لوستر

لوستر 5 شعله 46 مدل جذاب و شیک قیمت خوب

لوستر 5 شعله دارای 5 حباب زیبا و لامپ هایی پرنور برای نورافشانی ست، این لوسترها به دلیل ابعاد مناسبشان به راحتی قدرت نورافشانی و زیباسازی دکوراسیون خانه را دارند. نه تنها در خانه بلکه در سایر مکان ها با توجه به ابعاد فضا می توان از مدلی مطابق با آن استفاده نمود. جنس  بدنه و رنگ آن در کنار زیبایی و طرح حباب لوسترهای 5 شعله بیشترین نقش در زیبایی لوستر و در نهایت، زیبا شدن دکوراسیون خانه را دارد. با ما در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی همراه باشید تا بیشتر در اینباره در خدمت شما باشیم.

لوستر 5 شعله مدل آناهیتا

در بسیاری فضاهای داخلی مثل هال پذیرایی و اتاق نشیمن به دلیل ابعاد بزرگتر و برگزاری مجالس و میهمانی در آنها باید از بهترین لوازم دکوری خانه استفاده کرد، لوستر مدل آناهیتا 5 شعله یکی از بهترین ها در این زمینه است. این لوستر زیبا دارای 5 حباب وارونه و بدنه ای به رنگ های مختلف است. لوستر دارای ابعاد 85 در 50 سانتیمتر و زیبایی فراوانی ست.

در زمان خرید لوستر 5 شعله مدل آناهیتا می توانید رنگ های مختلف کروم، نسکافه ای، برنز و طلایی را انتخاب کنید، از نظر قیمت هم «در حال حاضر» قیمتی در حدود 1 میلیون تومان (کمی بیشتر یا کمتر) دارد.

لوستر 5 شعله مدل آرام

اگر به دنبال لوستری در جهت بهتر کردن چیدمان خانه و افزایش زیبایی دکوراسیون خانه هستید یکی از بهترین انتخاب ها لوستر مدل آرام 5 شعله است. این لوستر زیبا دارای بدنه ای از چوب و استیل است و در رنگ های طلایی و کروم عرضه می شود. ارتفاع لوستر قابل تنظیم است یعنی می توان آنرا برای هر نوع سقفی با هر نوع ارتفاعی به راحتی استفاده کرد.

لوستر 8 شعله 44 مدل با رنگ و ساختار متنوع قیمت عالی

لوستر آرام 5 شعله قابلیت نصب و استفاده از 5 لامپ ال ای دی را دارد. برای خرید لوستر 5 شعله مدل آرام «در حال حاضر» باید مبلغی در حدود 1 میلیون تومان هزینه کنید. خرید آنلاین لوستر آرام 5 شعله در سایت دکوری فروشی با مبلغ بسیار مناسب و پایینتر از سایر فروشگاه ها در حال انجام است، هم اکنون می توانید از این مدل دیدن کرده و خریدتان را انجام دهید، کالای خریداری شده هم فوراً به آدرس شما ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.