لوستر

لوستر اتاق خواب 33 مدل شیک و جدید قیمت عالی

لوستر اتاق خواب یکی از اولین و مهم ترین لوازم دکوری-کاربردی محسوب می شود، شاید سالیان دور می شد یک اتاق خواب را بدون لوستر تصور کرد اما قبول کنید که در این روزهای مدرن و زیبا کمی سخت است اتاق خواب زیبایمان را بدون لوستر تحمل کنیم! در این مکان دنج و خلوت و خصوصی می توان از بهترین مدل لوستر مخصوص اتاق خواب استفاده کرد تا هم از نور مناسب آن بهترین استفاده و هم از زیبایی اش بیشترین بهره برده شود.

با ما در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی همراه باشید تا کمی بیشتر با لوستر اتاق خواب و نحوه انتخاب مناسب آنها آشنا شوید همچنین سایر عوامل موثر بر زیبایی لوسترها و مسائل مختلف را در کنار شما بررسی خواهیم کرد. استفاده از لوسترها در فضای زیبای اتاق خواب آنچنان دارای اهمیت است که طراحان لوستر حتماً گزینه های بسیار جدی برای این منظور در نظر گرفته اند. در ادامه با ما همراه باشید.

لوستر اتاق خواب کلاسیک

یک خانه کلاسیک زیبا دارای تعدادی اتاق خواب کلاسیک زیباتر هم هست. در چنین شرایطی برای حفظ تعادل و رعایت قواعد طراحی داخلی لازم است حتماً از لوازم دکوری کلاسیک و لوازم منزل کلاسیک استفاده شود. لوستر کلاسیک اتاق خواب یکی از همین لوازم مهم و ضروری ست که پس از انتخاب و چیدمان درست اتاق خواب باید اقدام به خرید و نصب آن کرد. چنین لوستری باید دارای مشخصات زیر باشد:

مطابق با طراحی کلاسیک خانه و اتاق خواب باشد.

مطابق با ابعاد اتاق خواب انتخاب شود یعنی نه خیلی بزرگ باشد نه خیلی کوچک.

به خط ها و منحنی های استفاده شده در طراحی اتاق خواب در زمان انتخاب لوستر کلاسیک اتاق خواب حتماً توجه شود.رنگی مطابق با رنگ اتاق خواب یا دقیقاً متضاد با آن انتخاب شود.

می توان رنگ و مدل لوستر را با یک یا چند وسیله اتاق سِت کرد مثلاً با سرویس خواب یا با کمد یا میز آرایش و… .

اگر در زمان انتخاب و خرید لوستر اتاق خواب کلاسیک به این نکات توجه کنید حتماً انتخابی جذاب و خریدی مناسب خواهید داشت.

لوستر اتاق خواب مدرن

در دنیای مدرن و طراحی های مرتبط، دست طراحان برای ابداع و نوآوری بسیار بازتر است و دقیقاً به همین دلیل است که می توان صدها طرح و مدل لوستر مدرن و زیبا مشاهده کرد. در چنین شرایطی شاید انتخاب کردن از بین صدها طرح کمی سخت باشد اما اگر قبل از خرید به نکات مهم زیر توجه کنید حتماً در زمان انتخاب بهترین مدل لوستر مدرن اتاق خواب مشکلی نخواهید داشت:

لوستر مدرن 33 مدل جدید و جذاب قیمت عالی

اگر اتاق خواب شما دارای رنگ روشن است می توانید لوستر را هم از رنگ سفید، نارنجی، آبی، قهوه ای، نوک مدادی و مشکی انتخاب کنید. این رنگ ها در چنین اتاقی بیشتر و بهتر دیده می شوند.

سعی کنید لوستر مدرن اتاق خواب بیش از اندازه پرنور نباشد چون براحتی آرامش شما را برهم خواهد زد.

از طرح های خیلی لوکس و لاکچری استفاده کنید تا فضای اتاق خوابتان را لاکچری تر و باکلاس تر نشان دهد.

و اینکه سعی کنید اگر اتاق خوابتان مثلاً 12 یا 16 متر است از لوستر 8 شعله مدرن استفاده نکنید! که بیشتر مختص هال یا سالن پذیرایی ست، به ابعاد اتاق و سایز لوستر در زمان خرید حتماً توجه ویژه داشته باشید.

لوستر اتاق خواب مدرن و کلاسیک هر دو در فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی موجودند، اتفاقاً ابعاد آنها هم بسیار گوناگون است، قیمت ها هم آنچنان متنوع و حتی در برخی مدل ها بسیار ارزان در نظر گرفته شده که قابل باور نیست. با توجه به مطالب و نکات ذکر شده تا اینجا، لطفاً ابتدا شرایط اتاق خواب خود را حتماً در نظر بگیرید سپس با جستجویی راحت و بی دردسر در صفحات سایت، بهترین مدل لوستر اتاق خواب را انتخاب و خریداری نمایید. پس از خرید لوستر هم، کالای شما درب منزل فوراً تحویل خواهد شد آنهم در کمترین زمان ممکن. اگر موافقید می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع مححصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.