شلف

شلف چوبی 32 مدل کیفیت عالی قیمت مناسب

شلف چوبی برای استفاده در فضای منزل و ایجاد بهترین دکوراسیون خانه بسیار موثر است. این دکوری زیبا از بهترین چوب های جنگلی و طبیعی ساخته می شود، البته متریال ام دی اف هم در تولیدات متنوع شلف ها در حد چشمگیری استفاده می شود اما شلفهایی که از چوب طبیعی تولید می شوند جزو مشتری پسندترین شلف های حال حاضر در بازار هستند.

شلف ها در انواع دیواری و استند (ایستاده) تولید می شوند. تعداد و تنوع در این دسته ها آنچنان زیاد است که نمی توان آمار دقیق و درستی در مورد آنها ارائه نمود. برخی مدل های شلف را می توان حتی در آشپزخانه و از خودِ یخچال آویزان کرد!

اگر قصد خرید و استفاده از اینگونه شلف ها در فضای خانه را دارید بد نیست تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا کمی بیشتر در مورد این ابزارهای زیباسازی منزل بدانیم.

شلف چوبی مکعب

برای دیزاین و طراحی داخلی، گزینه های زیادی موجود است اما یکی از جذاب ترین و زیباترین آنها می تواند شلف مکعب چوبی باشد که دارای تعداد زیادی مکعب زیبا و عموماً به همان رنگ طبیعی چوب است. این مکعب های دوست داشتنی دارای اندازه های مختلفی هستند و بر روی دیوار به هر ترتیبی که دوست داشته باشید نصب می شوند.

مکعب ها گاهی به صورت توپُر هستند یعنی تنه های درختان به همان شکل با برشهایی زیبا، به شکل مکعب برش خورده و جلا می یابند، گاهی نیز داخل مکعب ها از پشت کاملاً تخلیه شده و از همان قسمتِ پشت روی دیوار نصب می شوند تا بخش خالی آن مشخص نباشد. این نوع شلف ها بهترین گزینه برای چیدن انواع دکوری بر روی مکعب ها هستند.

شلف چوبی ایستاده

شلف های ایستاده بسیار متنوعند، زیبا و دوست داشتنی بوده و ابعاد آنها به شکلی ست که قابلیت جای دادن تعداد زیادی از دکوری ها، کتاب، گلدان و هر چیز مناسب با ابعاد خود را خواهند داشت. جنس چوبی و زیبای این شلف ها بهترین هارمونی با کفپوش خانه، سقف خانه های ویلایی که از چوب هستند، رنگ مبلمان و پرده ها و سایر وسایل منزل ایجاد می کند.

شلف ایستاده 35 مدل زیبا قیمت مناسب

به دلیل قرار گرفتن شلف ایستاده چوبی بر روی زمین، قدرت تحمل وزن بیشتری دارد به همین دلیل می توانید اشیاء سنگینی مثل گلدان های دوست داشتنی خود را هم بر روی آنها قرار دهید. همچنین برخی کتاب های حجیم و با ارزش نیز در این شلف های زیبا به راحتی جای می گیرند.

شلف چوبی طبقاتی

اگر قرار است تعداد زیادی از دکوری های خود را که در مراسم مختلف از دوستان و فامیل هدیه گرفته اید و خودتان نیز در موقعیت های مختلف خریداری کرده اید در یک مجموعه زیبا کنار هم جمع کنید بهترین وسیله، شلف طبقاتی چوبی ست که طرح و مدل هایی بسیار جذاب و زیبا دارد.

برخی از مدل های شلف چوبی طبقاتی دارای 3 یا 4 طبقه کوچک به صورت عمودی و متصل بر روی یکدیگر هستند اما برخی دیگر دارای تعداد طبقات متنوع بصورت جداگانه هستند که می توانید تعداد بسیار زیادی از دکوری های ریز و درشت خود را بر روی آنها قرار دهید، این شلف های دکوری بهترین و موثرترین وسیله برای کامل کردن زیبایی خانه شما هستند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.