ظروف پذیرایی

ظرف شیرینی خوری 40 مدل فانتزی و مدرن قیمت خوب

ایرانیان همیشه در مجالس مختلف پذیرایی را به بهترین نحو انجام می دهند و همیشه شهره عام و خاص هستند. با برترین وسیله های پذیرایی از جمله ظروف شیرینی خوری که از گذشته تا کنون در شکل ها و جنس های متنوعی وجود داشته است. این ظروف زیبا در اندازه های مختلفی است و چون طرح و مدل های آن متنوع می باشد به همین خاطر کاربرد بسیار زیادی دارد. در ادامه کاربرد ظروف شیرینی خوری را برایتان بازگو می نماییم. اصلی ترین کاربرد آن این است شیرینی های مختلف تر و خشک، بزرگ و یا کوچک را به شکل و نظم خاصی در این ظروف بچینید و بر روی میز برای پذیرایی به کار ببرید و یا می توانید از ظروف شیرینی چند طبقه استفاده کنید و در هر طبقه از شیرینی، شکلات و یا نقل و آجیل بهره ببرید تا علاوه بر اینکه تنوع زیاد شود فصای کمتری را اشغال می نماید. کاربرد این ظروف برای سفره هفت سین، سفره شب یلدا و پذیرایی در هر موقع از روز برای مهمانان عام و خاص است. کاربرد این ظروف برای اقسام مواد خوراکی پذیرایی به کار برده می شود.

جنس های مختلف ظروف شیرینی

شیرینی خوری زیبایی میز را دو چندان می کند. چیزی که این زیبایی و لوکس بودن را افزوده می نماید جنس های مختلف آن است که طرح و زیبایی پیاله های شیرینی خوری را به نمایش می گذارد. ابتدا نگاهی بیندارید به اجنس های مختلف ظروف شیرینی که شامل: ظروف بلوری، مسی، برنجی، چینی و خاتم کاری است که هر کدام جلوه خاصی دارند و مدل های مختلفی که دارند در کنار دیگر وسایل پذیرایی نما و جلوه شیکی دارند.

در این میان ظروف بلوری بهترین گزینه است ،چون علاوه بر اینکه قیمت بسیار مناسبی دارد و هر فردی قادر به خرید آن می باشد،مدل های این ظروف نیز بسیار زیاد می باشد و به راحتی با دیگر ظروف پذیرایی هماهنگ می شود. همچنین نگهداری آن بسیار آسان و راحت است و هیچوقت از مد نمی افتد. جنس مسی با اینکه مقاوم و زیبا می باشد و حس نوستالژی می دهد ولی به مرور زمان تغییر رنگ می دهد و زیبایی خود را کم کم از دست می دهد و یا ظروف خاتم کاری در زیبایی منحصر به فرد است، اما هزینه بسیار زیادی دارد و با دیگر وسایل پذیرایی کمتر هماهنگ می شود.

طرح های شیک و جدید ظروف شیرینی خوری

همانطور که می دانید افراد زیادی در خانه خود این وسیله مورد نیاز را دارند و دایره تنوع طرح و مدل آن بسیار زیاد است و هر فردی به راحتی مدل خاص خود را انتخاب و خریداری می نماید. در این مطلب قصد داریم طرح های شیک و جدید ظروف شیرینی خوری را برایتان بازگو نماییم. شکل های این ظروف قالبا دایره، مستطیل، مربع و مثلثی می باشد که با طرح های زیبایی آن ها را مزین می کنند.

ظرف شکلات خوری 39 مدل شیک قیمت مناسب

یکی از طرح های زیبا این است که دارای دسته و پایه باشد که به راحتی در هر مکان قرار داده شود و کمی بالا باشد. از طرح های زیبایی که این ظروف دارد این است که رنگ متنوعی دارد که با طرح های طاووسی، بند انگشتی و یا کرکره ای آن را جلا می دهند و چون بعضی از آن ها دارای طبقات دو و یا سه طبقه هستند به راحتی برای مواد خوراکی همچون: شکلات، دسر، کیک و یا اجیل به کار برده می شوند. طرح های این کالا به جنس آن تاثیر زیادی دارد چون زیبایی طرح را به خوبی به نمایش می گذارد و بر روی میز نمای جالبی دارد.

قیمت روز کاسه های شیرینی خوری در بازار

یکی از وسیله پرکاربرد و اساسی که در جهیزیه هر عروس خانم یافت می شود کاسه های شیرینی خوری است که بسیار کاربردی می باشد و فقط برای شیرینی استفاده نمی گردد و چون از جنس های متنوعی است افراد همیشه دوست دارند نمونه های مختلفی از آن را در خانه داشته باشند.

یکی از این نمونه ظروف، ظروف شیرینی خوری است. برای اینکه این ظروف را تهیه کنید ابتدا باید قیمت واقعی آن را بدانید، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه از قیمت روز کاسه های شیرینی خوری در بازار اطلاع لازم را بدست آورید می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و پس از ارزیابی جنس مورد نظر آن را تهیه و خریداری کنید. اجناسی که در بازار هستند به خاطر وجود مغازه و مصرف برق و گاز قیمت بالاتری دارند، ولی اگر به صورت اینترنتی اقدام کنید می توانید با قیمت بسیار پایین تری این کالای پر مصرف را تهیه و خریداری کنید. قیمت روز کاسه های شیرینی خوری به اندازه و قطر محصول نیز بستگی دارد و اینکه نوع ارائه آن نیز در قیمت ان تاثیر بسزایی دارد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.