ماگ

ماگ با زیر لیوانی خرید 51 مدل شیک و لوکس قیمت عالی

ماگ با زیر لیوانی در صدها طرح و مدل و دهها متریال در حال حاضر در بازار موجود است که تمامی این مدل ها را در همین سایت برای یک خرید لذتبخش در دسترس شما قرار داده ایم، این ماگ ها همانطور که از نامشان پیداست علاوه بر ماگ (لیوان بزرگ) دارای یک زیر لیوانی هم هستند که در جهت زیبایی و راحتی بیشتر در زمان استفاده همراه یکدیگر ارائه می شوند. بسیاری از لوازم کاربردی-دکوری را می توان به دیگران هدیه کرد که این نوع لیوان ها به دلیل زیبایی فراوان یکی از بهترین انتخاب ها هستند، قیمت متنوع و مناسبی هم دارند.

انواع مدل ماگ همراه زیر لیوانی را می توانید با بهترین متریال و متنوع ترین طراحی از طریق سایت دکوری فروشی خریداری نمایید. برای آشنایی با مدل های مختلف قبل از خرید می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید بهترین مدل ها را به شما معرفی و درمورد مشخصات و ویژگی های هر یک به جزئیات توضیحاتی خواهیم داد. پس از پایان این مطلب با اطلاعاتی کاملتر می توانید اقدام به خرید ماگ به همراه زیر لیوانی نمایید آنهم با مناسب ترن قیمت. در ادامه با ما همراه باشید.

ماگ با زیر لیوانی طرح گروه بیگ بنگ

گروه big bang یکی از معروف ترین گروه های هنری هستند که آثار جذابی نیز ارائه کرده اند به همین دلیل تولیدکننده از نام و طرح این گروه معروف بر روی لیوان و زیر لیوانی بهره برده که نتیجه ای بسیار لذتبخش داشته است. این ماگ زیبا که از جنس بسیار مقاوم و مرغوب سرامیک تولید شده ابعادی در حدود 10 در 10 در 11 سانتیمتر دارد که اندازه ای مناسب و استاندارد است همچنین زیر لیوانی این ماگ زیبا نیز ابعادی در حدود 10 در 10 سانتیمتر دارد که برای نگهداشتن لیوان روی سطوح بسیار ایدئال خواهد بود.

جنس زیر لیوانی از چوب ساخته شده که همین تضاد متریال لیوان و زیر لیوانی سبب اوج گرفتن جذابیت این ماگ مدل گروه بیگ بنگ شده است. بهترین نمونه برای قرار دادن روی میز هنری در آموزشگاه ها، انتخابی مناسب برای اتاق شخصی و اتاق کار، بهترین انتخاب بعنوان هدیه و دهها کاربرد دیگر است. خرید ماگ با زیر لیوانی طرح گروه بیگ بنگ را می توانید با کمترین و رقابتی ترین قیمت از طریق همین سایت انجام دهید.

ماگ با زیر لیوانی مدل نقشه جهان

طرح نقشه جهان برای بسیاری افراد همیشه جذاب است چه این نقشه روی دیوار کوبیده شود و چه بر روی گوی گردان، در هر دو صورتش جذاب و دوست داشتنی ست. حال، این نقشه زیبا بر روی لیوان سرامیکی بزرگ به همراه زیر لیوانی مقاومش چاپ شده که ظاهری بسیار شکیل به آن داده است. این ماگ زیبا از جنس سرامیک است و در رنگ های متنوعی از جمله سفید، چند رنگ و دیگر رنگ ها عرضه می شود، قیمت ماگ به همراه زیر لیوانی مدل نقشه جهان نیز قیمتی متعادل و مناسب برای خرید است.

ابعاد ماگ مدل نقشه جهان در حدود 10 در 9 در 11 سانتیمتر و چاپ روی آن از مرغوب ترین نوع است، زیر لیوانی هم چیزی در حدود 10 در 10 سانتیمتر است که بعنوان نگهدارنده روی سطوح، بهترین ابعاد و کیفیت را دارد.پس از خرید ماگ با زیر لیوانی مدل نقشه جهان می توانید آنرا در زیباتر کردن دکوراسیون خانه یا تزیین میز تحریر خود استفاده کنید علاوه بر اینکه بهترین نمونه برای استفاده در محل کار نیز هست.

ماگ اسب تک شاخ یونیکورن خرید 39 مدل خمیری و برجسته

ماگ به همراه زیر لیوانی از این جهت که دارای قطعه ای مجزا و زیباست نسبت به سایر مدل ها جذابیت بیشتری دارد و این جذابیت زمانی بیشتر می شود که تنوع طرح و مدل های آن نیز افزایش یابد. ما در سایت دکوری فروشی مجموعه ای باورنکردنی از صدها مدل ماگ و زیر لیوانی را کنار هم گردآوری کرده ایم برای خرید راحت و بی دردسر توسط شما. حال می توانید با خیالی راحت و بدون هیچ دردسری خرید ماگ به همراه زیر لیوانی خود را انجام دهید آنهم با مناسبترین قیمت.

مشاهده سریع محصولات 

درحال دریافت محصولات منتخب...