ظروف پذیرایی

ظرف میوه خوری 52 مدل زیبا با کیفیت عالی قیمت مناسب

نگهداری از ظروف میوه خوری باید چگونه صورت گیرد ؟ سوالی که قرار است در این بخش از مقاله به آن پاسخ دهیم . ظروف میوه خوری یکی از لوازمی است که در هر آشپز خانه ای پیدا می شود و مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل ممکن است افراد زیادی به دنبال روش هایی هستند که بتوانند به خوبی از ظروف خود مراقبت کنند، چرا که برخی از این ظروف بسیار با ارزش و گران قیمت هستند .

ظروف میوه خوری در انواع جنس های مختلف در بازار تولید و عرضه می شوند مثل جنس های پلاستیکی ، شیشه ای ، بلوری ، چوبی ، سفالی ، فلزی ، برنج ، چینی و … که بدیهی است که هر کدام از آنها با یکدیگر قیمت جدا گانه ای دارند .به عنوان مثال ظروف میوه خوری برنج و یا بلوری دارای قیمت بالابی به نسبت دیگر ظروف دارد  و در این قسمت سعی شده که به برخی از ساده ترین و دم دست ترین کار ها که هر فرد با کمترین امکانات می تواند انجام دهد و از ظرف خود نگهداری و حفاظت کند را اشاره کنیم :

حتما بعد از استفاده از این ظروف سریعا آن را بشویید ، به خصوص اگ جنس چوبی و یا برنجی و فلزی دارد چرا که اگر کثیفی ها روی این ظروف خشک شوند هم به سختی پاک می شوند و هم روی ظاهر ظرف تاثیر منفی می گذارند  و همچنین حتما بعد از شستشو آنها را با دستمال خشک کنید و نگذارید که خیس بمانند به خصوص اگر که چوبی ( به بافت آسیب می زند ) و یا شیشه ای و بلوری باشند ( روی آنها بعد از خشک شدن لک ایجاد می کنند ) .

سعی کنید این ظرف را روی اجاق قرار ندهید، چرا که ممکن است به آن اسیب بزند مثلا اگر پلاستیک باشد آن را آب میکند و یا اگر چوبی باشد ظرف خواهد سوخت و تغیر رنگ می دهد و یا اگر شیشه ای و یا بلوری باشد امکان شکستن و ترکیدن ظرف وجود دارد پس به این نکته نیز توجه کنید .

حتما سعی کنید که ظروف را در محیطی خشک نگه داری کنید و در محیط هایی که مرطوب هستند قرار ندهید .

در هنگام استفاده این ظرف ها را زیاد و بیش از حد توان خود سنگین نکنید، چرا که ممکن است در هنگام انتقال دچار آسیب دیدگی شوند .

سعی کنید که در حین استفاده چاقو و یا چنگال و هر چیز دیگری که دارای نوک تیز است را روی ظرف نکشید چرا که باعث خش افتادن در ظروف می شود  و … پس حتما در حین استفاده از ظروف میوه خوری این نکات را به یاد داشته باشید .

ظرف سوپ خوری 48 مدل مدرن با کیفیت قیمت خوب

انواع کاسه میوه خوری بر اساس جنس

کاسه های میوه خوری در انواع جنس ها ، طرح ها و سایز ها در بازار تولید و به فروش می رسند . به طور معمول پر کاربرد ترین ظروف میوه خوری از جنس های شیشه ای ، پلاستیکی ، بلوری ، چینی ، فلزی ، برنج ، چوبی و ..‌. می باشند که شما باید بسته به نیاز و هزینه ای که دارید یکی از آنها را در سایز و طرح دلخواه خود خریداری کنید به عنوان مثال اگر قصد دارید در حین سفر و یا مکانی خارج از خانه از ظروف میوه خوری استفاده کنید، نوع پلاستیکی می تواند گزینه خوبی باشد چرا که نشکن هستند و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید .

در هنگام خرید ظروف میوه خوری به این نکات دقت کنید

خرید ظروف میوه خوری می تواند هم به صورت آنلاین و هم حضوری صورت گیرد و مهم ترین نکته ای که شما باید در حین خرید ظروف رعایت کنید، جدا از توجه به بودجه ای که جدا کرده اید تعیین درست نیاز است، یعنی حتما از خود سوال کنید که این ظروف را در چه شرایطی می خواهید استفاده کنید و سپس با توجه به آن جنس مناسب را در طرح و سایز دلخواه خود انتخاب کنید .

تنوع در طراحی پیاله های میوه خوری

پیاله های میوه خوری دارای طرح ها و تنوع های بسیار بالایی هستند و تقریبا در تمام سایز ها و رنگ ها و جنس های مختلف در بازار موجود هستند که شما می توانید بسته به سلیقه خود یکی را انتخاب کنید .

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.