شلف

شلف دیواری آشپزخانه 33 مدل جدید قیمت خوب

شلف دیواری آشپزخانه وسیله ای بسیار مناسب در جهت افزایش زیبایی آشپزخانه و همچنین وسیله ای بسیار کاربردی برای گنجاندن بسیاری از وسایل آشپزی ریز و درشت در آشپزخانه است. می توان آن را در هر جایی از آشپزخانه بر روی دیوار نصب کرد. ابعاد اینگونه شلف ها متغیر است و می توان نمونه های مختلف را برای آشپزخانه هایی با ابعاد گوناگون انتخاب کرد.

برای آشپزخانه های مدرن و امروزی، این شلف های دیواری بهترین انتخاب هستند زیرا هم دکوراسیون مدرن آشپزخانه را زیباتر می کنند و هم با وسایلی مثل میز غذاخوری، اپن آشپزخانه، کابینت ها و دیگر وسایل می توان آنها را سِت کرد. از نظر رنگ نیز هیچگونه محدودیتی در این شلف های دیواری دیده نمی شود و تقریباً تمامی رنگ های پرطرفدار و مشتری پسند را پوشش می دهند.

 

شلف دیواری آشپزخانه مخصوص دیوار پشت ظرفشویی

دیوار پشت ظرفشویی یکی از بهترین مکان ها برای نصب کردن شلف دیواری طبقاتی از نوع چوبی، پی وی سی یا فلزی ست. این شلف می تواند بهترین وسیله برای قرار دادن بسیاری از ظروف از جمله بشقاب ها، لیوان و فنجان، قابلمه های کوچک و بزرگ و دیگر وسایل پخت و پز باشد. عده ای عادت به قرار دادن این وسایل در کابینت های درب دار و به نوعی مخفی کردن آنها دارند اما با نصب یک شلف دیواری در آشپزخانه، آن هم بر روی دیوار پشت ظرفشویی می توان از این شلف ها هم برای مرتب کردن وسایل آشپزی و هم برای زیبا کردن دکوراسیون آشپزخانه بهترین استفاده ها را کرد.

خرید شلف دیواری آشپزخانه

خرید کردن کاری لذتبخش است خصوصاً خریدهایی که قرار است در دکوراسیون بخش های مختلف خانه استفاده شوند. برای خرید شلـف دیـواری آشپـزخانه به چند نکته حتماً توجه کنید:

بهترین جنس را خریداری کنید

رنگی زیبا و هماهنگ با رنگ آشپزخانه را انتخاب کنید

شلف گلدان زیبا 42 مدل شیک قیمت عالی

مدلی را انتخاب کنید که با طرح کابینت آشپزخانه شما هارمونی مناسبی داشته باشد

در زمان نصب نیز توجه کنید که نصب شلف دیواری به دقت و به خوبی انجام شود تا در زمان قراردادن انبوه وسایل بر روی آن دچار کنده شدن و مشکلاتی از این قبیل نشوند.

شلف دیواری آشپزخانه مدرن و باز

در انتخاب نوع طراحی، چیدمان و نصب تمامی لوازم آشپزخانه بویژه کابینت ها، بسیاری از ما عادت دارم تمامی دیوارهای آشپزخانه را با کابینت بپوشانیم. در چنین شرایطی هیچ قسمتی از دیوارها را نمی توان آزاد دید تا بتوان از آن برای نصب وسیله ای دیگر استفاده کرد. اما در طراحی مدرن آشپزخانه های امروزی می توان طرح هایی را مشاهده کرد که تقریباً یک دیوار را به طور کامل آزاد گذاشته تا بتوان سایر وسایل از جمله شلف های دیواری را به خوبی بر روی آن کار کرد.

در چنین آشپزخانه مدرنی از شلف هایی با طبقاتی که هر کدام از طبقات دارای طولی بیش از 1.5 تا 2 متر هستند استفاده می شود. همچنین در تعداد طبقات نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد بنابراین می توان با توجه به نوع طراحی آشپزخانه و طرح و رنگ کابینت ها، شلف دیواری آشپزخانه را در بهترین شکل ممکن انتخاب و بر روی دیوار نصب کرد.

مشاهده سریع مخصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.