شلف

شلف دیواری اتاق خواب 30 مدل شیک و زیبا قیمت ارزان

شلف دیواری اتاق خواب هم به منظور خلق دکوراسیون دلپذیر و هم در جهت مرتب کردن اتاق استفاده می شود، در واقع این نوع وسایل هم کاربردی هستند هم تزیینی به همین دلیل رنگ و مدل های فراوانی از آنها برای خرید در دسترس هستند. این شلف ها را می توان بر روی یکی از دیوارهای اتاق خواب نصب کرد و بهترین دکوری های خود را بر روی آن قرار داد.

شاید در سال های دور، تمام تزیین دیوارها فقط به همان گچ بری های خاص و خاطره انگیز خلاصه می شد اما امروز ابزار و وسایل تزیین دیوارهای خانه آنچنان زیاد هستند که می توان از بین آنها بهترین ها را با توجه به سلیقه انتخاب کرد.

 

 

شلف دیواری اتاق خواب مدرن ساده

در جهت تزیین دیوار اتاق خواب مدرن می توان از دکوری های مختلفی مانند تابلو مدرن، مجسمه های دیواری و دهها وسیله دیگر استفاده کرد. حال در این بین، می توان شلف های ساده اما بسیار زیبا و مدرنی را هم خریداری و نصب کرد که زیبایی فوق العاده ای به دکوراسیون اتاق خواب خواهند داد.

این شلف ها، از 2 تا 7 طبقه در ابعاد متفاوت تشکیل شده اند که هر طبقه از هم جدا بوده و بصورت جداگانه روی دیوار نصب می شوند، نصب آنها نیز برای رسیدن به طرحی زیبا با توجه به نظر و سلیقه شماست. پس از نصب شدن هم، بهترین جایگاه برای چیدن بهترین دکوری های شما هستند.

شلف دیواری اتاق خواب با تنه درختان

تنه درختان بدون حتی برش و جلاکاری هم زیبایی خاصی دارند، فقط کمی ذوق و سلیقه لازم است تا از این تنه کامل با کمترین دستکاری، شلف های دیواری خاصی ساخته شوند. برای خرید شلف دیواری اتاق می توانید این مدل را انتخاب کنید. تنه درخت را با برشی عرضی به حلقه های مختلفی تقسیم کرده سپس این حلقه ها را به شکل های دلخواه بریده و به این ترتیب می توان آنها را به راحتی برای نصب بر روی دیوار اتاق خواب آماده کرد.

شلف ماگ 38 مدل کیفیت عالی قیمت مناسب

حال تصور کنید این تکه چوب طبیعی زیبا، کمی جلا یافته و از براق کننده های مرغوب نیز بر روی آن استفاده شود، نتیجه شاهکار خواهد شد.

شلف دیواری اتاق خواب طرح لوزی

می توان گفت: تمامی طرح های شلف دیواری بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند به خصوص آنهایی که از اَشکال هندسی زیبا برای رسیدن به ترکیبی خاص استفاده می کنند یکی از این اَشکال، طرح لوزی ست.

از این شکل هندسی زیبا در تولید مدلی جذاب از شلف های دیواری اتاق خواب استفاده می شود که در آن طبقات از جنس چوب طبیعی یا ام دی اف بوده و اسکلت کار که این طبقات چوبی را در خود حفظ می کند از جنس فلز و به طرح لوزی ست.

چنین شلف هایی نه فقط به دلیل استفاده از طرح های هندسی بلکه به دلیل ترکیب چوب و فلز در کنار هم، بسیار زیبا و مشتری پسند خواهند بود. همچنین وقتی رنگ اسکلت فلزی از رنگ های تیره و رنگ چوب ها از رنگ روشن انتخاب شود، تلفیق و ترکیب این دو در کنار هم یک شلف دیواری اتاق خواب در جهت دگرگون کردن دکوراسیون اتاق شکل خواهد گرفت. اینگونه شلف ها برای تزیین اتاق های بزرگ و متوسط بسیار مناسب هستند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.