ماگ

ماگ دو جداره یخ زن خرید 19 مدل شیشه ای و استیل قیمت ارزان

ماگ دو جداره یخ زن به ماگ هایی بسیار خاص گفته می شود که دارای دو جداره مجزا از هم بوده و مابین این دو جداره توسط ماده ای خاص پر شده است، پس از قرار دادن ماگ داخل یخچال و یخ زدن این ماده بین جداره ها، وقتی نوشیدنی را درون ماگ بریزید برای مدت زمانی مناسب آنرا بسیار سرد و گوارا نگه می دارد. این نوع ماگ را باید در گروه ماگ های بسیار خاص و دوست داشتنی قرار داد زیرا مدت زمان خنک نگهداشتن مایعات را هم بیشتر می کند و هم لذت نوشیدن را افزایش می دهد.

در این مطلب سایت دکوری فروشی قصد داریم در مورد این مدل ماگ های بسیار مفید، طرح های مختلف آن و جزئیات هر کدام اطلاعات مفیدی را به شما ارائه نماییم تا برای خرید ماگ مدل دو جداره یخ زن هیچ مشکلی نداشته باشید. مدل های بسیار زیبا و جدیدی را در این سایت در دسترس شما قرار داده ایم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

ماگ دو جداره یخ زن مدل pepsi

شنیدن نام پپسی خود نشانی از خنکا و نوشیدنی گوارا دارد، حال نام و طرح این برند معروف در تولید یک مدل ماگ خاص استفاده شده مدلی که می تواند نوشیدنی درون را تا ساعت ها سرد و خنک نگهدارد؛ ماگ دو جداره مدل پپسی مدلی بسیار کارآمد با ظاهری شیک و لوکس است. ابعاد آن در حدود 17 در 11 در 12 سانتیمتر است که نشان از بزرگی و گنجایش بسیار عالی برای مایعات دارد.

این ماگ زیبا از اکریلیک ساخته شده و کیفیت بسیار مناسبی در خنک نگهداشتن مایع درون دارد، درب آن نیز بسیار عایق است و دمای درون را به خوبی حفظ می کند. خرید ماگ دوجداره یخ زن مدل pepsi با قیمت بسیار ایدئال در همین سایت برای شما فراهم شده تا بهترین مدل ماگ یخ زن را در این فروشگاه اینترنتی ماگ با بهترین قیمت خریداری نمایید.

ماگ دو جداره یخ زن مدل Frosty

اینجا با مدلی بسیار لوکس از ماگ های دو جداره یخ زن روبرو هستیم ماگی با برندی خاص. این ماگ زیبا هم در طرحی زیبا و هم در رنگ هایی بسیار خاص ارائه می شود که جذابیت آنرا هم در موارد استفاده شخصی و هم در کاربردهای میان جمع بسیار بیشتر کرده است. متریال ساخت این ماگ یخ زن زیبا از اکریلیک است که دارای بهترین کیفیت است. پس از قرار دادن این ماگ و یخ زدن ماده درون جداره ها، می توان نوشیدنی را درون آن ریخت و تا ساعتها بیرون از منزل حتی در گردش ها خنک نوشید.

ماگ دو جداره Frosty دارای قیمت متعادلی ست و زیبایی را همراه کارایی بسیار عالی ارائه می کند، در واقع خرید ماگ دو جداره یخ زن مدل Frosty را باید یک خرید بسیار مناسب و آینده نگر دانست چون می توان آنرا برای سال ها بدون هیچ نگرانی بخوبی استفاده کرد. به دلیل زیبایی خاص استفاده از آن در هر جایی و در هر موقعیتی سبب زیباتر شدن فضا و لوکس شدن دکوراسیون خواهد شد.

ماگ طرح شب پرستاره 29 مدل با کیفیت قیمت ارزان

ماگ دوجداره یخ زن را می توانید هم در خانه استفاده کنید هم در محل کار همراه داشته باشید و هم در پیک نیک و گردش، البته که می توانید در میهمانی های منزل خود نیز از آن استفاده کنید ماگ های بسیار لوکس و خاصی هستند، هزینه زیادی نیز برای خرید آنها لازم نیست. هم اکنون می توانید بهترین مدلها را در سایت دکوری فروشی با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. خرید ماگ دو جداره یخ زن از این سایت با کمترین قیمت نسبت به تمامی فروشگاه های اینترنتی و سطح شهر در دسترس شما قرار گرفته است. می توانید خرید خود را نهایی کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...