لوستر

لوستر آشپزخانه 28 مدل مدرن و کاربردی قیمت عالی

لوستر آشپزخانه را می توان در هر مدل آشپزخانه ای با هر نوع طراحی داخلی استفاده کرد. این لوسترها در هر ابعادی وجود دارند و فقط مختص فضاهای بزرگ نیستند، نوع متریال به کار رفته در آنها هم آنچنان متنوع است که برای هارمونی بیشتر با فضا و لوازم آشپزخانه دهها نوع مختلف در دسترس خریداران است. فضای آشپزخانه لازم است به دور از هر گونه عامل دلگیری بوده تا بانوی خانه بتواند به راحتی ساعات مختلف را بدون دردسر به پخت و پز مشغول باشد.

مدل های مختلف لوستر مخصوص آشپزخانه در رنگ های گوناگون از جمله طلایی، سفید، گردویی، قهوه ای، عسلی، مشکی و دهها رنگ دیگر موجودند، طراحی آنها هم از مدرن گرفته تا کلاسیک موجود است، از نظر ابعاد هم هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. در چنین شرایطی برای خرید لوستر آشپزخانه دست خریدار کاملاً باز خواهد بود تا بهترین مدل لوستر را برای بهترین آشپزخانه انتخاب کند. با ما همراه باشید تا بیشتر راجع به این موضوع برای شما بگوییم.

مشخصات لوستر آشپزخانه

در هر خانه ای می توان مدلی زیبا از آشپزخانه را مشاهده کرد، گاهی این آشپزخانه کوچک است و گاه بزرگ، دارای یک یا دو پنجره است و یا گاهی اصلاً پنجره ندارد، طراحی آن متنوع است و دهها تفاوت دیگر. در تمامی این شرایط باید طرحی زیبا از لوستر مخصوص آشپزخانه وجود داشته باشد تا بتوان برای آشپزخانه مورد نظر، بهترین را انتخاب کرد. در ادامه به مشخصات بهترین و مناسبترین لوستر آشپزخانه اشاره خواهیم کرد:

باید با توجه به ابعاد آشپزخانه انتخاب شود یعنی نه زیاد کوچک باشد نه زیاد بزرگ.

ارتفاع آن بیش از اندازه بلند نباشد چون ممکن است در برخی آشپزخانه سبب زحمت و دردسر شود.

می توان رنگ لوستر را با رنگ کابینت آشپزخانه سِت کرد.

می توان رنگ لوستر را بر خلاف رنگ کابینت آشپزخانه انتخاب کرد.

می توان جنس و متریال لوستر زیبای آشپزخانه را با کابینت ها سِت کرد.

اینها موارد مهمی هستند که می توان در زمان انتخاب و خرید لوستر آشپزخانه به آنها توجه داشت.

بهترین مکان برای نصب لوستر آشپزخانه

اینکه تصور کنیم مهمترین کار برای داشتن آشپزخانه ای زیبا فقط خرید یک لوستر زیباست شاید کمی ساده انگاری باشد چون نصب لوستر در بهترین قسمت زیر سقف آشپزخانه یکی از مهمترین کارهایی ست که پس از خرید آن باید انجام داد. عده ای در چنین شرایطی بلافاصله خواهند گفت: وسط سقف آشپزخانه بهترین جاست اما کمی صبر داشته باشید!

لوستر 5 شعله 46 مدل جذاب و شیک قیمت خوب

با توجه به تولید و عرضه صدها بلکه هزاران مدل لوستر مدرن آشپزخانه و یا لوستر کلاسیک آشپزخانه می توان برخی از آنها را در نقاط دیگری غیر از وسط سقف هم نصب نمود. به عنوان مثال برخی مدل های لوستر دارای 4 شعله یا بازوی L مانند هستند که انتهای هر کدام دارای یک لامپ است. این لوستر زیبا را می توان هم وسط سقف و هم روی دیوار آشپزخانه نصب نمود. همچنین برخی مدل ها که دقیقاً همطرح چراغ آویز هستند را می توان هم وسط سقف آشپزخانه هم دقیقاً بالای سنگ اپن و هم دو طرف آن نصب نمود.

لازم است در زمان انتخاب و خرید لوستر آشپزخانه به این نکته مهم توجه کنید که قرار است طراحی آشپزخانه به کمک لوستر را چگونه انجام دهید؟ سپس با توجه به این موضوع اقدام به انتخاب بهترین مدل لوستر برای آشپزخانه کرده و آنرا نصب نمایید. فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی در این زمینه در کنار شماست تا هم بهترین مدل ها را به شما عرضه نماید و هم در مورد چگونگی نصب همراهتان باشد. هم اکنون می توانید جستجو برای انتخاب بهترین مدل لوستر مخصوص آشپزخانه را از همین سایت آغاز نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.