لوستر

لوستر فانتزی 33 مدل جذاب قیمت مناسب

لوستر فانتزی دارای ظاهری زیبا، امروزی، لوکس و مطابق با خواست مشتری های امروزی ست. در این نوع لوسترها می توان مشخصات جذاب فراوانی از جمله حباب زیباتر و ظریف تر، رنگ های دلچسب تر، طراحی مدرن و دهها ویژگی برتر دیگر مشاهده کرد. این لوستر زیبا در تمامی ابعاد، طرح ها، رنگ ها و برای هر نوع فضایی وجود دارد در واقع می توان لوستر زیبای فانتزی را وسیله ای برای استفاده در تمامی خانه ها دانست.

در این نوع لوستر می توان مدل های تک شاخه یا تک شعله که شباهت زیادی به چراغ آویز دارند مشاهده نمود همچنین مدل های دو شعله و بیشتر هم موجود است. سبک طراحی لوسترهای فانتزی به گونه ایست که زیبایی، ظرافت، کارایی و قیمت مناسب را با هم دارند. در کنار ما باشید تا این مطلب سایت دکوری فروشی را تا انتها در مورد همین لوسترها ادامه دهیم.

لوستر فانتزی اتاق کودک

قطعاً کودکان و آرامش آنها برای والدین اهمیت زیادی دارند این اهمیت تا جایی ست که تمامی لوازم اتاق کودک را با دقت و ریزبینی بسیار فراوانی انتخاب می کنند. در کنار کالای خواب کودک و لوازم دیگری مثل فرش کودک یا پرده کودک و دهها وسیله دیگر می توان لوستر اتاق کودک را هم یکی از مهمترین ها دانست. برای اینکه اتاق کودک زیبای شما حالتی رسمی پیدا نکند می توانید از لوسترهایی که ابعاد کوچکتر دارد استفاده کنید همچنین طراحی روی لوستر بایستی دارای ظرافت بسیار بیشتری باشد.

برای خرید لوستر فانتزی اتاق کودک می توانید رنگ های شاد را در اولویت قرار دهید زیرا چنین رنگ هایی هم با روحیات فرزند شما و هم با حال و هوای اتاق او بیشتر همخوانی دارند.

لوستر فانتزی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن را برای گفت و گوهای صمیمانه خانوادگی و جمع های لذتیخش دوستانه و فامیلی دکوراسیون می کنند. در این اتاق زیبا می توان هر چیز زیبایی را مشاهده کرد؛ بهترین آباژور فانتزی در کنار زیباترین کاناپه راحتی همراه با دلرباترین تابلو چند تکه اما چنین ترکیبی یک چیز مهم کم دارد و آن لوستری فانتزی همراه با ظاهری مطابق با مشخصات اتاق نشیمن است.

بایستی قبل از خرید لوستر فانتزی اتاق نشیمن هم رنگ اتاق را مدنظر داشته باشید هم طرح و رنگ کاناپه و هم مدل آباژور فانتزی زیبای خود را و دقیقاً به این شکل می توان بهترین لوستر را انتخاب کرد. رنگ پایه یا آویز لوستر را می توانید همرنگ پایه مبل ها انتخاب کنید، رنگ حباب آنرا همرنگ آباژور زیبای خود. با رعایت این موارد ساده اما مهم می توانید به طرحی زیبا از آباژورها در بین صدها مدل آباژور دست یابید.

لوستر چوبی 28 مدل به روز و شیک قیمت مناسب

لوستر فانتزی بیشتر برای خانه مدرن و دکوراسیون مدرن ارائه می شود و با توجه به اینکه امروزه بیشتر خانه ها به این سبک و سیاق ساخته می شود می توان انتظار وجود طرح و مدل هایی بسیار فراوان از لوسترهای فانتزی در جهت پاسخ گفتن به تمامی طرح ها و چیدمان ها را داشت. سایت بزرگ فروش آنلاین لوستر فانتزی دکوری فروشی بعنوان مرکزی برای ارائه انواع لوستر در مدل های مختلف هم اکنون شما را به دیدن بهترین مدل های لوستر فانتـزی دعوت می کند. هم طرح ها فراوانند و هم قیمت ها مناسب، خرید شما هم بسرعت درب منزل تحویل خواهد شد. به امید دست یافتن به زیباترین لوستر جذاب فانتزی.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.