ماگ

ماگ لنز دوربین خرید 21 مدل طرح نیکون و کنون جدید

ماگ طرح لنز دوربین را باید یکی از خاص ترین مدل ماگ ها دانست زیرا نه تنها ظاهری شبیه به لیوان ندارد بلکه گاهی به دلیل طراحی حرفه ای آنرا با لنز واقعی اشتباه هم می گیرند، این ماگ زیبا ابعاد بسیار مناسب و کیفیت ایدئالی دارد، در طرح های مختلفی ارائه شده و قیمت متنوعی نیز در دسترس قرار داده است. در این سایت می توانید بهترین، زیباترین و متنوع ترین مدل ماگ لنز دوربین را انتخاب و خریداری نمایید.

در این مطلب سایت دکوری فروشی تصمیم داریم در مورد این مدل ماگ ها، قیمت و سایر مشخصات آن مطالب مهمی را خدمت شما تقدیم کنیم، امیدواریم پس از مطالعه این مطلب بتوانید در خرید ماگ لنز دوربینی بهترین خرید خود را تجربه نمایید. با ما در ادامه همراه باشید.

ماگ طرح لنز دوربین Caniam

همانطور که طرح و ابعاد لنز حرفه ای دوربین ها متغیر است ابعاد ماگ هایی که از روی این لنزها ساخته شده اند هم متغیر و متفاوت خواهد بود، مدل کانیام که یکی از زیباترین ها و لوکس ترینها در این بین است با ارتفاعی در حدود 15.5 سانتیمتر و عرض حدوداً 8 سانتیمتر بهترین ابعاد و گنجایش را ارائه کرده است. به کمک این ماگ لنز دوربینی زیبا می توان تقریباً 280 میلی لیتر مایعات را ذخیره و برای نوشیدن در مواقع مختلف استفاده نمود، بهترین گزینه برای در دست گرفتن در جلسات کاری و درسی ست و زیبایی محیط را بسیار بیشتر می کند.

قیمت ماگ مدل لنز دوربینی Caniam بسیار مناسب و متعادل است که در همین سایت نیز با ایدئال ترین قیمت ارائه می شود. جداره داخلی آن از جنس استیل بسیار مرغوب ضد زنگ و مقاوم تولید شده و لابه بیرونی از جنس پلاستیک درجه یک است. درب ماگ به صورت پیچی همراه با واشری برای حفظ دما و دارای ضامنی کوچک برای نوشیدن مایعات است. بعد از خرید ماگ مدل لنز دوربین Caniam می توانید آنرا در دکوراسیون اتاق خواب زیبای خود همچنین لذت بیشتر در محل کار استفاده نمایید.

ماگ طرح لنز دوربین طرح sp

این مدل ماگ لنز دوربینی را باید یکی از خاص ترین ها دانست زیرا هم ابعاد بسیار جالبی دارد که چیزی در حدود 12 در 7 در 7 سانتیمتر است و براحتی می توان آنرا حمل و نقل نمود هم درب لیوان بدون لبه است که این نوع طراحی نیز، سبب نوعی دیگر زیبایی شده است. جداره داخلی این ماگ زیبا از جنس آلومینیوم تولیده شده که مرغوبیت خاصی دارد همچنین از نظر بهداشتی و نظافت کردن، هم دیرتر آلوده شده و هم راحتتر تمیز می شود. می توان این مدل زیبا را مدلی مناسب برای هدیه دادن به عکاسان حرفه ای دانست.

برای خرید ماگ مدل لنز دوربینی sp می توانید ابتدا مشخصات کاملتر آنرا در همین سایت مطالعه سپس نسبت به خرید آن با رقابتی ترین قیمت اقدام نمایید، ماگ شما بسرعت در پکیجی زیبا به آدرستان ارسال می شود. به دلیل طراحی خیره کننده لایه بیرونی که از متریال مرغوب پلاستیک تولید شده شاید نتوان براحتی آنرا از لنز واقعی تشخیص داد!

ماگ طرح پزشکی و طرح پرستار 56 مدل جالب و زیبا قیمت مناسب

ماگ لنز دوربینی مدل بسیار خاص از ماگ هاست که نه فقط در بین عکاسان و تصویربرداران بلکه در بین تمامی افراد، علاقمندان فراوانی دارد، از نظر قیمت هم دارای متنوع ترین و متعادل ترین قیمت هاست، زیبایی مثالزدنی هم دارد. برای بدست آوردن تمامی این زیبایی ها می توانید پس از دیدن مدل های موجود در این صفحه و دیگر صفحات سایت دکوری فروشی اقدام به خرید ماگ طرح لنز دوربین نمایید، ما نیز بلافاصله ماگ زیبای خریداری شده را در پکیجی ایمن و زیبا به آدرس شما ارسال می کنیم، حال می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...