لوستر

لوستر 10 شعله 48 مدل لوکس قیمت مناسب

لوستر 10 شعله یکی از خاص ترین مدل لوسترهای حال حاضر است، ابعادی بزرگ دارد، طراحی آن بسیار متنوع و ویژه است، از حباب های مختلف با متریال گوناگون استفاده می کند، نور آن بشدت زیبا و زیاد است و دهها ویژگی دیگر. این مدل لوستر بزرگ بیشتر در خانه های بزرگ و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و البته به دلیل قیمت متفاوت اینگونه لوسترها می توان آنها را در دسته بهترین مدل لوستر لاکچری قرار داد. در ادامه این مطلب جالب سایت دکوری فروشی قصد داریم در مورد این لوسترهای لاکچری در خدمت شما باشیم تا چنانچه قصد خرید لوستر ده شعله دارید بتوانید بهترین خرید عمر خود را انجام دهید، با ما همراه باشید.

لوستر 10 شعله مدل ستاره

لوسترهای مدرن در این چند ساله به شدت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند و همین موضوع بهترین شرایط برای طراحی و عرضه جدیدترین ها را فراهم کرده است، لوستر مدل ستاره 10 شعله یکی از همین موارد است. این لوستر ده شعله زیبا شبیه به یک گل یا خورشید است که از ده تکه مجزا تشکیل شده است. بجای لامپ قابل تعویض ال ای دی در آن از ال ای دی ها ثابت استفاده شده که عمر مفید آنها بین 10 تا 12 سال است همچنین می توان رنگ لامپ ها را در سه نوع آفتابی، مهتابی و چند رنگ انتخاب کرد.

ابعاد لوستر ده شعله مدل ستاره تقریباً 67 در 67 سانتیمتر و ضخامت آن حدوداً 10 سانتیمتر است. خرید لوستر 10 شعله مدل ستاره نیز باید پس از در نظر گرفتن ابعاد سقف و وسعت فضایی که قرار است توسط لوستر ستاره 10 شعله نورانی شود صورت پذیرد.

لوستر 10 شعله برای تالار پذیرایی

در تالارهای پذیرایی با شرایط متفاوتی روبرو هستیم، در این مکان ها بایستی هم به نور مناسب اهمیت داد هم به ظاهر بسیار لوکس تر و هم هماهنگ بودن لوستر با طراحی داخلی تالار. در چنین شرایطی بهترین گزینه ای که می تواند تمامی این ویژگیها را به آسانی پوشش دهد لوستر مخصوص تالار پذیرایی با 10 شعله بزرگ است. این لوسترها را در نقاط مختلف تالارها نصب می کنند.

لوستر سقفی 26 مدل لوکس و جدید قیمت خوب

خرید لوستر 10 شعله برای تالار پذیرایی با قیمت باورنکردنی در سایت دکوری فروشی ممکن شده است. در همین لحظه می توانید براحتی و با فقط چند دقیقه صرف زمان به بهترین مدل لوستر تالار پذیرایی دست یابید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.