لوستر

لوستر شیک 32 مدل دکوراتیو قیمت ارزان

لوستر ارزان و شیک در مدل های متعدد کم نیست و می توان با کمی صرف زمان صدها مدل از آنها را با طرح هایی بینظیر و زیبا بدست آورد. بهترین مکان برای پیدا کردن چنین لوسترهایی سایت های فروش آنلاین لوستر شیک و ارزان است که مملو از اینگونه مدل ها هستند؛ سایت دکوری فروشی یکی از معروف ترین سایت ها در این زمینه است. بهترین لوسترها، زیباترین لوسترها، کمیاب ترین لوسترها و صدها لوستر خاص و ارزان دیگر همگی اینجا محیا هستند.

اینگونه لوسترهای ارزان صرفاً به دلیل ارزان بودن، بی کیفیت نیستند بلکه نوع طراحی و ساخت آنها به گونه ایست که می توان آنها را با همان کیفیت بینظیر اما قیمتی پایینتر عرضه کرد. در ادامه این مطلب فروشگاه اینترنتی لوستر دکوری فروشی با ما همراه باشید تا شما را با برخی از بهترین مدل های این نوع لوسترها و بهترین شیوه خرید لوستر ارزان و شیک آشنا کنیم.

ویژگی لوستر ارزان و شیک

برای اینکه بتوانید به مدلی که مد نظرتان است برسید لازم است با مشخصات این نوع لوسترها بیشتر آشنا شوید. چنین لوسترهایی را می توان در صدها شکل و شمایل مشاهده نمود. از مهمترین ویژگی های این نوع لوسترها، پرهیز از طراحی فراوان، تعداد شاخه یا شعله کم، از متریال عموماً در دسترس که فراوانی بیشتری دارد مانند فلزات سبک و مقاوم استفاده می شود، تعداد سرپیچ و لامپ ها کم است، تعدادکلاهک ها کم است یا اصلاً کلاهی وجود ندارد و… .

چنین ویژگی هایی در زمان خرید لوستر ارزان و شیک قابل مشاهده و لمس است اما این لوسترها بشدت زیبا و موثر در دکوراسیون خانه هستند، رنگ مناسبی دارند، جلای بینظیری دارند، نور آنها برای محیط کافی ست و مهمتر اینکه به دلیل قیمت مناسب اگر دچار آسیب شوند کمتر عصبانی خواهیم شد!

لوستر ارزان و شیک مدل چتری

مدل چتری در بین سایر لوسترهای ارزان یکی از اشرافی ترین ها محسوب می شود، مدلی که دارای یک پایه یا آویز، یک سرپیچ، یک حباب شیشه ای زیبا و نیم دایره، طرحی منحنی متصل به حباب به سمت پایین و نهایتاً لامپی مناسب با نور کافی ست. قیمت این مدل لوستر ارزان نسبت به سایر مدل ها بسیار مقرون بصرفه و مناسب است، هزینه ای که برای خرید این لوستر ارزان صرف می شود نسبت به چیزی که بدست می آورید بسیار ناچیز است.

لوستر 8 شعله 44 مدل با رنگ و ساختار متنوع قیمت عالی

می توان پس از خرید لوستر ارزان و شیک مدل چتری آنرا دقیقاً در راهروی ورودی خانه، بالای سنگ اوپن، اتاق غذاخوری، داخل آشپزخانه، اتاق خواب، هتل و اقامتگاه، اتاق نشیمن، کافی شاپ و هر مکان زیبای دیگری با خیال راحت استفاده نمود. با توجه به طراحی مدرن لوستر ارزان مدل چتری می توان آنرا در هر مکان داخلی و خارجی مدرن با خیالی راحت استفاده نمود.

برای خرید آنلاین لوستر ارزان و شیک مدل چتری یا سایر مدل های لوستر ارزان می توانید بدون هیچ زحمتی و فقط با چند بار لمس صفحه موبایل یا کلیک موس، از مدل های زیبای همین سایت، فروشگاه اینترنتی لوستر ارزان و شیک دکوری فروشی استفاده کنید. مدل هایی از قیمت 50 هزار تومان تا مبالغ بیشتر در دسترس شما هستند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.