پارچ و بطری

پارچ مسی 33 مدل کیفیت عالی قیمت مناسب

پارچ مسی شاید قدیمترها رواج بیشتری داشت اما این روزها گویا همه چیز در حال بازگشت به عقب است، مدل هایی زیبا از این پارچ ها در فروشگاه ها در حال عرضه به مشتریهاست و طرح هایی بسیار خیره کننده از پارچ های مسی در مدل های مختلف، هم برای مصارف کاربردی و هم برای مصارف تزیینی فروخته می شوند. این پارچ ها صدها مدل مختلف دارند و از نظر ابعاد نیز بسیار متنوعند. قدرت تغییر دکوراسیون داخلی خانه توسط این نوع پارچ سنتی بسیار زیاد است به همین دلیل می توان هم درون بوفه و دکوری ها و هم بر روی انواع میز تزیینی و میز غذاخوری از آن استفاده کرد.

انواع قلمکاری، چکش کاری و… این پارچ ها هم اکنون در همین سایت با قیمت بسیار مناسب فروخته می شوند که چنانچه شما هم قصد خرید پارچ مسی در مدل های مختلف دارید می توانید همراه ما باشید تا در این مطلب سایت دکوری فروشی هم چند مدل زیبا را به شما معرفی نماییم و هم بهترین روش های استفاده از آنها در خانه را به شما بگوییم. البته به دلیل فواید پزشکی استفاده از پارچ های مسی که از قدیم الایام هم رسم بوده است می خواهیم مدل هایی ناب و زیبا را برای موارد گوناگون مصرف به شما معرفی کنیم، لطفاً همراهمان باشید.

پارچ مسی مدل صفوی

با توجه به قدمت پارچ های مسی استفاده از آنها در محیط خانه نشان از اهمیت شما به فرهنگ و سنن قدیم دارد، همچنین زیبایی این پارچ ها آنها را نه فقط برای دکوراسیون خانه بلکه برای استفاده کاربردی روی میز غذاخوری به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است. پارچ مدل صفوی مسی دارای ابعادی در حدود 15 در 24 سانتیمتر و وزنی در حدود 600 گرم است، برای زیبایی، ماندگاری و مقاومت بیشتر قسمت داخلی پارچ قلع اندود شده تا هم زیباتر باشد و هم ماندگارتر. قسمت خارجی پارچ زیبای مسی هم به وسیله آنتی اکسید مقاوم شده است تا از خوردگی های مختلف در امان باشد.

خرید پارچ مسی با هزینه ای معقول و منصفانه می تواند شما را از خرید چندین پارچ دیگر بی نیاز کند، گنجایش این پارچ زیبا هم تقریباً 2.5 لیتر است که با این گنجایش بسیار زیاد تقریباً تمامی نیاز شما در هر شرایطی برطرف می شود.

پارچ مسی مدل قلمکاری

پارچ قلمکاری در بین بهترین مدل پارچ های مسی قرار می گیرد زیرا هم بسیار زیباست و هم به شدت دارای ارزش مادی. این پارچ قلمکاری مسی را می توان به تنهایی در یکی از طبقات بوفه زیبای خانه گذاشت و از زیبایی آن نهایت لذت و بهره را برد. این پارچ هم جنبه تزیینی و هم جنبه مصرفی دارد. ارتفاع آن چیزی در حدود 50 سانتیمتر و دسته و دهانه آن بسیار زیبا طراحی شده اند. طراحی و قلمکاری رودی بدنه پارچ نیز آنچنان زیباست که پیوند با گذشتگان را بیشتر می کند.

بطری پلاستیکی 30 مدل کاربردی قیمت ارزان

استفاده از چنین پارچ های مسی هم در خانه، هم در مراکز تشریفات و مجالس به راحتی امکانپذیر است، اندازه و ابعاد آن هم بسیار مناسب برای امورات تزیینی ست، هر جایی هم لازم بود می توان برای استفاده کاربردی از آن استفاده کرد. خرید پارچ مسی مدل قلمکاری با مبلغی مناسبِ این پارچ زیبا در همین سایت امکان دارد.

پارچ مسی در هر طرح و مدلی که باشد برای استفاده در خانه مناسب است، اندازه و ابعاد آن هم می تواند با توجه به نیاز شما متغیر باشد. برای خرید پارچ مسی زیبا می توانید از بین صدها مدلی که در سایت فروش آنلاین پارچ مسـی دکوری فروشی با بهترین قیمت کنار هم قرار داده ایم انتخاب خود را انجام دهید، چنانچه به مدل دلخواه خود دست یافتید با نهایی کردن خرید، پارچ مسـی زیبای خود را درب منزل دریافت خواهید کرد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.