لوستر

لوستر 12 شعله 43 مدل بزرگ و لوکس قیمت عالی

لوستر 12 شعله در دسته لوستر بزرگ قرار می گیرد مدل هایی که فقط در فضاهایی بزرگ مثل هال پذیرایی، اتاق نشیمن، آشپزخانه بزرگ و البته اتاق خواب بزرگ استفاده می شوند همچنین در برخی تالارها و سالن مجالس بزرگ هم از اینگونه لوسترهای عظیم الجثه استفاده می کنند. اندازه و ابعاد این مدل لوستر در حدی ست که هم تاثیر بسیار مناسب و دقیق بر دکوراسیون خانه خواهد داشت و هم نور بسیار کافی آن برای روشنایی و نورپردازی ایدئال خانه مناسب است. با ما در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی بعنوان بزرگترین سایت فروش اینترنتی لوستر 12شعله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری برای خرید و استفاده از این مدل لوستر بزرگ و زیبا در اختیارتان قرار دهیم.

لوستر 12 شعله کلاسیک مدل لاله

لوستر کلاسیک 12 شعله مدل لاله در بین صدها طرح لوستر جزو بهترین ها و زیباترین هاست، دارای 12 شاخه بسیار زیبا با طراحی مناسب و کلاسیک است، از 12 لامپ ال ای دی پرنور و زیبا بهره می برد، 12 لاله زیبا بجای حباب به سمت بالا این لوستر کلاسیک بزرگ را جذابتر کرده است، وزن آن بیش از 11 کیلوگرم است و بهترین انتخاب برای آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب های خیلی بزرگ و سالن های مجالس و تالارهاست.

پس از خرید لوستر 12 شعله کلاسیک مدل لاله بایستی آنرا با پایه های محکم از سقف آویزان کنید چون وزن زیادی دارد، همچنین رنگ طلایی بدنه همراه با متریال برنج چنین لوستری را در دسته بهترین لوستر لاکچری کلاسیک قرار می دهد.

لوستر 12 شعله برای آشپزخانه

با توجه به وجود کابینت در آشپزخانه که بیشترین فضا را اشغال کرده در کنار لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال، ماشین ظرفشویی و… که همگی بسیار لوکس و گرانقیمت هستند بایستی برای نورانی کردن محیط و زیباتر دیده شدن این لوازم از یک منبع نور مناسب استفاده کرد که لوستر آشپزخانه 12 شعله بهترین انتخاب است. در آشپزخانه کلاسیک بایستی این لوستر بزرگ و زیبا را در وسط سقف نصب کرد تا نور مناسب آن سبب تامین نور مورد نیاز و زیباتر شدن دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه شود.

لوستر فانتزی 33 مدل جذاب قیمت مناسب

لوستر 12 شعله در مدل های مختلف در این سایت در حال فروش است. بهترین مدل ها را می توانید در صفحات مختلف سایت دکوری فروشی پیدا کنید، پس از خرید لوستر 12 شعله هم خرید شما به آسانی و به سرعت به آدرستان ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.