لوستر

لوستر 6 شعله 42 مدل مناسب پذیرایی قیمت خوب

لوستر 6 شعله هم ابعاد بزرگ و مناسبی برای نورپردازی حرفه ای خانه دارد و هم زیبایی ظاهری بسیار فراوان. چنین لوسترهایی مناسب پذیرایی خانه با ابعاد بزرگ، اتاق خواب در ابعاد بزرگ، آشپزخانه لوکس و لاکچری و حتی آلاچیق لاکچری هستند. چون این نوع لوسترها دارای تعداد شعله مناسبی هستند میزان نوری که به اطراف ساطع می کنند بسیار مناسب است و فضای داخلی را به سمت نورپردازی مدرن خواهد برد. در این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد همین مدل لوستر و استفاده بهتر از آن در خانه با شما هستیم.

لوستر 6 شعله پذیرایی

پذیرایی خانه نسبت به سایر بخش های داخلی دارای وسعت بیشتری ست به همین دلیل لازم است از لوازمی مناسبِ همین بخش استفاده شود. لوستر پذیرایی 6 شعله دارای مشخصاتی مانند 6 عدد حباب و لامپ پرنور، بدنه به رنگ های مختلف از جمله طلایی، نقره ای، برنزی و دیگر رنگ هاست. بهتر است چنین لوسترهایی را یا دقیقاً وسط پذیرایی نصب کنید تا جایی که بیشترین زمان نشستن و گفت و گوی خود با دوستان و فامیل را انجام می دهید.

چنانچه خرید لوستر 6 شعله را انجام داده اید می توانید آنرا در تعداد بیشتر در تالارها و سالن مجالس هم استفاده کنید؛ هم نور مناسبی دارد و هم زیبایی ایدئال برای چنین مکان هایی.

لوستر 6 شعله طلایی

لوسترها در رنگ های مختلفی فروخته می شوند اما یکی از مهم ترین رنگ ها طلایی ست. مزیت رنگ طلایی نسبت به سایر رنگ ها، استفاده راحت آن در تمامی خانه ها با هر رنگی ست به همین دلیل از میزان فروش بیشتری برخوردار است، همچنین جلای ظاهری و انعکاس نور روی بدنه این نوع لوسترها سبب زیبایی بسیار بیشتر لوستر و خانه خواهد شد.

لوستر فانتزی 33 مدل جذاب قیمت مناسب

پس از خرید لوستر 6 شعله طلایی می توانید آنرا حتی در هال پذیرایی متوسط خانه هم استفاده کنید همچنین می توان برخی مدل مبلمان و این نوع لوسترها را به زیبایی با هم سِت کرد. خرید آنلاین لوستر 6 شعله طلایی در سایت دکوری فروشی با قیمت بسیار مناسبی در حال انجام است. هر طرح و مدلی که انتخاب کنید بلافاصله درب منزل تحویلتان خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.