لوستر

لوستر 8 شعله 44 مدل با رنگ و ساختار متنوع قیمت عالی

لوستر 8 شعله در واقع در بین بزرگ ترین لوسترهای جهان جای دارد، لوسترهایی که هم ابعاد بزرگی دارند و هم نور بسیار زیادی. زیبایی آنها هم با توجه به ابعاد بزرگ و نور فراوانشان بسیار بیشتر و بهتر دیده می شود. همچنین با ورود صنعت و هنر طراحی مدرن در این روزها، آنچنان طرح و مدل های خیره کننده ای از لوستر هشت شعله وارد بازار شده که خیال همگان را برای تامین زیبایی تمامی خانه ها راحت کرده است. در ادامه این مطلب دکوری فروشی همراهمان باشید تا بیشتر در اینباره در خدمت شما باشیم.

لوستر 8 شعله کروم

رنگ کروم یکی از بهترین و پرکاربردترین رنگ ها در این روزها و در بین لوازم مدرن است، کاربرد این رنگ در بدنه لوستر مدرن و کلاسیک نتیجه ای اعجاب انگیز داشته است. این رنگ زیبا را می توان در خانه مدرن با طراحی مدرن کرومی استفاده کرد. همچنین لوستر کروم 8 شعله با توجه به نور فراوان و زیبایش یکی از بهترین ابزارها در جهت زیباتر دیده شدن سایر لوازم مدرن خانه است.

اگر تصمیم خود برای خرید لوستر 8 شعله کروم را گرفته اید حتماً به رنگ حباب ها برای استفاده در خانه توجه کنید، نوع طراحی بدنه لوستر را هم مورد توجه قرار دهید. با دقت در این موارد حتماً به گزینه مناسبی خواهید رسید.

 

لوستر 8 شعله چوب و  فلز

متریال بدنه لوستر فقط از یک جنس نیست بلکه امروزه در تولید لوستر از متریال متنوع در کنار هم به زیبایی استفاده می شود. متریال چوب به دلیل زیبایی بسیار زیاد و متریال فلز به دلیل مقاومت بیشتر، در کنار هم به زیبایی استفاده می شوند. به دلیل استفاده این دو متریال در کنار هم معمولاً قیمت لوستر 8 شعله چوب و  فلز با سایر مدل ها کمی متفاوت خواهد بود.

لوستر 12 شعله 43 مدل بزرگ و لوکس قیمت عالی

خرید لوستر 8 شعله چوب و فلز هم نیاز به کمی دقت در انتخاب دارد. بعنوان مثال می توانید رنگ چوب لوستر را با رنگ کفپوش منزل خود سِت کنید همچنین رنگ فلز را با وسیله ای که بیشتر از همه دوست دارید، با رعایت همین نکات ساده می توان انتخاب و خریدی درست داشت. سایت دکوری فروشی مدل هایی زیبا از لوستر چوب و فلز 8 شعله را در دسترس قرار داده است هم اکنون می توانید با خیالی راحت و با در نظر گرفتن موارد گفته شده اقدام به خرید کرده و لوستر زیبای خود را درب منزل دریافت کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.