شلف

شلف ماگ 38 مدل کیفیت عالی قیمت مناسب

شلف ماگ برای گنجاندن انواع ماگ، لیوان، قوری و… در کنار کابینت ها بسیار مناسب است. این شلف ها که با نام شلف باکس هم شناخته می شوند در ابعادی بسیار مناسب تولید می شوند به نحوی که براحتی می توان آنها را در هر نقطه از آشپزخانه قرار دارد به خصوص بر روی کابینت.

گاهی تعداد فراوان لیوان، ماگ و فنجان های زیبا مسئله ساز می شود. از طرفی به دلیل زیبایی و ظریف بودن برخی از لوازم آشپزخانه همیشه وسیله ای لازم است تا بتوان هم آنها را به درستی محافظت کرد و هم از زیبایی آنها در بهتر شدن دکوراسیون آشپزخانه استفاده نمود، در چنین شرایطی بهترین گزینه شلف باکس (ماگ) است.

 

شلف ماگ در آشپزخانه مدرن

معماری مدرن این روزها کاری کرده که تمامی لوازم خانه را بایستی با آن تطبیق داد در واقع چاره ای جز این نیست. در آشپزخانه مدرن بهترین وسیله برای نظم و ترتیب دادن و همچنین ایجاد دکوراسیون مدرن آشپزخانه استفاده از شلف های ماگ است که رنگ های بسیار مختلفی هم دارند. رنگ هایی مثل سفید از طرفداران بیشتری برخوردار است زیرا با هر نوع کابینتی هارمونی بینظیری خواهد داشت. البته رنگ هایی مثل صورتی نیز با توجه به علاقه فراوان خانم ها به این رنگ، بسیار مورد استفاده است.

شلف ماگ در ابعاد مناسب

برای اینکه اینگونه لوازم آشپزخانه قابل استفاده باشند و به راحتی بتوان آنها را در هر قسمتی از آشپزخانه استفاده کرد لازم است هم طراح و هم تولیدکننده ابعاد بسیار مناسب و استانداردی را در نظر بگیرند. در همین راستا، بهترین ابعادی که در حال حاضر در این شلف ها رعایت می شود طول و عرض 50 در 50 سانتیمتر است که بهترین اندازه برای گنجاندن ماگ، قوری، فنجان و سایر وسایل زیبا و فانتزی ست.

چون این شلف باکس را در بین کابینت پایین و کابینت دیواری قرار می دهند رعایت ابعاد مناسب می تواند هم تناسب بهتری برای جذابتر شدن دکوراسیون آشپزخانه مدرن ایجاد کند و هم جابجا کردن و استفاده از آن را راحت تر کرده باشد.

شلف دیواری اتاق کودک 44 مدل جذاب قیمت مناسب

شلف ماگ در اتاق خواب

شاید در ابتدا برای برخی کمی عجیب باشد شلف باکسی که برای گنجاندن و دکوراسیون کردن ماگ و لیوان طراحی شده را در اتاق خواب استفاده کنیم اما ابعاد بسیار مناسب و بامزه این شلف ها سبب شده بتوان برای تنوع و جذابیتِ بیشتر هم که شده از آنها در اتاق خواب به خصوص اتاق کودک استفاده کرد.

در اتاق خواب کودک خرده ریزهای فراوانی وجود دارد، اسباب بازی های زیادی دیده می شود و کادوهای فراوانی برای کودک خریده می شود. در چنین شرایطی بهتر است از نظم دهنده های متعددی استفاده شود تا تمام این لوازم به شکلی مرتب و زیبا در اتاق چیده شوند؛ کمد کودک، قفسه فلزی و شلف ماگ دیواری.

با توجه به اینکه این شلف باکس ها وزن زیادی ندارند به آسانی می توان آنها را فقط با ایجاد دو سوراخ بر روی دیوار نصب کرد، از نظر ایمنی هم برای اتاق کودک بسیار مناسبند زیرا نه ابعاد بزرگی دارند و نه وزن زیادی، پس جای نگرانی از جهت کنده شدن و افتادن نخواهند داشت؛ شلف ماگ را می توانید بعنوان شلف باکس اتاق کودک با خیالی راحت استفاده کرده و اسباب بازی ها و عروسک های کوچک فرزندتان را در آن بچینید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.