لوستر

لوستر 15 شعله 34 مدل بزرگ و لاکچری قیمت عالی

لوستر 15 شعله به دلایل مهمی مانند نور بسیار زیاد، ابعاد بسیار بزرگ و تاثیر خیلی زیاد بر زیبایی دکوراسیون داخلی خانه یکی از اولین انتخاب های خانه دارهایی ست که خانه ای با وسعت و ابعاد بزرگ دارند. در چنین خانه هایی با توجه به ابعاد خانه باید از لوازم خانگی خاصی استفاده کرد تا بتوان هم براحتی و هم با امکانات مناسب در آن زندگی کرد. در این مطلب فروشگاه اینترنتی لوستر دکوری فروشی در مورد ارائه بهترین راهکارهای استفاده از این نوع لوستر بزرگ و لاکچری در کنار شما هستیم، لطفاً همراهمان باشید.

لوستر 15 شعله با حباب سفید

لوسترهای بزرگ و لاکچری در صدها طرح و رنگ تولید می شوند، طرح هایی که زیبایی منحصر بفردی دارند. در بین تمامی این طرحها می توان آن مدل لوسترهایی که دارای حباب سفید رنگ هستند جزوِ بهترین ها و زیباترین ها دانست، لوسترهایی که هم مناسب دکوراسیون کردن خانه های کلاسیکند و هم می توان آنها را در خانه های آپارتمانی که دارای طراحی مدرن اما ساده هم هستند با کمی دقت استفاده نمود.

وزن این لوسترهای زیبا معمولاً بیش از 10 کیلوگرم و ابعاد آنها بین 80 تا 100 سانتیمتر است. خرید لوستر 15 شعله با حباب سفید با مبالغ متنوع اما مبلغی بیش از لوسترهایی با شعله های کمتر در همین سایت امکانپذیر است.

قیمت لوستر 15 شعله

لوسترها را با توجه به موارد مختلفی قیمت گذاری می کنند از جمله متریال بدنه، رنگ و نوع آبکاری بدنه، نوع حباب و لاله، تعداد شعله یا شاخه، نوع لامپ، ریموت دار بودن یا نبودن، مارک و برند لوستر، در واقع همین موارد هستند که قیمت لوستر را تعیین می کنند. هرچه قیمت لوستر پانزده شعله بیشتر باشد می توان انتظارات کاربردی بیشتری از آن داشت. در زمان خرید لوستر 15 شعله هم باید به تمامی مشخصات تعیین کننده قیمت که قبلاً ذکر کردیم مثل رنگ بدنه، جنس بدنه، تعداد شعله و… دقت مناسبی داشت.

لوستر 7 شعله 49 مدل کیفیت عالی قیمت مناسب

خرید آنلاین لوستر 15 شعله در سایت دکوری فروشی را با توجه به معیارهای متفاوتی می توانید انجام دهید: اندازه لوستر، نوع لامپ مورد استفاده در آن، دارای ریموت بودن یا نبودن و… . در تمامی این موارد، بهترین گزینه ها هم اکنون در همین سایت در دسترس است، می توانید با مقدار کمی گشت و گذار لذتبخش در دکوری فروشی به مدل و طرح مورد نظر خود  دست یابید. لوستر خریداری شده هم در یک بسته بندی کاملاً ایمن و استاندارد به آدرس شما ارسال می شود، می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.