شلف

شلف دیواری تلویزیون 42 مدل شیک قیمت عالی

شلف دیواری تلویزیون بیشتر به عنوان وسیله ای کامل کننده و نه نگهدارنده در کنار تلویزیون استفاده می شود. با توجه به اینکه ال ای دی های بزرگ گاهی روی دیوار نصب می شوند دیگر نمی توان از میز تلویزیون در زیر آنها استفاده کرد بلکه نیاز به وسیله ای برای تکمیل دکوراسیون خانه است.

شلف های دیواری در مدل های مختلف بهترین مکمل برای نصب شدن در کنار ال ای دی های امروزی بر روی دیوار هستند. طرح و مدل های آنها هم آنچنان زیاد است که برای خانه های مدرن و کلاسیک، خانه های کوچک و بزرگ و حتی هر نوع مکان دیگری غیر از خانه هم بسیار مناسب هستند.

 

شلف دیواری تلویزیون یک طبقه

فقط با نصب ال ای دی بر روی دیوار، نمی توان زیبایی را در خانه ایجاد کرد حتی اگر اندازه تلویزیون و ارزش مادی آن بسیار زیاد باشد بلکه باید از نوعی شلف نیز همراه با آن استفاده شود؛ یکی از بهترین مدل های مدرن شلف های دیواری تلویزیون مدل های یک طبقه آنهاست. این شلف ها ظاهری ساده اما بسیار مدرن دارند که شامل یک صفحۀ بلند در طول های مختلف است و بیشتر از جنس ام دی اف و چوب تولید می شود.

این مدل شلف دیواری را زیر تلویزیون بر روی دیوار نصب کرده و روی آن را با انواع دکوری بزرگ و کوچک تزیین می کنند.

شلف دیواری تلویزیون چند منظوره

گاهی نیاز به این است که با نصب تلویزیون زیبای خود بر روی دیوار، در جهتِ پر کردن زیر آن و همچنین تکمیل فرم و فضای هال-پذیرایی یا نشیمن حتماً از یک میز در زیر تلویزیون استفاده شود که در واقع همان شلف های دیواری چندکاره هستند به این معنی که هم بر روی زمین قرار دارند و هم قسمتی از آنها بر روی دیوار نصب شده و به سمت بالا امتداد خواهد یافت.

شلف دیواری اتاق خواب 30 مدل شیک و زیبا قیمت ارزان

این میزها دارای چندین قفسه و طبقه و گاهی دارای یک یا چند کشوی کوچک هم هستند تا بتوان برخی وسایل را در آنها جای داد. این شلف های دیواری بسیار زیبا هستند و برای ایجاد دکوراسیون مدرن خانه به شدت مناسبند، قیمت آنها نیز مناسب و مقرون به صرفه است.

شلف دیواری تلویزیون دو رنگ

برای خلق زیبایی و ایجاد دکوراسیون بسیار زیبا در خانه می توان از شلف دیواری چند رنگ استفاده کرد. این شلف ها معمولاً دارای دو رنگ هستند به این معنی که بخشی از شلف دیواری که در کنار تلویزیون قرار می گیرد معمولاً به رنگ متضاد تلویزیون و غالباً از رنگ سفید تشکیل شده و قسمت های دیگر آن از رنگ تیره (مشکی، قهوه ای، نوک مدادی) ساخته می شود.

قدرت و تاثیر این نوع شلف دیواری تلویزیون در زیبایی خانه و متحول کردن دکوراسیون داخلی خانه بسیار زیاد است. در خانه هایی که تلویزیون را بر روی دیواری بزرگ و طویل نصب می کنند می توان از اینگونه شلف ها نیز استفاده کرد تا حجم مناسبی از دیوار زیر ال ای دی و اطراف آن را به خوبی پوشانده و همچنین زیبایی خیره کننده ای به دکوراسیون خانه داده باشد.؛ این شلف ها برای خلق یک دکوراسیون بینظیر در خانه بهترین انتخاب هستند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.