شلف

شلف دیواری اتاق کودک 44 مدل جذاب قیمت مناسب

شلف دیواری اتاق کودک برای کودکان در هر سنی مناسب است و با توجه به طرح و رنگ های بسیار جذاب اینگونه شلف ها می توان آنها را یکی از بهترین نظم دهنده های اتاق کودک دانست همچنین برای تزیین اتاق کودک نیز وسیله دوست داشتنی و زیبایی ست. اگر شما هم دارای فرزند یا فرزندان متعدد هستید بد نیست از این وسیله در اتاق آنها استفاده کنید.

کودکان چه دختر باشند چه پسر و در هر سنی، دارای تعداد زیادی اسباب بازی، عروسک و کادوهای مختلفی هستند که هم پدر و مادر و هم دوست و آشنا در مناسبتهای مختلف برای آنها هدیه آورده اند، در چنین شرایطی می توان هم از کمد و دراور، هم قفسه های فلزی ایستاده و همچنین از شلف دیواری استفاده کرد و تعدادی از این وسایل زیبا را داخل آنها چید.

شلف دیواری اتاق کودک طرح خانه

طرح خانه برای کودکان طرحی آشنا و جذاب است. این طرح اولین چیزی ست که آنها در بیشتر نقاشی های خود آنرا رسم کرده و به خوبی آن را می شناسند. طراحان و تولیدکنندگان هم به خوبی به این موضوع واقفند به همین دلیل، مدل هایی بسیار زیبا و رنگارنگ از شلف کودک طرح خانه را به بازار عرضه کرده اند.

ابعاد این شلف ها متنوع است و می توان با توجه به متراژ اتاق، یکی از زیباترین آنها را خرید و بر روی دیوار نصب کرد. داخل شلف هم از تعدادی طبقه و باکس تشکیل شده که می توان پس از نصبِ راحت آن بر روی دیوار اتاق کودک، عروسک ها و اسباب بازی های دوست داشتنی او را داخل آن قرار داد.

شلف دیواری اتاق کودک طرح ابر

ابرها یکی از شناخته شده ترین تصاویر برای تمامی کودکان از همان روزهای اول زندگی هستند زیرا هم تصاویر آنها را د کتاب های قصه ای که والدین می خوانند دیده اند و هم در بیشتر برنامه های تلویزیونی و عروسکی طرح هایی مختلف از آنها برای کودکان و نوزادان نمایش داده شده است. به همین جهت، طراحان خوش ذوق هم شلف های زیبایی با همین طرح برای اتاق کودک طراحی کرده اند که ابعاد بسیار مناسبی داشته و به زیبایی بر روی دیوار نصب می شوند. درون آنها نیز بخوبی تقسیم بندی شده و می توان تعداد مناسبی از وسایل دکوری کودک را داخل آن برای دکوراسیون اتاق کودک به شکلی جذاب چید.

شلف دکوری 28 مدل زیبا قیمت ارزان

شلف دیواری اتاق کودک طرح نهنگ

حتماً شما هم در برنامه کودک و انیمیشن های مختلف کودکان با دیدن تصاویر حیوانات و جانوران مختلف لذت فراوانی می برید. این برنامه ها برای آشنایی کودکان با جانوران مختلف ساخته می شوند؛ یکی از تصاویر و شخصیت های جالب در این برنامه ها نهنگ ها هستند. تولیدکنندگان شلف هم از این فرصت استفاده کرده و شلف دیواری طرح نهنگ اتاق کودک را به زیبایی هرچه تمامتر تولید و عرضه کرده اند.

خرید شلف دیواری اتاق کودک طرح نهنگ می تواند لذتی فراوان برای کودک دلبند شما داشته باشد زیرا کاملاً در شکل و شمایل یک نهنگ زیبا در حال شنا در آبهاست. این شلف کودک بهترین بهانه برای سرگرم شدن کودک شما، چیدن بسیاری از اسباب بازیها داخل آن و نگاه کردن به آن خواهد بود.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.