ظروف پذیرایی

ظرف بستنی خوری 46 مدل زیبا و با کیفیت قیمت ارزان

بستنی خوری یکی از ظروفی می باشد که در بیشتر آشپز خانه ها یافت می شود ، و پر کاربرد است ، اکنون نیز این ظروف در مدل ها ، طرح ها و سایز های دلهواه در تمام بازار های و مراکز پخش ظروف پیدا می شوند که شما می توانید به راحتی آن را در شکل و جنس مورد علاقه خود خریداری کنید . ظروف بستنی خوری معمولا در جنس های مختلفی تولید و عرضه می شوند که برخی از پر کاربرد ترین های آنها عبارت است از : ۱ ) ظروف بستنی خوری چینی که از پر مصرف ترین و شایع ترین نوع بستنی خوری می باشد که در طرح ها و مدل ها و همچنین سایز های مختلف موجود است و شما می توانید آن را تهیه کنید . ۲ ) بستنی خوری های پلاستیکی با این که در خانه ها زیاد شایع نیستند اما باز هم در هنگام مسافرت و یا پیک نیک و … که امکان شکستن ظرف وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند همچنین برخی از انواع نوع پلاستیکی به حالت یک بار مصرف نیز تولید می شوند که شما می توانید در مواقع که مهمان زیاد دارید مثل تولد ها از این ظروف یک بار مصرف نیز استفاده کنید . ۳ ) ظروف بلوری یا  بستنی خوری کریستالی که از زیبا ترین و گران ترین نوع این ظروف می باشد که در قسمت بعدی بیشتر در رابطه با آن ها بحث خواهیم کرد . ۴ ) بستنی خوری های فلزی نیز که از جنس استیل ، مس ، چوبی و … می باشند نیز موجود است که شما در صورت علاقه می توانید از آنها استفاده کنید . و … اینها از مهم ترین نوع های ظروف بستنی خوری هستند که شما می تواتید همه آنها را در سایز و طرح مورد علاقه خود پیدا کنید ، چرا که این ظروف دارای تنوع بسیار بالا می باشند .

اما پس از خرید این ظروف برخی نکاتی موجود دارد که شما با رعایت آنها می توانید بهتر از ظرف خود نگه داری کنید و در سال های طولانی از آن استفاده کنید که در ادامه سه مورد از مهم ترین آنها را بیان می کنیم : یک : حتما بلد از استفاده کردن از ظروف مخصوصا جنس های چینی و یا کریستال سعی کنید آن ها را بشویید و نگذارید ظرف در مدت طولانی کثیف بماند زیرا در این صورت مجبور به استفاده از شوینده های قوی و یا سیم ظرف شویی می شود که همه اینها برای ظرف ضرر دارد و به آن آسیب می زند پس حتما بعد از استفاده ظرف را شسته و آن را با دستمال مناسب خشک کنید . ۲ ) بعتر از ظرف ها در محیط های خشک و بدون مزطوبیت نگه داری کنید زیرا رطوبت باعث ایجاد لکه و یا حتی آسیب دیدن ساختمان ظرف شما شود مثلا اگر ظرف شما چوبی و یا فلزی باشد رطوبت به آن آسیب جدی وارد می کند ، پس حتما توجه کنید که کجا ظرف را نگه می دارید . ۳ ) سعی کنید در حین استفاده از لوازم تیز مثل چاقو و چنگال و … که روی آن خط می اندازد استفاده نکنید و یا در حین استفاده با دقت حواستان باشد که به ظرف آسیب وارد نکنید . و البته بسیاری از نکات دیگر که به احتمال زیاد همه شما از آنها آگاه هستید .

ظروف پاشاباغچه 53 مدل شیک و بادوام قیمت خوب

ظروف بستنی خوری کریستالی

بستنی خوری کریستالی کی از انواع بستنی خوری ها است که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است ، یکی از دلایل مهم این محبوبیت زیبایی و جلوه خاصی است که این ظروف دارند است ، اما در مقابل این زیبایی و کیفیتی که این ظروف دارند باید بگوئیم که این جنس از ظروف بستنی خوری نسبت به دیگر انواع آن قیمت بالا تری دارند .

ظروف بستنی خوری فانتزی

بستنی خوری فانتزی زیادی در بازار موجود است که شما در صورت علاقه داشتن به بستنی خوری های فانتزی می توانید از آنها استفاده کنید ؛ و همچنین نگران نباشید زیرا به دلیل تنوع بالای این ظروف در انواع طرح های دلخواه شما می توانید به راحتی مورد دلخواه خود را خریداری کنید . راه خریدای هم مثل تمام کالا های دیگر یا به صورت حضوری می باشد و یا به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی .

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.