لوستر

لوستر 3 شعله 38 مدل با کیفیت قیمت مناسب

لوستر 3 شعله به نوعی از لوسترها گفته می شود که دارای 3 حباب و لامپ است. این نوع لوسترها در مقایسه با لوستر 2 شعله معمولاً هم ابعاد بزرگتری دارند و هم نور بیشتری. استفاده از چنین لوسترهایی در تمامی بخش های خانه امکانپذیر است و نمی توان محدودیتی برای آنها در نظر گرفت، از نظر قیمت هم نسبت به لوستر 2 شاخه معمولاً قیمت بالاتری دارند. در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد همین نوع لوستر و موارد استفاده بهتر آن در کنار شما خواهیم بود.

لوستر 3 شعله مدل فنر

برخی لوسترها چه از نظر طراحی ظاهری و چه از نظر اندازه و همچنین از لحاظ شدت نور و کیفیت، محبوبیت بالاتری دارند که مدل فنری لوسترهای سه شعله یکی از بهترینها در این زمینه است. این لوستر زیبا از 3 عدد حباب دولایه استوانه ای تشکیل شده که هر کدام توسط یک لامپ ال ای دی پرنور مزین شده اند. شاخه های نگهدارنده این حباب ها به شکل فنر هستند به همین دلیل به نام لوستر مدل فنری شناخته می شوند.

برای استفاده در خانه پس از خرید لوستر 3 شعله مدل فنر که البته لازم است مبلغی در حدود چندصد هزار تومان هزینه کنید می توانید آنرا در راهروی ورودی یا راهروی اتاق خواب، داخل اتاق خواب، اتاق نشیمن و هال پذیرایی براحتی استفاده کنید.

لوستر 3 شعله مدل فیش

برخی مدل لوسترها را نه فقط بعنوان لوستر بلکه بعنوان چراغ آویز هم می توان استفاده کرد، لوستر مدل فیش 3 شعله یکی از همین لوسترهاست که در سه رنگ پرطرفدار سفید، طلایی، مشکی و البته چندین رنگ دیگر عرضه می شود. قیمت لوستر سه شعله مدل فیش نسبت به سایر لوسترها ارزانتر و زیبایی آن بیشتر است. ارتفاع هر کدام از شاخه ها یا شعله های این لوستر مدرن زیبا را می توان کم و زیاد کرد.

لوستر 12 شعله 43 مدل بزرگ و لوکس قیمت عالی

خرید لوستر 3 شعله مدل فیش به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی امکانپذیر است. تمامی مدل ها و رنگ ها موجود و خرید شما هم بسرعت به آدرستان ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.