تابلو

تابلو نقاشی برگ انجیری 33 مدل زیبا قیمت عالی

نقاشی برگ انجیری یا نقاشی هایی که با نام طرح هاوایی شناخته می شوند امروزه در طراحی و تولید بسیاری چیزها از تابلو و نقاشی گرفته تا پارچه و لباس کاربرد دارند. این طرح ها که دارای حس و حال طبیعت و رنگ های سبز و سرزنده اند برای تغییرات فضای درونی خانه بسیار مناسب هستند. با توجه به طراحی خیره کننده این نقاشی ها می توان آنها را در هر فضایی و هر قسمتی از خانه برای بهتر کردن دکوراسیون خانه استفاده نمود، در واقع این نقاشی ها در کنار سایر لوازم دکوری خانه براحتی قابل استفاده و سِت شدن هستند.

در استفاده از نقاشی برگ انجیری نیازی به خرید دیگر لوازم دکوری نیست بلکه با کمی تغییر چیدمان خانه می توان به دکوراسیون مدنظر دست یافت. مثلاً می توان با خرید نقاشی برگ انجیری و نصب آن روی دیوار، یک گلدان گل بزرگ هم در یکی از جهات آن استفاده نمود تا هم زیبایی افزایش یابد و هم هارمونی دکوراسیون داخلی خانه بیشتر شود. در این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد همین نوع نقاشی، ابعاد متنوع و استفاده متفاوت از آن داخل خانه در خدمت شما هستیم. چنانچه در جستجوی راهی برای استفاده جذابتر از آنها هستید تا انتها همراه ما باشید.

 

 

نقاشی برگ انجیری05

 

نقاشی برگ انجیری بزرگ

گاهی برای اینکه بتوان از تمامی هنر و زیبایی چیزی برای تاثیر بر دکوراسیون داخلی استفاده کرد لازم است آن وسیله حتماً در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار گیرد، به این شکل می توان هم بر فضای داخلی خانه تاثیر گذاشت و هم تمامی جنبه های زیبایی آن شیئ را لمس نمود. در مورد نقاشی های برگ انجیری هم گاهی حتماً لازم است از ابعاد بزرگ نقاشی انجیری استفاده شود بخصوص در فضایی مثل اتاق خواب. می توان یک دیوار اتاق خواب را کاملاً به این نقاشی اختصاص داده و با استفاده از این نقاشی کاملاً دکوراسیون اتاق خواب را تغییر داد.

با توجه به ابعاد بزرگ این نوع تابلوها خرید نقاشی برگ انجیری بزرگ با مبلغی بیشتر از سایر ابعاد امکانپذیر است. در هال پذیرایی هم می توان برای هدایت دکوراسیون پذیرایی خانه به سمت مدرنیتۀ بیشتر، این نقاشی بزرگ را بر روی دیوار مناسب اتاق با نور کافی استفاده نمود.

نقاشی برگ انجیری کوچک

وقتی در این نوع نقاشی ها از کلمه «کوچک» استفاده می شود در واقع ابعادی در حدود 20 سانتیمتر مدنظر است که چنین نقاشی هایی هم مناسب پذیرایی و اتاق نشیمن هستند هم ایدئال برای راهروهای خانه و البته بشدت جذاب برای استفاده در اتاق خواب خانه. رنگ های جذاب بکار رفته در این نقاشی به دلیل دمیدن روح زندگی در افراد خانه، هم زیبایی آفرین است و هم مفرح.

تابلو اتاق کودک خرید 47 مدل جدید و شاد قیمت مناسب

بهتر است اگر تصمیم به خرید نقاشی برگ انجیری کوچک گرفته اید آنرا به صورت چند تکه و چند عدد در کنار هم استفاده نمایید زیرا نقاشی یا تابلوهای کوچک گاهی با در کنار هم قرار گرفتن بسیار زیباتر دیده می شوند. این نقاشی های کوچک برای استفاده در اتاق خواب، راهرو خانه، کنار درب ورودی منزل، داخل اتاق نشیمن، هال پذیرایی خانه و حتی استفاده در آشپزخانه بسیار مناسب و دوست داشتنی هستند.

نقاشی برگ انجیری در طرح بزرگ و کوچک هم اکنون در سایت دکوری فروشی در حال فروش است، هم ابعاد بسیار متنوع است و هم طرح ها، از نظر قیمت هم می توان با کمترین بودجه مناسبترین تابلو را خریداری کرد، پس از خرید هم کالای شما فوراً به آدرستان ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.