچ و لیوان سرامیکی طرح گل دارای گنجایش مناسب برای نوشیدن آب و سایر نوشیدنی هاست. پارچ سرامیکی طرح گل با بدنه ای نسبتاً پهن بهترین گزینه برای استفاده بر روی میز و پذیرایی از میهمان هاست.

بطری شیشه ای رنگی 25 مدل برای نگهداری مایعات قیمت عالی

خرید پارچ و لیوان سرامیکی طرح گل با قیمتی مناسب در بین سایر مدل ها خریدی زیبا و مطمئن است، پس از خرید می توان آنرا بر روی سفره، در بوفه به قصد تزیین فضای خانه و البته برای بهتر کردن دکوراسیون آشپزخانه هم استفاده نمود. زیبایی طرح گل روی این سرویس 7 تکه سرامیکی پارچ و لیوان آنرا قابل استفاده در تمامی دکوراسیون ها از جمله سنتی، مدرن و همچنین کلاسیک کرده است؛ با خیالی راحت می توان از آنها استفاده کرد.

پارچ و لیوان سرامیکی جزو برترین و زیباترین لوازم کاربردی-تزیینی خانه است، لوازمی که می توان آنها را در هر نوع میهمانی استفاده کرد همچنین مراکز اقامتی براحتی از دهها طرح و مدل این نوع پارچ سرامیکی و لیوان های سرامیکی استفاده می کنند. چنانچه پس از معرفی این مدلها تصمیم خود برای خرید آنلاین پارچ و لیوان سرامیکی را گرفته اید می توانید با مراجعه به مدل های همین صفحه از سایت دکوری فروشی و یا دیگر صفحات، ابتدا تمامی مشخصات و تصاویر را مشاهده و مطالعه نمایید سپس خرید خود را نهایی کنید، پس از خرید هم کالای زیبا و جذاب شما فوراً به آدرستان ارسال می شود.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.