شلف

شلف گلدان زیبا 42 مدل شیک قیمت عالی

شلف گلدان ها برای بسیاری از خانه دارها اولین چیزی هستند که خریداری می شوند به خصوص در خانه های نقلی و جمع و جور این روزها که خبری از حیاط و آن فضای باز خانه های قدیمی نیست زیرا با گنجاندن دهها گلدان کنار هم بر روی این شلف ها می توان فضای خانه  را به مکانی سبز و پر روحیه تبدیل کرد.

در این مطلب از سایت دکوری فروشی قصد داریم در کنار شما به معرفی و ارائه توضیحاتی مفید در مورد چند نوع از همین شلف گلدانهای جذاب بپردازیم. لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

 

شلف گلدان هرمی

برای زیبا کردن دکوراسیون هر خانه ویلایی یا واحدهای مختلف آپارتمانی، شلف های هرمی یکی از بهترین گزینه های موجود هستند زیرا هم ابعاد بسیار مناسبی دارند، هم تعداد طبقات آنها کافی و متنوع (سه طبقه، چهار طبقه و…) است و هم رنگ آنها می تواند بسیار گوناگون باشد. جنس این شلف ها نیز عموماً از MDF های بسیار مقاوم است.

زیباترین و پرطرفدارترین در بین آنها رنگ قهوه ای ست که بسیار جذاب و دارای قدرت تطابق و هارمونی بالایی با هر نوع دکوراسیون خانه و معماری داخلی ست. این نوع شلف های طبقاتی هرمی را بیشتر در گوشه ای از سالن پذیرایی و اتاق نشیمن قرار داده و گلدان های زیبا و روحیه بخش خود را بر روی آن قرار می دهند.

شلف گلدان طرح ساده

استفاده از کلمه «ساده» در مورد لوازم مختلف منزل به معنای جذابیتِ کم نیست بلکه دوری از زرق و برق بیمورد و رسیدن به طرحی خاص است تا بتوان وسیله ای برای استفاده در هر فضایی با هر نوع دکوراسیون و معماری ایجاد کرد؛ در مورد شلف های ساده مخصوص قرار دادن گلدان نیز دقیقاً همین موضوع صادق است.

می توان مدل های بسیار زیبایی از شلف گلدانهای ساده با اسکلت فلزی همراه با کفی طبقات چوبی، اسکلت چوبی همراه با کفی طبقات چوبی، ایستاده مستطیلی و… برای استفاده در هر قسمت از منزل تهیه کرد. بسیاری از اینگونه شلف ها برای قرار گرفتن در کنج دیوار سالن پذیرایی مناسبند، بسیاری دیگر فقط برای زیبایی هر چه بیشتر اتاق خواب شما و بعضی دیگر مناسب قرار گرفتن در دل اتاق نشیمن و کنار کاناپه زیبای شما.

شلف کتابخانه 51 مدل خاص قیمت مناسب

شلف گلدان پازلی طرح نامتقارن

اینجا با یکی از زیباترین ها در بین سایر مدل های شلف روبرو هستیم؛ مدلی بسیار زیبا، دارای طبقات متفاوت با طرحی نامتقارن که همین عدم تقارن، برگ برنده این نوع شلف است. این شلف اکثراً به رنگ قهوه ای تولید می شود اما سایر رنگ ها از جمله سفید، آبی روشن و دیگر رنگها نیز در بین آنها به زیبایی دیده می شود.

جنس شلف گلدانهای پازلی نامتقارن از پروفیل MDF است و طبقات متعدد آن نیز از جنس ام دی اف ساخته می شود. چنین شلف هایی را علاوه بر هال-پذیرایی و اتاق نشیمن می توان حتی در اتاق خواب و یا آشپزخانه برای قرار دادن گلدان های کوچک و بزرگ استفاده کرد.

تمامی این شلف گلدان ها در نوع خود و در جایگاه خود شاهکاری برای زیباتر شدن خانه و فضای زیبای منزل شما هستند. تهیه کردن آنها هم هزینه چندانی نخواهد داشت؛ آنچه که مهم است زیباتر شدن فضای خانه با قرار دادن این شلف های زیبا و چیدن گلدان های دوست داشتنی شما بر روی آنهاست.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.