لوستر

لوستر اتاق کودک 51 مدل جذاب با بهترین کیفیت قیمت عالی

لوستر اتاق کودک دارای مشخصات خاص کودکان و طرح های دوست داشتنی ست. در این نوع لوسترها همانگونه که از نامشان پیداست می توان ظرافت های کودکانه، جذابیت های مخصوص این سنین و علامات مشخصی مشاهده نمود که هم برای کودک جالب است و هم والدین از دیدن آنها لذت می برند. در دکوراسیون اتاق کودک از لوازم مختلفی استفاده می شود از جمله تختخواب کودک، کمد اتاق کودک، صندلی کودک، پرده اتاق کودک و دهها وسیله مهم دیگر که لوستر کودکانه هم یکی از مهمترین آنهاست.

در اینگونه لوسترها می توان هم روشنایی انتظار داشت و هم کودکانگی اما زیبایی ظاهری چنین لوسترهایی بر نور آن می چربد. با ما همراه باشید تا در مورد این نوع لوسترها، انواع آن و چگونگی استفاده بهتر از آنها در خدمت شما باشیم. سایت دکوری فروشی بعنوان مهمترین مرکز خرید لوستر اتاق کودک بهترین مرکز برای ارائه مدل های جدید این نوع لوستر زیباست. لطفاً تا انتهای این مطلب همراهمان باشید.

لوستر اتاق کودک مدل دختر بچه

دخترها از همان بدو تولد روحیات زیبا و لطیفی دارند و چه بهتر که در چیدمان لوازم اتاق کودک به این مسئله توجه بیشتری داشته باشید. در اتاق می توان تمامی لوازم کودک را ابتدا چیدمان صحیح نمود سپس از یک لوستر کودک مدل دختر بچه استفاده کرد. در این مدل لوستر زیبای کودک یک عروسک دختر انتهای حباب آویزان شده که در مدل های مختلف، شکل قرارگیری و ظاهر عروسک فرق می کند.

برای خرید لوستر اتاق کودک مدل دختر بچه نیاز به هزینه سنگین نیست و خرید لوستر با مبلغی بسیار مناسب امکانپذیر است. بهتر است لوستر را دقیقاً وسط اتاق کودک نصب کنید تا هم نور و هم عروسک زیبای آن با زاویه ای مناسب در مقابل چشمان کودک دلبدتان باشد.

لوستر اتاق کودک مدل هواپیما

شکل هواپیما برای کودکان خیلی جذاب است بخصوص برای پسرها به همین دلیل طراحان دست به کار شده و لوستری زیبا با این شکل و شمایل طراحی کرده اند. این هواپیما که طرحی بسیار زیبا، کودکانه و قابل فهم برای هر سنینی دارد در برخی مدلها از بالای حباب و برخی دیگر زیر حباب آویزان شده است اما در هر دو نوع یک مسئله مشترک است و آن، زیبایی مدل جذاب لوستر کودکانه می باشد.

لوستر چوبی 28 مدل به روز و شیک قیمت مناسب

پس از خرید لوستر اتاق کودک مدل هواپیما هم می توان آن را وسط سقف اتاق نصب کرد و هم کنج اتاق و یا حتی تقریباً نزدیک به تختخواب کودک. چنانچه قصد نصب لوستر کودک نزدیک تخت او دارید می توانید برای جای خالی باقیمانده در آن سوی سقف یا از یک مدل لوستر دیگر و یا یک چراغ آویز اتاق کودک استفاده کنید که البته اگر لوستر کودک باشد از نظر رعایت قواعد دکوراسیون اتاق کودک بسیار درست تر و زیباتر خواهد بود.

خرید آنلاین لوستر اتاق کودک در تمامی مدل ها هم اکنون و براحتی در همین سایت دکوری فروشی امکانپذیر است، دهها مدل لوستر مخصوص اتاق کودک در این فروشگاه اینترنتی لوستر کودکانه موجود است. براحتی می توانید با هیچ دردسری و فقط به کمک موبایل یا لپ تاپ خود ابتدا مدل های مختلف را مشاهده نموده و نهایتاً از بین این مدل های زیبا، هر تعدادی که مورد نیاز بود را خریداری نمایید، خریدتان هم بسرعت در آدرس شما تحویل خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.