ماگ

ماگ طرح پرسپولیس خرید 23 مدل اسم نوشته جدید

ماگ پرسپولیس در مدل های بسیار متنوعی عرضه می شود از ماگ مدل تیم پرسپولیس تا ماگ لوگو پرسپولیس و دهها طرح و مدل دیگر. هر کدام از این لیوان ها برای عده ای از طرفداران این تیم ریشه دار، محبوبیت دارند و حتی بسیاری از طرفداران تمامی مدل های این نوع ماگ را خریداری و در کلکسیونی جذاب نگهداری می کنند. اندازه و ابعاد این ماگ ها متنوع است و همین تنوع سبب کاربرد آن در هر محفل و جایگاهی ست. با ما همراه باشید تا شما را با طرح های زیبای این مدل ماگ ورزشی بیشتر آشنا کنیم.

به دلیل زیبایی و خاص بودن این نوع ماگ می توان روی قدرت دکوراسیونیِ آن بسیار حساب کرد زیرا طرح های کار شده روی تمامی مدل ها آنچنان زیباست که علاوه بر کاربرد بعنوان ماگ می توان از آنها برای تزیین خانه، تزیین محل کار، دکوراسیون اتاق خواب و دهها موقعیت دیگر استفاده کرد همچنین می توان با خرید ماگ طرح پرسپولیس در تعداد مناسب، این ماگ ورزشی زیبا را به اعضای تیم های آموزش فوتبال هدیه نمود. با ما همراه باشید تا پس از آشنایی با بهترین طرح های این مدل ماگ ورزشی در این مطلب بتوانید بهترین خرید ماگ پرسپولیسی خود را انجام دهید.

ماگ پرسپولیس مدل تیم

همیشه برای طرفداران تیم پیروزی استفاده از تصاویر تیم در منزل و اتاق هدفی مهم بوده است به همین دلیل از دهها عکس و پوستر بازیکنان و مربیان تیم استفاده می کنند اما حال برای این افراد لیوان سرامیکی پرسپولیس مدل تیم به بازار عرضه شده که اعضای تیم را در کنار هم نمایش می دهد. فقط کافی ست این ماگ زیبا را روی میز غذاخوری منزل قرار دهید، زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون میز دارد علاوه بر اینکه می توانید پس از خرید آنرا به برادر، دوست و یا حتی خواهر پرسپولیسی خود هدیه کنید.

ماگ مدل پرسپولیسی ها

در بین زیباترین مدل های ماگ طرح پرسپولیس می توان به مدل پرسپولیسی ها اشاره نمود که لیوانی با رنگ سفید و کلمه زیبای «پرسپولیسی ها» چاپ شده بر روی لیوان است این ماگ زیبا دارای ابعادی در حدود 10 در 8 سانتیمتر (ابعاد متنوع است) و در رنگ های متنوعی از جمله سفید عرضه می شود. می توانید برای خرید ماگ مدل پرسپولیسی ها با بهترین قیمت، از طریق همین سایت اقدام نمایید زیباترین مدل و مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر گرفته ایم.

ماگ پرسپولیس طرح لوگو باشگاه

درست است که در اکثر مواقع لیوان سرامیکی را به رنگ سفید یا دیگر رنگ ها تولید و سپس طرح یا آرم مورد نظر را بر روی آن چاپ می کنند اما برخی مدل ماگ ها از جمله ماگ پرسپولیسی طرح لوگو باشگاه دقیقاً به رنگ قرمز و آرم روی آن از رنگ های مشکی و دیگر رنگ ها چاپ شده است. به دلیل قرمز بودن این لیوان بزرگ، رنگ زیبای آن از دورترین نقطه منزل و جایی که قرار گرفته به خوبی دیده می شود. خرید لیوان سرامیکی پرسپولیس طرح لوگو باشگاه نیز به هیچ عنوان هزینه زیادی نیاز ندارد بلکه با مناسب ترین هزینه از طریق همین سایت امکانپذیر است.

ماگ طرح جوکر خرید 61 مدل حرارتی طراحی عالی جدید

ماگ پرسپولیس لیوانی زیبا به رنگ قرمز همچنین رنگ سفید با طرح قرمز و دهها مدل دیگر در همین فروشگاه عرضه می شود، هم اکنون می توانید براحتی با دیدن مدل هایی که در همین صفحه سایت دکوری فروشی در دسترس شما قرار داده ایم اقدام به انتخاب و خرید ماگ ورزشی زیبای خود نمایید. سعی کرده ایم پایین ترین قیمت نسبت به تمامی فروشگاه های اینترنتی را در نظر گرفته تا شما نیز بدون هیچ نگرانی براحتی اقدام به خرید لیوان سرامیکی پرسپولیس نمایید. حال ما در کنار شما هستیم برای آغاز یک گردش لذتبخش در سایت و خریدی مقرون بصرفه، می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...